Firma Profesjonal24 jest jednym z liderów w budowie domów jednorodzinnych czy mieszkań w powiecie gdańskim. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie klienci mogą zdecydować o zakupie nieruchomości odpowiadającej ich możliwościom finansowym czy zdolności kredytowej. Miejscowości Różyny i Skowarcz, w których zlokalizowane są inwestycje Profesjonal24, to urokliwe tereny na łonie natury, blisko lasów i ścieżek rowerowych – miejsca dziewicze i nieznane mieszkańcom Trójmiasta, ale jakże warte zainteresowania! Po pracy i ciężkim dniu w miejskim smogu można tu złapać głęboki oddech, odpocząć i naładować akumulatory na kolejny dzień.

 

inwestycje deweloperskie profesjonal inwestycje deweloperskie profesjonalfot. Profesjonal24

 

Mieszkania w „Bursztynowym kąciku”
„Bursztynowy kącik” jest autorskim projektem dewelopera Profesjonal24. Oferta zawiera mieszkania inne niż wszystkie, nietypowe – bo bezczynszowe, z ogrodem i kominkiem. Nie ponosząc wysokich kosztów utrzymania domu, można jednocześnie korzystać z jego zalet – własnego miejsca na letniego grilla czy ciepła płonącego kominka zimą.

Mieszkania znajdują się w budynku jednorodzinnym, mają bardzo ustawne i słoneczne pokoje. Bezpośrednio nad każdym z mieszkań znajduje się przestronny strych, doświetlony oknem połaciowym z wejściem przez tzw. schody strychowe, który można wykorzystać według własnych potrzeb.

 

inwestycje deweloperskie profesjonal inwestycje deweloperskie profesjonalfot. Profesjonal24

 

Aby obniżyć koszty eksploatacji mieszkania, zaopatrzono je w dwa niezależne źródła ciepła: ogrzewanie gazem ziemnym i dogrzewanie kominkiem. Ekonomiczność takiego rozwiązania docenić można zwłaszcza wiosną i jesienią, kiedy wieczory i noce są już zimne, a dni dużo cieplejsze. Możliwość ogrzania się w blasku trzaskających wesoło płomieni w ciepłej, romantycznej atmosferze własnego mieszkania jest nie do przecenienia.

 

inwestycje deweloperskie profesjonalfot. Profesjonal24

 

„Bliźniaki” w „Zakątku Smyka”
Domy w zabudowie bliźniaczej stanowią kompromis pomiędzy mieszkaniem a domem wolnostojącym. Takie rozwiązanie preferują najczęściej ludzie, którzy wiele godzin spędzają poza domem lub często wyjeżdżają. Bliska obecność sąsiadów zdecydowanie podnosi wówczas bezpieczeństwo ich posesji. Domy Smyk-2 Duo łączą w sobie solidność i nowoczesność, ponieważ są budowane w tradycyjny sposób, ale z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki przemyślanemu rozkładowi pomieszczeń „bliźniaki” są wygodne i funkcjonalne.
 
Parter domu Smyk-2 Duo składa się z salonu, holu, toalety i ustawnej kuchni. Poddasze mieści 4 pokoje oraz dużą łazienkę  połączoną z garderobą (schowkiem). Do pomieszczeń na poddaszu rozprowadzone są  kanały dystrybucji ciepłego powietrza z kominka, który wspomaga podstawowe ogrzewanie gazowe (zasilane gazem ziemnym). W domu zastosowano standardowo ogrzewanie podłogowe wszędzie tam, gdzie na posadzkę stosuje się okładziny ceramiczne tj. płytki gresowe czy terakotę lub specjalne panele podłogowe.

 

inwestycje deweloperskie profesjonalfot. Profesjonal24

 

Budując domy bliźniacze firma Profesjonal24 dba przede wszystkim o najwyższy komfort użytkowania przyszłych mieszkańców, dlatego domy te sąsiadują ze sobą garażami z indywidualną ścianą dla każdej strony, oddzieloną dodatkowo szczeliną wypełnioną styropianem. Teren wokół budynku zawsze jest ogrodzony z trzech stron i uporządkowany z ułożoną stylową kostką typu „stary bruk classico”, a droga wewnętrzna wyłożona płytami jumbo.

Warto dodać, że domy w zabudowie bliźniaczej Smyk-2 Duo kwalifikują się do programu „Mieszkanie dla Młodych”, co czyni ich zakup jeszcze bardziej opłacalnym.

 

inwestycje deweloperskie profesjonalfot. Profesjonal24

 

Domy wolnostojące Smyk-2 i Perła Smyka – dla najbardziej wymagających
Wszystkim tym, którzy wysoko cenią sobie prywatność i nade wszystko preferują swobodę i niezależność, Profesjonal24 proponuje domy wolnostojące.

 

inwestycje deweloperskie profesjonal inwestycje deweloperskie profesjonalfot. Profesjonal24

 
Niewielki dom wolnostojący Smyk-2 zachwyca przestrzenią salonu na parterze i funkcjonalnym rozmieszczeniem czterech pokoi na poddaszu. Rozkład i wielkość pomieszczeń jest niemal identyczna jak w domu Smyk-2 Duo, ale jest to dom wolnostojący, więc zapewnia większą intymność i autonomię mieszkańcom. Na dom Smyk-2 często decydują się rodziny z małymi dziećmi, które potrzebują spokoju i ciszy, a jednocześnie same nie zawsze mogą zaoferować to samo.

Najbardziej prestiżowym domem w ofercie firmy Profesjonal24 jest wolnostojący dom Perła Smyka. Wygodny i funkcjonalny dom parterowy z dużym i jasnym salonem stoi na dużej, atrakcyjnej działce (ok. 500 m2). To odpowiedni dom dla rodzin z dziećmi oraz dla starszych ludzi, ceniących sobie zarówno przestrzeń, jak i wygodny styl życia na kameralnym osiedlu poza miastem, ale z łatwym dojazdem do centrum.

 

inwestycje deweloperskie profesjonalfot. Profesjonal24

 

Dlaczego Profesjonal24?
Firma Profesjonal24 jest rzetelnym deweloperem, budującym w oparciu o własne zasoby finansowe. Dzięki temu inwestycje deweloperskie Profesjonal24 są pewne, a kupujący nie musi się martwić, że dom nie zostanie ukończony. Firma Profesjonal24 buduje domy systemem tradycyjnym przy zastosowaniu materiałów znanych i cenionych marek, uzyskując optymalny stosunek jakości do ceny. Ponadto, wszystkie opisane powyżej nieruchomości kwalifikują się do programu dofinansowania „Mieszkanie dla Młodych”, co czyni je jeszcze bardziej opłacalnymi. Istotny jest też fakt, że wszystkie opisane lokalizacje mają bardzo dogodny dojazd do Trójmiasta, a jednocześnie zapewniają intymność i spokój życia w pobliżu natury. Nie ma wątpliwości, że w dzisiejszym zabieganym świecie bardzo ważne jest znalezienie miejsca, w którym można zwolnić, wyciszyć się i być wreszcie sobą.  

Ze szczegółową ofertą firmy Profesjonal24 można zapoznać się na stronie www.profesjonal24.pl

83-031 Różyny , ul. Widokowa 6, woj. pomorskie
tel. 605 100 566 , 697 027 523,