– Doskonałe opinie o nowoczesnych domach z płaskim dachem potwierdzają atrakcyjność tych konstrukcji. Odbiorcy cenią sobie dobre parametry energooszczędności, brak mostków termicznych oraz niezwykle szybki czas budowy. Nie bez znaczenia jest tu sama modułowość, która przekłada się na możliwość indywidualizacji oraz rozbudowy projektu, ale także bardzo pozytywnie wpływa na sam kosz budowy – wyjaśnia Jacek Surmacki z firmy Grupa Moduł Sp. z o.o., produkującej modułowe domy z płaskim dachem.

Nowoczesne domy z płaskim dachem gotowe w kilka dni

Czas budowy tradycyjnego domu nigdy nie sprzyja inwestorom. Nie tylko domy murowane buduje się długo, ale do tego ważne są aktualne warunki pogodowe. Ani zima ani upały nie sprzyjają budownictwu.

– Chociaż wydaje się to zaskakujące, to z całą pewnością potwierdzić możemy, że nasze nowoczesne domy z płaskim dachem mogą powstać w zaledwie kilka dni – dodaje Jacek Surmacki. – Zajmujemy się budową domów, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej, a czas ich budowy może być równie krótki, niezależnie od projektu oraz jego wielkości. Wszystko dzięki naszej nowatorskiej technologii modułu żelbetowego. Warto zaznaczyć, że dzięki gotowym prefabrykatom znacznie obniża się czas budowy oraz wykonania. Powtarzalność produkcji podzespołów takiego domu oznacza o wiele niższe koszty materiałowe. Dzięki wcześniejszemu przygotowaniu modułów na hali produkcyjnej mamy pewność doskonałej dokładności oraz powtarzalności.

fot. DOMY Z PŁASKIM DACHEM

Rozbuduj i… rozmontuj!

Moduły żelbetowe, które wykorzystuje Grupa Moduł Sp. z o.o. są wykonane zgodnie z PKN PN-B-03002:2007 w technologii prefabrykacji betonu. Wzór wykonania modułu został zgłoszony do Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej.
– Moduły żelbetowe mają jeszcze więcej dodatkowych zalet. Szybkie budowanie to zdecydowanie największy walor, ale warto wspomnieć także o dużej swobodzie w zakresie samego projektu – informuje Jacek Surmacki. – Modułowe domy pasywne, które powstały w tej technologii mogą być dowolnie rozbudowywane. Daje to możliwość zmian wraz z czasem, a także opracowania projektów na miarę potrzeb. Wśród opinii o domach z płaskim dachem naszego autorstwa w technologii modułu żelbetowego często słyszymy także zadowolone głosy odbiorców, którzy przystąpili do przenosin swojego domu. Jest to ogromny atut takiego budynku. Bez wpływu na jakość modułu możemy wielokrotnie powtarzać proces demontażu oraz montażu. Dzięki temu wiemy, że nowatorskie domy z płaskim dachem spełniają oczekiwania nowoczesnych odbiorców.

fot. DOMY Z PŁASKIM DACHEM

Nowoczesne domy z płaskim dachem – opinie o energooszczędności

Grupa Moduł Sp. z o.o. łączy znane technologie oraz wydajne systemy dla nowoczesnego i oszczędnego budownictwa. Przedsiębiorstwo korzysta odnawialnych źródeł energii na rzecz ogrzewania oraz rekuperacji powietrza. W powstałych domach przeważa oświetlenie naturalne.

– Dążymy do uzyskania budynku energooszczędnego w klasie „0”, ale zależnie od zastosowanych materiałów możemy budować konstrukcje o różnym stopniu pasywności – mówi Jacek Surmacki. – Tworzymy nowoczesne domy z płaskim dachem, które będą pozytywne dla środowiska oraz dla portfela użytkownika. Projektujemy je z myślą o oszczędności energii. Stosujemy systemy rekuperacji, fotowoltaiki, a także szyby o niskich współczynnikach przenikania ciepła oraz charakteryzujące się maksymalną redukcją mostków termicznych.

fot. DOMY Z PŁASKIM DACHEM

Od domu jednorodzinnego po mały blok

Nowatorskie domy z płaskim dachem dostępne są w kilku opcjach. Możemy skorzystać z gotowych projektów od Grupy Moduł Sp. z o.o. albo stworzyć konstrukcję na miarę naszych potrzeb. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się konstrukcje mieszkalne, biurowe, a także garaże. Najmniejszy dom może mieć wielkość około 50m2, a duże biura po nawet kilkaset metrów. Firma buduje także domy szeregowe i wielorodzinne oraz garaże wolnostojące.

– Nasze modułowe budynki charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością – informuje Jacek Surmacki. – Wyposażamy je w niezbędne instalacje oraz izolację termiczną, stolarkę okienną oraz drzwiową. Taki stan deweloperski jest idealnym punktem wyjścia do dalszego wyposażania i charakteryzuje się doskonałymi opiniami. O domach z płaskim dachem coraz głośniej rozmawia się na rynku budownictwa mieszkalnego. Trudno się temu dziwić skoro koszt domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej około 51,2 m2 z instalacją fotowoltaiczną 5kW i systemem rekuperacji powietrza z odzyskiem ciepła oraz zadaszeniem tarasowym w stanie deweloperskim kosztuje poniżej 150 tys. złotych brutto. Jesteśmy elastyczni w zakresie zmian projektu. Możemy dokonywać przesunięć ścian działowych oraz zastosowanych systemów. Zapraszamy do kontaktu z doradcami naszej firmy.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.domyzplaskimdachem.pl

42-204 Częstochowa, Krakowska 45/26, woj. śląskie
tel. 504 424 836,