Domy wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej, mieszkania bezczynszowe z ogródkiem i parkingiem

Życie z dala od wielkomiejskiego zgiełku – komfort i wygoda w zasięgu ręki

Zabetonowane dżungle blokowisk, zatłoczone parkingi, korki w godzinach szczytu… Każdy, kto choć przez krótki czas mieszkał w większym mieście z pewnością na własnej skórze doświadczył tych wątpliwych „uroków” cywilizacji. Nic więc dziwnego, że w naszych szalonych czasach, gdy wszystko robimy z zegarkiem w ręku, coraz więcej osób poszukuje swojej ostoi na obrzeżach miast lub na terenach nowoczesnych wsi. Właśnie do miłośników spokoju, nastawionych na życie w bezpiecznym oddaleniu od zgiełku, spalin i dusznego oddechu wielkomiejskich aglomeracji kierowana jest oferta firmy deweloperskiej Profesjonal24, która działa na terenie gminy Pszczółki w województwie pomorskim.

Zabudowa jednorodzinna bliźniacza – mieszkania szyte na miarę
Letnie popołudnia spędzane na leżaku we własnym ogródku, weekendowe grillowanie z przyjaciółmi, zimowe wieczory z książką, w wygodnym fotelu, przy cieple kominka… To atrakcje, o których mieszkańcy bloków mogą tylko pomarzyć… Dlatego dziś ani trochę nie zaskakuje nas, gdy słyszymy od zmęczonych miejskim życiem znajomych, że wyprowadzają się na wieś.
– Na rynku bardzo wyraźnie widać wzmożony wzrost zainteresowania jednorodzinną zabudową bliźniaczą, poza terenami miejskimi, ale doskonale skomunikowaną. To doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku, dająca zdecydowanie wyższy komfort użytkowania i wypoczynku – w ciszy, bez sąsiadów z każdej strony, których słychać zza ściany, z własną działką i miejscem postojowym – mówi Zbigniew Czarnecki z firmy Profesjonal24.
Dla miłośników zdrowego stylu życia, którzy po pracy lubią w ciszy i spokoju odpoczywać we własnym domu i ogródku kierowane są mieszkania bezczynszowe „Słoneczne Lokum” budowane w budynkach w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w Skowarczu w gminie Pszczółki. Położone na niewielkim wzgórzu, niedaleko lasów, ścieżek rowerowych i ośrodków sportowo-rekreacyjnych są atrakcyjną propozycją dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dla niezmotoryzowanych atutem lokalizacji mieszkań z ogródkiem „Słoneczne Lokum” jest też swobodny dostęp do komunikacji miejskiej i PKP.
– Są to mieszkania energooszczędne, ogrzewane gazem ziemnym z wykorzystaniem urządzeń renomowanego producenta kotłów – firmy Viessmann, sterowanych programatorem pokojowym. Niskie koszty eksploatacji zapewnia też doskonała izolacja cieplna styropianem grafitowym oraz okna trzyszybowe – podkreśla Zbigniew Czarnecki.
Nie bez znaczenia jest też oczywiście cena. Przykładowo bezczynszowe, liczące 61m² mieszkanie z ogródkiem kosztuje 225 tys. zł. W cenie jest nie tylko miejsce postojowe, ale również poddasze, które można z łatwością rozbudować, zwiększając tym samym dostępny metraż.

Domy wolnostojące i domy w zabudowie bliźniaczej w Skowarczu
Równie pięknie położone jest osiedle „Zakątek Smyka” w zachodniej części Skowarcza, skąd rozpościera się widok na przepiękną panoramę okolicy, z lasami i licznymi terenami rekreacyjnymi.

 

domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonal domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonalfot. Profesjonal24

 

– Osiedle „Zakątek Smyka” jest kontynuacją pilotażowej realizacji osiedla przy ul. Jodłowej, gdzie powstają funkcjonalne i komfortowe domy na terenie nowoczesnej „wsi” Skowarcz, w harmonii i bliskości natury. Inwestycja ta obejmuje przyjemne dla oka i funkcjonalne w użytkowaniu domy i nietuzinkowe mieszkania do komfortowego zamieszkania i wypoczynku – mówi Zbigniew Czarnecki.

 

domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonal domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonalfot. Profesjonal24

 

Osoby, które poszukują bezczynszowego mieszkania z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej (według projektu „Słoneczne Lokum”) powinny się pospieszyć, ponieważ pozostało już bardzo niewiele tych energooszczędnych mieszkań z działką i miejscem postojowym. Do tych klientów, którzy poszukują nieruchomości z użytkowym poddaszem, garażem i dużą działką, kierowana jest oferta domów w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej (według projektu Smyk-2 Duo) oraz domów wolnostojących zbudowanych według tego samego projektu.
Klienci, którzy szukają przestronnego i wygodnego domu parterowego z poddaszem nieużytkowym, mogą wybierać spośród budynków wolnostojących wg projektu Perła Smyka, z garażem i działką od 500 m².

Domy z działką w Różynach
– Naszą misją jest budowa nowoczesnych, funkcjonalnych domów, z zachowaniem tradycyjnego stylu i charakteru. Jednocześnie zawsze mamy na uwadze wymagania i potrzeby naszych klientów. Słuchamy uważnie ich głosów i analizujemy potrzeby rynku po to, aby móc dokładnie dopasować się do oczekiwań przyszłych mieszkańców wznoszonych przez nas budynków. Właśnie z tego powodu ponownie rozpoczęliśmy budowę domów wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej w Różynach, wracając ze zrealizowanymi już wcześniej projektami domów jak Smyk-2 Duo, Promyk Smyka lub Perła Smyka– mówi Zbigniew Czarnecki.

 

domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonal domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonalfot. Profesjonal24

 

Oferta domów w Różynach obejmuje energooszczędne, komfortowe i funkcjonalne mieszkania z możliwością rozbudowy. Dostępne są domy jednorodzinne wolnostojące z użytkowym poddaszem ze schodami drewnianymi w standardzie ( Smyk-2 Duo),domy jednorodzinne wolnostojące parterowe z obszernym strychem doświetlonym 4 oknami połaciowymi i jednym w ścianie szczytowej (Perła Smyka) oraz domy jednorodzinne bliźniacze z użytkowym poddaszem oraz ze schodami drewnianymi w standardzie (Smyk-2 Duo).

 

domy wolnostojące mieszkania bezczynszowe profesjonalfot. Profesjonal24

 

W XXI wieku ucieczka za miasto staje się jedynym racjonalnym wyborem stylu życia. Zmęczeni codzienną pracą, miejskim zgiełkiem i hałasem mieszkańcy największych miast województwa pomorskiego mają ciekawą alternatywę – domy w zabudowie bliźniaczej, domy wolnostojące i mieszkania z ogródkiem, w Różynach i Skowarczu, w których świetnie można wypocząć po całodziennej bieganinie, znajdując się jednocześnie w miejscu doskonale skomunikowanym. Właśnie do takich osób, ceniących komfort, niezależność i bliskość natury swoją ofertę kieruje firma Profesjonal24.
– Ponadto – zdradza nam rąbka tajemnicy prezes firmy Profesjonal24 – w przygotowaniu jest nowa oferta nietuzinkowego osiedla 32 mieszkań bezczynszowych w budynkach w zabudowie bliźniaczej z działką nawet do 350 m². Obecnie jesteśmy w fazie projektowej osiedla i budowy infrastruktury. Oficjale informacje powinny pojawić się na początku 2017 r. Z pewnością ta nowa oferta będzie miłym zaskoczenie dla osób szukających jakości w atrakcyjnej cenie.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.profesjonal24.pl

 

83-031 Różyny , ul. Widokowa 6, woj. pomorskie
tel. 605 100 566 , 697 027 523,


Liczba odwiedzin: 1745 | Data publikacji: 2016-11-23

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


06.06.2021 | Energia ekologiczna
Dylemat dotyczący wyboru odpowiedniego systemu grzewczego niejednokrotnie...
15.04.2020 | Deweloperzy
Posiadanie własnych czterech kątów to marzenie większości...
06.08.2019 | Domy drewniane
Domki drewniane letniskowe to dla wielu osób...
22.03.2019 | Stolarka otworowa
„Mój dom moją twierdzą” mówi popularne powiedzenie....
17.07.2018 | Domy drewniane
Drewniane domy składane z gotowych modułów, które...
10.05.2018 | Deweloperzy
Ucieczki z miasta w XXI wieku przybierają...
20.04.2016 | Ogrzewanie
Na coraz bardziej profesjonalizującym się polskim rynku...
17.11.2015 | Deweloperzy
Posiadanie własnego dachu nad głową to priorytetowy...
09.01.2022 | Meble
Kuchenka jest jednym z najważniejszych wyposażeni każdej...
Współczesne globalne zagrożenia obecnymi w powietrzu wirusami,...
Prace związane z wykonywaniem czy serwisowaniem instalacji...
30.04.2021 | Chemia budowlana
Wysoka estetyka, tradycyjne wykonanie, naturalne materiały –...
Obecnie łazienka przestaje być pojmowana wyłącznie jako...
22.05.2020 | Ogrzewanie
Grzejniki elektryczne Atlantic to doskonała alternatywa dla...
18.02.2020 | Ogrodniczy sprzęt
Pizza to najpopularniejsze i najbardziej lubiane danie...
10.05.2017 | Kominki
Kominek czy piec wolnostojący w domu to...
Fakt, że ogrodzenie stanowi wizytówkę domu, nie...
30.06.2016 | Kominki
Piec kaflowy, kominek, kuchnia kaflowa – znane...
Uchylna, segmentowa czy rolowana? Jaka brama garażowa...
Wybór bramy garażowej powinien być w równym...
Powierzchnia kilkudziesięciu metrów kwadratowych w Twoim ogrodzie...
Coraz rzadziej widać w Polsce tradycyjne, druciane...
18.11.2014 | Domy drewniane
Dom na miarę XXI wieku musi sprostać...
30.10.2017 | Domy drewniane
Dla tych, którym nieobca jest tematyka szeroko...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.

Słowa kluczowe: dom wolnostojący, mieszkanie bezczynszowe, zabudowa bliźniacza, zabudowa jednorodzinna bliźniacza, domy blizniaki parterowe, domy z działką, mieszkania z ogródkiem
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy