Jakie drzwi zewnętrzne do domu jednorodzinnego, czyli co powinno determinować wybór
Marka? Oczywiście, że tak, ale nie chodzi tu o kwestie modnych znaczków. Tylko najlepsi są gwarantem użycia najwyższej jakości materiałów oraz doskonałych okuć. Aby wybrać drzwi zewnętrzne do domu jednorodzinnego nie należy kierować się jedynie ceną. Najtańsze modele, które często kryją w sobie coś niewiele lepszego od zwykłej płyty paździerzowej, nie zatrzymają włamywacza ani ulicznego zgiełku oraz nie uchronią przed utratą ciepła. Prędzej czy później ugną się też przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi typowymi dla tutejszych szerokości geograficznych. Firma Gerda od ponad 30 lat oferuje klientom najlepsze produkty dzięki wyśrubowanym parametrom.

 

 

Drzwi zewnętrzne do domu i akustyka, bo cisza ma znaczenie
Współczynnik izolacyjności akustycznej oznacza się skrótem Rw. Jego wielkość powinna wynosić przynajmniej 30 dB (co odpowiada przykładowo tykaniu zegara). Choć tak naprawdę wiele zależy od tego gdzie zlokalizowany jest dany budynek. W przypadku sąsiadowania z ruchliwą ulicą na pewno warto rozważyć wyższe wartości. Jedne z najlepszych drzwi od Gerdy Model NTT Revo 75 oferują użytkownikowi doskonały komfort akustyczny i ciszę w czterech kątach. A ta jest przecież dziś na wagę złota oraz zdrowia psychicznego i fizycznego.

Jakie drzwi zewnętrzne wybrać aby pogrążyć włamywaczy?
Wybór drzwi zewnętrznych odpornych na włamania wymaga pewnej wiedzy by nie dać się zwieść. Drzwi o określonej klasie RC muszą być sprzedawane w komplecie z ościeżnicą i zamkami. W innym wypadku to będą jedynie najprawdopodobniej zwykłe wzmocnione skrzydła. Klasa RC3 jaką prezentuje Model NTT Revo 75 to najwyższy poziom zabezpieczeń antywłamaniowych jeśli chodzi o budownictwo mieszkaniowe. W zakresie klasy zabezpieczeń RC4 firma Gerda posiada drzwi przeznaczone do domów. Modelem w tej klasie są drzwi SX20. O tym, które drzwi zewnętrzne do domu wybierzemy powinna decydować również liczba miejsc ryglowania. Powinno ich być od minimum 3 do 5. Ale czym właściwie jest rygiel? To stalowe trzpienie lub zaczepy antywłamaniowe w konstrukcji drzwi uniemożliwiające ich sforsowanie. To nie zamki mają tutaj pierwszorzędne znaczenie. Choć do zamków od Gerdy trudno podejść lekceważąco. Wspominane już drzwi NTT Revo 75 charakteryzują się aż 9 300 000 kombinacji klucza. Firma Gerda posiada również w swojej ofercie drzwi wyposażone w ultra nowoczesną wkładkę RIM 6000. Amatorzy cudzej własności nie poradzą sobie z wkładką o 4 miliardach kombinacji.

 

 

Termoizolacja, wybór drzwi zewnętrznych, przez które nie ucieka ciepło
Dom, w którym jest miło i ciepło zamieszkuje kochająca się rodzina. Światem rządzą jednak też prawa fizyki i przydadzą się szczelne drzwi. Drzwi NTT Revo 75, oferują współczynnik przenikania ciepła Ud od 0,77 W/m2K, a to oznacza utratę mniejszej porcji ciepła niż w przypadku żarówki o mocy 1W świecącej przez godzinę na 1 m2. Co pozwala osiągnąć firmie GERDA tak wysokie parametry?  Na stopień izolacyjności wpływa grubość warstwy ocieplenia umieszczonego w ramie. Takim ociepleniem może to być wełna mineralna, styropian lub pianka poliuretanowa. Nie bez znaczenia jest również solidne osadzenie drzwi i uszczelnienie połączenia z murem przy pomocy dedykowanych taśm i pian

Akademia Gerda czyli nie tylko o tym jakie drzwi zewnętrzne do domu wybrać, ale i o ciepłym montażu słów kilka
Akademia GERDA to program szeregu szkoleń i certyfikacji – zarówno dla samodzielnych fachowców jak i pracowników firm usługowo-montażowych. Celem Akademii Gerda jest przekazanie gruntownej wiedzy z zakresu budowy oraz profesjonalnego montażu produktów tej marki. Co gwarantuje tzw. „ciepły montaż” i maksymalne wykorzystanie dostępnych parametrów technicznych. Klient ma gwarancje satysfakcji.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.akademiagerda.pl

05-806 Komorów, ul. Sokołowska 49, woj. mazowieckie
tel. 22 329 10 30,