ADWILAdres firmy:
83-110 Tczew,
ul. Jagiellońska 55c,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. 58 562 20 25
Email: [email protected]
WWW: www.adwil.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 17:00ADWIL

O firmie


ADWIL to rodzinna polska firma z prawie 20 letnim doświadczeniem na rynku, dostarczająca nowoczesne i sprawdzone rozwiązania w zakresie stolarki otworowej dla domu i przemysłu (sprzedaż, montaż, serwis). Oferta firmy obejmuje okna (PVC, aluminium, drewno), drzwi zewnętrzne i wewnętrzne (stal, drewno, ppoż., aluminium) oraz bramy (m.in. segmentowe, uchylne, rolowane) i ogrodzenia. ADWIL współpracuje z renomowanymi producentami takimi jak Drutex, Wikęd, KMT, CAL, Hörmann, Wiśniowski, Porta, Pol-Skone i DRE.

Fundament sukcesu ADWIL, obok dostarczania produktów najwyżej jakości, budują także wysokie kompetencje kadry i pasja zgranego zespołu, opierającego współpracę na szczerości, pełnym zaufaniu i trosce o satysfakcję klientów.

Produkty i Usługi


Okna aluminiowe, drewniane i PVC

W ofercie ADWIL dostępne są okna jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe i systemy przesuwne renomowanych marek, takich jak Drutex i Wiśniowski. Niezależnie od materiału i konstrukcji okna te są szczelne, eleganckie, funkcjonalne, energooszczędne, lekkie, bezpieczne i odporne na warunki atmosferyczne. Wytrzymałość i atrakcyjny design to dewiza producentów.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne renomowanych producentów Porta, Pol-Skone i Dre to nowoczesne wzornictwo, praktyczne rozwiązania oraz wysoka jakość wykończenia, zarówno dla domów, jak i pomieszczeń biurowych. ADWIL współpracuje z liderami rynku, stawiającymi na komfort użytkowania, praktyczne rozwiązania i atrakcyjny design.

Drzwi zewnętrzne

ADWIL dostarcza drzwi zewnętrzne marek Wikęd, KMT, CAL, Hörmann i Wiśniowski. To rozwiązania dla mieszkań w bloku, zabudowy jedno i wielorodzinnej, a także obiektów przemysłowych. Stalowe, aluminiowe lub drewniane modele dostępne są w różnorodnych wzorach i kolorach, ze wzmocnieniami antywłamaniowymi oraz popoż., dopasowane do niemal każdego rodzaju otworów drzwiowych. To mocne i pewne zabezpieczenie każdego obiektu.

Bramy garażowe

Bramy garażowe marek Hörmann i Wiśniowski oferowane są w wariantach bram segmentowych i uchylnych. To bezkompromisowa jakość połączona z atrakcyjnym designem. ADWIL oferuje bramy w wariancie w pełni zautomatyzowanym lub ręcznym, z wysoką termoizolacją i parametrami bezpieczeństwa, w nowoczesnym stylu bezkolizyjnie wkomponowującym bramę w całość aranżacji domu.

Bramy przemysłowe

Wśród bram przemysłowych marek Hörmann i Wiśniowski oferowanych przez ADWIL wyróżnić można 6 typów: segmentowe, rolowane, szybkobieżne, przeciwpożarowe, a także kurtyny paskowe i systemy przeładunkowe. Z ekspertami ADWIL dobrać można optymalne rozwiązanie technologiczne do każdego rodzaju obiektów przemysłowych, w zależności od ich przeznaczenia i specyfiki wykonywanej w nich pracy.

Montaż i serwis

ADWIL zatrudnia wykwalifikowanych monterów i serwisantów, którzy profesjonalnie, kompleksowo i bezpiecznie instalują oraz serwisują u klienta produkty z oferty firmy. Solidny montaż to gwarancja stabilności inwestycji, dlatego fachowcy ADWIL dobierają optymalne i nowoczesne technologie do konkretnych produktów (montaż klasyczny na kotwy, montaż na taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne, montaże okien typu KIK i MOWO).

Pełna oferta firmy znajduje się na stronie: www.adwil.pl


Słowa kluczowe: adwil, okna, bramy, ogrodzenia, drzwi, dla domu, dla przemysłu, montaż, bramy przemysłowe, okna aluminiowe, drzwi przemysłowe, ogrodzenia przemysłowe,