Bramy garażowe, drzwi, okna od jednego dostawcy – dlaczego warto?

Kompletna stolarka od jednego dostawcy to pewność optymalnie dobranych elementów i gwarancja niższego kosztu inwestycji. Ten etap prac miejmy na względzie już w momencie planowania budowy domu i wybierajmy okna, drzwi i bramy garażowe po wizycie w salonie dystrybutora. Bogata ekspozycja różnych rozwiązań technologicznych, firmowe ekipy montażowe na miejscu i serwis pod ręką to wyznaczniki dobrego salonu ze stolarką otworową. Co znajdziemy zatem w salonie Adwil w Tczewie?

fot. ADWIL

Okna i drzwi jakich nie ma nikt

Salon Adwil w Tczewie oferuje atrakcyjną i niezwykle szeroką ekspozycję wszelkich elementów stolarki otworowej. Klienci na co dzień sprawdzają, dobierają, otwierają, przesuwają i oglądają kilkadziesiąt modeli bram garażowych, okien, drzwi. Nie warto ograniczać wyboru do produktów z Internetu i podejmować decyzji, gdy nasz dom jest już wybudowany. Ryzykujemy, że bez wcześniejszych weryfikacji, źle zaplanowane będą otwory na okna i drzwi lub kolor i faktura elementów podana w sklepie w sieci nie odpowiada temu, co dostarczy nam kurier. W salonie Adwil w Tczewie to klienci dopasowują, testują i wypróbowują najlepsze dla siebie rozwiązania. Do dyspozycji dostajemy 46 modeli drzwi, 12 sztuk okien, suwanki (drzwi przesuwne) PSK i HST oraz do porównania różnorodne zestawy przeszkleń, kolorów, grubości i przekrojów drzwi od renomowanych producentów. To jak prosta i przyjemna zabawa klockami, choć gramy o wysoką stawkę komfortu własnego domu.

fot. ADWIL

Bramy garażowe w salonie Adwil – sprawdź napędy, porównaj producentów

Tak szczegółową i rzetelną prezentację oferty doceniają lokalni klienci Adwil, którzy korzystają na przykład z bram garażowych w Pruszczu Gdańskim, Starogardzie Gdańskim, Malborku. Dlaczego warto odwiedzić salon Adwil w Tczewie, nawet jeśli teoretycznie nie jest nam po drodze? Choćby dla imponującej i profesjonalnie opracowanej oferty bram garażowych – 6 bram jeżdżących z napędami i 11 pełnych płyt bram. Ekspozycja pozwala porównać modele dwóch najpopularniejszych producentów Hörmann i Wiśniowski, dobrać odpowiednią dla siebie grubość bram i co równie ważne sprawdzić różne rodzaje napędów. Nie musimy się już zastanawiać, jak rozumieć opis na stronie producenta oraz czy brama garażowa nie będzie zbyt głośna lub za wolna. W salonie Adwil możemy to zweryfikować sami, porównać, jaki sprzęt będzie dla nas najlepszy i skonsultować z ekspertami na miejscu w salonie, jaką automatykę dodać do konkretnego zestawu (piloty, sterowniki, system montażu).

fot. ADWIL

„Czy kolor bramy i drzwi będzie faktycznie taki sam?” – i inne najczęściej zadawane pytania

Obok bogatej ekspozycji bram garażowych, okien i drzwi, Adwil oferuje klientom fachową pomoc i wsparcie techniczne. Jeśli zastanawiacie się, czy odwiedzić nasz salon w Tczewie, powiemy wam że warto, bo:

• prowadzimy kompleksowo klienta przez cały etap wyboru i zakupu produktów: od pomiaru na placu budowy, przez sporządzenie oferty i umowy oraz wybór najlepszych rozwiązań pod konkretne potrzeby, po montaż i serwis gwarancyjny,

• oferujemy bramy garażowe, okna i drzwi renomowanych producentów: Hörmann,Wiśniowski, Drutex, Wikęd, CAL, DRE, Pol-Skone, Porta,

• zatrudniamy wykwalifikowanych, certyfikowanych monterów i serwisantów, którzy szybko, kompleksowo i bezpiecznie instalują oraz serwisują u klienta nasze produkty,

• stawiamy na jakość, dlatego dajemy klientom możliwość osobistego sprawdzenia każdego elementu na miejscu,

• doradzamy w kwestii estetyki i designu, czy lepszą opcją będzie spójna czy zróżnicowana kolorystyka bram garażowych, okien, i drzwi.

fot. ADWIL

Zobaczcie zatem, jak wygląda nasza ekspozycja w materiale wideo i odwiedźcie nasz salon już dziś: Tczew, ul. Jagiellońska 55c.


Data publikacji: 2020-08-17

Podobne technologie i poradniki


05.03.2021 | Stolarka otworowa
Inwestorzy, którzy są właśnie na etapie wyboru...
23.02.2021 | Stolarka otworowa
Nowoczesne podejście w obszarze polityki personalnej, rozwój...
16.02.2021 | Stolarka otworowa
KRISPOL, europejski producent komplet stolarki dla domu...
25.01.2021 | Stolarka otworowa
Marka KRISHOME kolejny rok z rzędu została...
18.01.2021 | Stolarka otworowa
Ruszyła ogólnopolska kampania digitalowa produktów KRISPOL i...
18.12.2020 | Stolarka otworowa
Prowadzona przez spółkę KRISPOL polityka CSR-owa, zakłada...
18.11.2020 | Stolarka otworowa
Wielka obniżka cen okien i drzwi producenta...
12.11.2020 | Stolarka otworowa
Zadbaj o ciepły i energooszczędny dom na...
03.11.2020 | Stolarka otworowa
Tegoroczna gala rozdania Izydorów, miała wyglądać inaczej,...