Wszędzie tam gdzie ceni się rzetelność

Generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych

Dekpol Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca. Na rynku obecna jest od 1993r. Od początku swojej działalności dała się poznać jako firma rzetelna, wzorowo zorganizowana, fachowo wykonująca powierzone zadania w wysokim standardzie, z zastosowaniem nowoczesnych technologii opartych o normę ISO 9001:2008.

Dekpol trwale zaznaczył swoją obecność na rynku usług budowlanych, zdobywając doświadczenie potrzebne do sprostania coraz to nowym wymaganiom stawianym przez Inwestorów. Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju pozwala na kompleksową obsługę pozyskiwanych inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz ponad 200-osobowa i wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza to główne atuty firmy.

 

obiekt budynek firmy dekpol inwestor lider budowlanyfot. Dekpol Sp. z o.o.

 

Szeroki zakres realizacji

Słowa te poparte są sporą listą referencyjną. Firma w ostatnich latach zrealizowała inwestycje w zakresie budownictwa przemysłowego, kubaturowego oraz deweloperskiego.

 

Jako generalny wykonawca firma Dekpol zrealizowała m.in.:

  • rozbudowę IKEA Property w Gdańsku Matarni,
  • budowę hali przemysłowej z mroźnią IGLOTEX w Skórczu,
  • budowę zespołu hal produkcyjnych z zapleczem socjalno-biurowym w m. Wędkowy,
  • budowę hali magazynowej COLMEC w Rudnie.

 

Firma specjalizuje się w budownictwie obiektów przemysłowych, magazynowych, handlowych oraz usługowych wraz z infrastrukturą zewnętrzną, produkcją i montażem konstrukcji stalowych. W tym zakresie szczególne miejsce wśród inwestycji Dekpolu zajmuje realizowana od podstaw fabryka dachówki Creaton w Widziszewie pod Poznaniem. 

Firma Dekpol realizuje obecnie ok. 30 inwestycji. W Tczewie ciekawą realizacją jest budowa węzła transportowego oraz budowa galerii handlowej.

Prężnie rozwijającym się członem firmy Dekpol jest dział konstrukcji stalowych. Oprócz kompleksowej produkcji i montażu w ramach inwestycji Dekpolu, oddział ten realizuje w tym zakresie  również usługi dla firm zewnętrznych. W roku 2011 dział konstrukcji stalowych otrzymał certyfikat PN-EN ISO 3834-2:2007.

 

W latach 2007-2011 Dekpol zrealizował budowę „Osiedla Słonecznego” w Gdańsku przy ul. Kartuskiej oraz „Kamienicy nad Wisłą” w Tczewie. 

 

dekpol osiedle nad wisla dekpol osiedle mieszkania sprzedazfot. Dekpol Sp. z o.o.

 

W chwili obecnej Dekpol prowadzi dalszą ekspansję na rynku nieruchomości i realizuje w Gdańsku budowę „Osiedla Zielonego”, którego oferta obejmie ponad 200 mieszkań oraz  budowę apartamentowca „Villa Almond” znajdującego się nad Starą Motławą przy ul. Toruńskiej. W Tczewie firma realizuje nową inwestycję „Delta” – budynek mieszkalny przy ulicy Kilińskiego. 

 

dekpol inwestycje osiedle mieszkania dekpol sp zoo wisla deweloperfot. Dekpol Sp. z o.o.

 

Park maszynowy i zaplecze surowcowe

Dekpol posiada szeroką flotę samochodów ciężarowych, która jest na bieżąco poszerzana o nowe pojazdy. W chwili obecnej firma dysponuje flotą 80 jednostek sprzętowych, którą uzupełnia  także transport autobusowy przeznaczony dla pracowników i ponad 50 samochodów osobowo-dostawczych.

Dekpol posiada również bogaty park ciężkich maszyn budowlanych. Bazę maszynową tworzą również maszyny i urządzenia niezbędne na placu budowy.

Dekpol stawia na rozwój i doskonalenie się, efektem tych działań są uzyskane świadectwa kwalifikacyjne i certyfikaty. Wielu inwestorów zaufało doświadczeniu firmy, czego dowodem są pozytywne opinie i rekomendacje.

 

dekpol inwestycje targi mieszkaniowe ergo arena gdanskfot. Lider Budowlany

 

Firma Dekpol, oprócz realizowania teraźniejszych inwestycji przygotowuje się do podpisania kilku kontraktów obejmujących kolejne zlecenia. Na stronie internetowej firmy dostępna jest lista zakończonych budów oraz referencyjna lista klientów. 

 

Aby skontaktować się z firmą zajzyj na www.dekpolinwestycje.pl

 

 

83-251 Pinczyn, Gajowa 31, woj. pomorskie
tel. 585883077,


Liczba odwiedzin: 1141 | Data publikacji: 2013-10-09

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


15.04.2020 | Deweloperzy
Posiadanie własnych czterech kątów to marzenie większości...
23.11.2016 | Deweloperzy
Zabetonowane dżungle blokowisk, zatłoczone parkingi, korki w...
10.11.2015 | Domy drewniane
Wybór technologii budowy domu to decyzja na...
02.12.2019 | Domy drewniane
Drewniany, uroczy domek poza miastem – to...
07.03.2019 | Deweloperzy
W samym centrum Białegostoku wyrastają piękne, nowoczesne...
09.10.2013 | Deweloperzy
Jedną z najbardziej znanych firm deweloperskich na...
Szukasz profesjonalnego i nowoczesne oprogramowania, które usprawni...
28.10.2020 | Deweloperzy
Zakup nowego mieszkania pod inwestycję to jedna...
18.03.2020 | Deweloperzy
Fotowoltaika na dachu, stacje ładowania pojazdów elektrycznych...
10.05.2018 | Deweloperzy
Ucieczki z miasta w XXI wieku przybierają...
17.11.2015 | Deweloperzy
Posiadanie własnego dachu nad głową to priorytetowy...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.

Słowa kluczowe: Villa Almond, Villa nad Motławą, apartamentowiec Almond, siedle Słoneczne, osiedle Zielone, Kamienica nad Wisłą, Delta mieszkania, mieszkania Tczew, mieszkanie nad Wisłą, apartamenty Dekpol
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy