Program do projektowania CAD – projektowanie na najwyższym poziomie

Oprogramowanie CAD pozwoli Ci na precyzyjne sporządzanie rysunków oraz projektowanie przedmiotów zarówno w formacie 2D, jak i 3D. Dzięki programowi ZWCAD zaawansowane modelowanie nie będzie już dla Ciebie żadnym wyzwaniem! Wręcz przeciwnie! ZWCAD to profesjonalny i łatwy w obsłudze program, który pozwoli zwiększyć efektywność Twojej pracy oraz sprawi, że projektowanie stanie się o wiele przyjemniejsze. Jesteś inżynierem albo projektantem? Każdego dnia tworzysz mniej lub bardziej wymagające projekty? Nie wyobrażasz sobie codziennej pracy bez profesjonalnego i nowoczesnego oprogramowania do projektowania? Postaw na najlepsze rozwiązanie, jaki jest program ZWCAD. Dzięki niemu zagwarantujesz sobie pracę na najwyższym poziomie. Ten prosty w obsłudze jest doskonałym narzędziem pracy zarówno dla profesjonalnych projektantów, jak i dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w projektowaniu.

Specjalne funkcjonalności oprogramowania, takie jak porównywanie rysunków i specjalistyczne narzędzia Smart pozwalają zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność wykonywanej pracy.

fot. ASKDOM

Co wyróżnia ZWCAD

• Licencja bezterminowa – licencjonowanie, które nigdy się nie skończy.
• Żadnych ukrytych kosztów za subskrypcję.
• Możliwość aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji. 
• Możliwość korzystania z dwóch wersji oprogramowania – 32 i 64 bitowych, które możesz wymieniać według potrzeb. 
• Dostęp do wielu wersji językowych w ramach jednej licencji.
• Sieciowe licencjonowanie, które pozwala na instalację oprogramowania na kilku stanowiskach 
• Licencja, która może być samodzielnie przenoszona pomiędzy komputerami.
• Intuicyjny interfejs sprawia, że sporządzanie projektów jest łatwe i przyjemne.
• Wsparcie techniczne – szkolenie z obsługi programu, wsparcie na każdym etapie pracy z projektami, dostęp dedykowanego forum dla użytkowników ZWCAD.
• Kompatybilność z popularnymi formatami – DWG i DXF.
• Certyfikat potwierdzający legalność oprogramowania poszanowanie własności intelektualnej.

fot. ASKDOM

CAD – znaczenie skrótu

CAD to z ang. Computer Aided Design, czyli projektowanie wspomagane komputerowo. Projektowanie CAD w 2D pozwala na pracę z plikami DWG i DXF, natomiast projektowanie CAD w 3D umożliwia sporządzanie złożonych elementów w przestrzeni (zaawansowane modelowanie powierzchniowe).

Program CAD dopasowany do Ciebie

To jedyny taki program CAD, który oferuje tak wiele możliwości. Każdy użytkownik może dopasować program do specyfiki swojej branży. Jedyne, co trzeba zrobić, to dodać specjalistyczne nakładki branżowe, które sprawią, że praca nad projektami będzie jeszcze przyjemniejsza. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł wykorzystać funkcjonalności ZWCAD w 100%. Znajdziesz u nas nakładki dla wielu branż! 

fot. ASKDOM

Poznaj ZWCAD za darmo

Ciężko wybrać odpowiednie oprogramowanie CAD, nie znając wszystkich jego wszystkich możliwości. ZWCAD ma na to sposób! Udostępniamy Ci w pełni funkcjonalną wersję testową oprogramowania od ZWCAD. Testu bez ograniczeń przez 30 dni całkowicie za darmo! Jeszcze przed zakupem przekonaj się, co potrafi nasz program! 

15-232 Białystok, Mickiewicza 32/22, woj. podlaskie
tel. 698 026 353,