Akcesoria kute to inwestycja, która się opłaca. Przede wszystkim są one niemal niezniszczalne, odporne na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne typu zadrapania czy otarcia. Ich zaletą jest również fakt, że sprawdzą się nie tylko w ogrodzie czy na tarasie, ciesząc oko niebanalną stylistyką i jakością wykonania, ale również w domu, wpasowując się doskonale np. do wnętrz w stylu industrialnym, czy bardziej tradycyjnych, utrzymanych w tonacji staroświeckiej.
Przy doborze mebli i altan kutych warto zwrócić uwagę na sposób ich wykonania, np. na to, czy są one wytwarzane ręcznie i czy podczas produkcji położony jest należyty nacisk na zabezpieczenie produktu finalnego przed korozją i rdzą.
 

metalarte-meble-kute.jpg fot. Metalarte

Efektowne wzornictwo i trwałość przez wiele lat
Jedną z firm, która oferuje różnego rodzaju meble i altany kute jest Metalarte z miejscowości Gilowice w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1995 roku, zyskując w tym czasie ogromne doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. Obecnie Metalarte produkuje i dostarcza wyroby kute dla największych w Europie odbiorców metaloplastyki. Całość produkcji firma wykonuje w swoim zakładzie, bez udziału firm trzecich i w oparciu o własne projekty, co daje klientom gwarancję wysokiej jakości i niskich cen.
Wyroby Metalarte cechuje trwałość, staranne wykonanie oraz bogate wzornictwo i kolorystyka. Ponadto dzięki temu, że produkty są kute ręcznie, malowane proszkowo i ręcznie patynowane, zachowana zostaje należyta staranność i precyzja wykonania, co przekłada się na piękny wygląd gotowego mebla i altany.
Trzeba też zaznaczyć, że akcesoria ogrodowe z przeznaczeniem na zewnątrz są poddawane galwanizacji, która może pełnić rolę zarówno dekoracyjną, jak i ochronną, podnosząc odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dopiero później malowane są metodą proszkową, co chroni je praktycznie na zawsze przed korozją. Dzięki temu nie wymagają też od użytkowników specjalnej konserwacji.

metalarte-meble-kute-w-ogrodzie-2.jpgfot. Metalarte

Do wyboru, do koloru
Meble i altany kute znajdujące się w ofercie Metalarte można łączyć z wieloma innymi materiałami, co pozwala na uzyskanie niemal nieograniczonej ilości wzorów. Dużą popularnością cieszą się np. stoły metalowe z blatami szklanymi. Często klienci decydują się na łączenie altan i mebli kutych z granitem lub drewnem. Chętnie wybieranym rozwiązaniem są krzesła składane, łączone z drewnianymi listwami, które przełamują nieco surową stylistykę kutego mebla poprzez połączenie go z naturalnym drewnem.
Metalarte proponuje meble i altany w wielu wybarwieniach z własnej palety kolorów. Obok palety podstawowej na specjalne zamówienie klienta możliwe jest również pomalowanie mebli na wybrany przez niego kolor RAL. Jest to opcja dostępna w przypadku większych serii.
 

metalarte-meble-kute-w-ogrodzie-3.jpg metalarte-altany-kute-w-ogrodzie-4.jpgfot. Metalarte

Wszystkie produkty kute produkowane są w firmie Metalarte na zamówienie. Przedsiębiorstwo wykonuje meble według indywidualnych projektów klientów, dopasowując produkt finalny do najbardziej wymyślnych życzeń.
Oprócz bogatej oferty mebli kutych Metalarte produkuje również wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe, zarówno ze stali czarnej, jak i nierdzewnej, m.in. balustrady i ogrodzenia.
 

metalarte-meble-kute-do-restauracji-7.jpg metalarte-meble-kute-do-restauracji-5.jpgfot. Metalarte

Z pełna ofertą firmy Metalarte można zapoznać się na stronie: www.metalarte.eu

 

34-322 Gilowice k/Żywca, ul. Okrajnicka 6, woj. śląskie
tel. 338653052, 692430796,