Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
11.04.2018 | Projektowanie ogrodów

Wraz z nadejściem wiosny marzysz zapewne o pięknym ogrodzie, w którym będziesz mógł spędzać czas tak, jak lubisz. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez branżę ogrodniczą możesz w dowolnym sposób zaprojektować swój ogród. Poza ulubionymi gatunkami roślin i stylowymi meblami ogrodowymi nie zapomnij o małej architekturze ogrodowej, która wzbogaci ogrodową aranżację i pozwoli Ci stworzyć ogród marzeń. Zobacz, jakie propozycje ma dla Ciebie firma JONIEC®, polski producent ogrodzeń betonowych oraz małej architektury ogrodowej!

16.03.2017 | Projektowanie ogrodów

Planowanie ogrodu to koronkowa robota, która obok zmysłu artystycznego i pasji musi być wsparta wiedzą projektanta. Dziś, gdy tak wielką wagę przykładamy do estetyki otaczającej nas przestrzeni, aranżowanie i zagospodarowanie terenu wokół domu nie wiąże tylko z zaprojektowaniem nasadzeń kwiatów, krzewów i drzew, ale jest – najdosłowniej – twórczym kreowaniem krajobrazu.

30.07.2015 | Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodu przypomina pracę artysty. Wymaga zarówno wiedzy o materiałach, z jakich powstanie dzieło, jak i dużego talentu, który sprawia, że efekt jest nie tylko poprawny, ale olśniewa urodą i pietyzmem wykonania. Warto więc projektowanie przestrzeni wokół domu zlecić profesjonaliście, który dobierze rośliny do nasłonecznienia danego miejsca czy rodzaju gleby. A jeśli będzie to w równym stopniu sprawny rzemieślnik, co i artysta, to ogród stanie się najprawdziwszym dziełem sztuki.

21.08.2014 | Projektowanie ogrodów

Zaniedbany ogród, który jest przecież wizytówką domu, to problem niejednego właściciela nieruchomości. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka – może to być albo brak czasu, albo zwyczajny brak doświadczenia – bo nie każdy przecież musi wiedzieć, jak się do prac ogrodowych zabrać, od czego zacząć, jakie wybrać rośliny. O poradę zapytaliśmy Barbarę Midor – projektantkę ogrodów oraz właścicielkę firmy ARCH GARDEN.