SuperpergoleAdres firmy:
05-532 Baniocha,
ul. Projektowana 1,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. kom. +48 602-342-787
Email: [email protected]
WWW: superpergole.pl

Superpergole

O firmie


Pergola to sposób na uniezależnienie się od kapryśnej pogody i wypoczynek na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Firma Superpergole, która w branży osłon okiennych działa już od ponad 30 lat, oferuje nowoczesne rozwiązania przeznaczone do zadaszania tarasów. Są to zarówno konstrukcje aluminiowe, jak i tkaniny oraz silniki firmy Somfy, które gwarantują bezproblemowe użytkowanie. Uzupełnieniem oferty są różnego typu osłony boczne, rolety screen, żaluzje fasadowe i systemy szklane, dzięki którym można dopasować konstrukcję precyzyjnie do potrzeb i oczekiwań klienta.

Pergole zwijane

Pergole zwijane cieszą się dużą popularnością, co zawdzięczają w równej mierze aspektom praktycznym, co i estetycznym. Tego typu konstrukcje opierają się na słupach aluminiowych o przekroju 80×140 mm, które są lakierowane piecowo. Ruchomy dach wykonany jest z tkaniny PES, która jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne i na wodę. Zwijanie i rozwijanie oraz odpowiedni naciąg tkaniny umożliwia silnik Somfy, sterowany pilotem. Zimą zwiniętą tkaninę zabezpiecza specjalny ochronny daszek. Odprowadzanie wody z poszycia do podłoża odbywa się przez pionowe nogi.

Do pergoli dostępny jest szeroki pakiet wyposażenia opcjonalnego, jak np. tkanina Serge Ferrari, oświetlenie LED w listwach jezdnych, rolety boczne w systemie przeciwwietrznym ZIIP, przesuwny system szklany czy promienniki ciepła.

Pergole żaluzjowe

Pergole ruchome w formie żaluzjowego dachu tworzą skuteczną barierę przed opadami, wiatrem i światłem słonecznym. Są one zbudowane ze słupów i dachu w postaci lamel aluminiowych, które obracają się wokół osi w systemie „otwórz-zamknij”. Również tego typu pergole wyposażone są w silniki Somfy, co zapewnia bezproblemową eksploatację przez wiele lat.

Na każdym boku pergoli znajduje się ukryty system rynnowy, który odprowadza wodę do podłoża. Dzięki temu, że pergola może stanowić wolnostojącą konstrukcję, jak również zostać oparta o ścianę lub naroże budynku, możliwości jej zastosowania są bardzo duże.
Również w tym wypadku można doposażyć pergolę w rolety w systemie ZIIP, promienniki ciepła, przesuwne przeszklenia, sunbreakery, żaluzje fasadowe czy oświetlenie LED.

Markizy

Do klientów, którzy nie chcą montować pergoli, kierowana jest szeroka gama markiz, które pozwolą osłonić się przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym czy przed deszczem. Dostępne są różne wielkości, rodzaje tkanin i kolory, co ułatwia dobór produktu do zróżnicowanych gustów i oczekiwań.

Osłony boczne

Uzupełnieniem pergoli są rolety zewnętrzne w systemie ZIIP, które skutecznie chronią nawet przed silnym wiatrem. Jest to możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanym prowadnicom i zamkom błyskawicznym, które mocno trzymają tkaninę.

Tkaniny screen mają mikro otworki, przez co są transparentne i nie zasłaniają widoku. Jednocześnie skutecznie rozpraszają światło słoneczne i odbijają promieniowanie UV. Stanowią też doskonałe zabezpieczenie przed deszczem czy insektami. Tego typu rolety wyposażone są w silnik Somfy, którym steruje się za pomocą pilota (który pozwala też na sterowanie dachem czy oświetleniem).

Firma Superpergole dzięki wielu latom obecności na rynku wypracowała sobie mocną pozycję oraz nawiązała współpracę z zaufanymi dostawcami komponentów. Wśród nich są tacy producenci, jak Somfy, Dragon, Lewens, Selt, Serge, Ferrari czy Dicson. Zatrudniona w firmie kadra świadczy kompleksowe usługi, począwszy od wstępnej wyceny i pomiarów, na realizacji i serwisie gwarancyjnym kończąc.

Produkty i Usługi


  • Pergole zwijane
  • Pergole żaluzjowe
  • Osłony boczne
  • Markizy / werandy
  • Sterowanie Somfy

Artykuły o tej firmie


26.04.2018 | Meble - ogrodowe
Taras to nieosłonięta część domu, z której...

Słowa kluczowe: superpergole.pl, pergole, pergola, żaluzjowe, osłony boczne, pergole zwijane, markizy, werandy, super, pergole, super pergole,