Pergole z dachem zwijanym

Najlepsze rozwiązanie na zadaszenie tarasu

Taras to nieosłonięta część domu, z której korzystamy głównie w ciepłe, słoneczne dni. Jednak kiedy pogoda się popsuje, pada deszcz i jest chłodno na dworze, nie możemy już spędzać czasu na tarasie. Jak poradzić sobie z tym problemem? Inwestując w ładne i funkcjonalne zadaszenie, które ochroni nas przed zimnem i deszczem. Idealne rozwiązanie to metalowa pergola z dachem zwijanym, która daje możliwość rozwinięcia lub ukrycia dachu i korzystania z tarasu według własnych potrzeb.

Szukasz zadaszenia na taras? Wybierz pergolę zwijaną!
Decydując się na zadaszenie tarasu mamy do wyboru kilka rozwiązań. Najbardziej popularne i tanie są parasole przeciwsłoneczne. Jest to jednak rozwiązanie tymczasowe, które nie zabezpieczy nas przed deszczem. Możemy zdecydować się też na markizę płócienną, jednak i ten produkt jest niepozbawiony wad – konstrukcja markizy nie wytrzymuje dużych obciążeń i może zostać zerwana przez wiatr. W tym wypadku najlepsze rozwiązanie to pergola tarasowa wyposażona w dach zwijany.

 

Pergole z dachem zwijanymfot.SUPERPERGOLE

 

Co wyróżnia pergole zwijane wśród innych typów pergoli tarasowych? Przede wszystkim jest to pełna automatyka, która zapewnia całkowity komfort użytkowania i obsługi. Zwijany dach obsługujemy za pomocą pilota, dzięki któremu jednym przyciśnięciem wysuwamy go, zapewniając sobie cień i osłonę przed opadami lub zwijamy, korzystając dowoli ze słońca.  

Metalowe pergole z dachem zwijanym są mocne, trwałe, wytrzymałe na każde warunki pogodowe – deszcz, wiatr, wilgoć, promieniowanie UV. Pergolę możemy użytkować przez cały rok – latem ochroni nas przed upałem i piekącym słońcem, jesienią – przed deszczem, dając możliwość korzystania z tarasu również przy nieładnej pogodzie. Bez obaw możemy zostawić na tarasie meble drewniane, książki, laptop czy jedzenie, ponieważ woda deszczowa nie przedostanie się przez dach i nie zamoczy naszych rzeczy. 

Warto zwrócić uwagę na estetykę pergoli zwijanej. Została ona skonstruowana w ten sposób, aby nie zaburzyć geometrii bryły budynku, ale stanowić jej integralną część. Co więcej, dostępność pergoli w kilku rozmiarach i szeroka gama wzorów i kolorów tkanin, z których wykonany jest dach, pozwalają na łatwe dopasowanie pergoli do każdego domu, tarasu i potrzeb użytkownika.

 

Pergole z dachem zwijanymfot.SUPERPERGOLE

 

Ponadto pergole tarasowe z dachem zwijanym można kupić w bardzo przystępnej cenie, która nie nadwyręży domowego budżetu, a pozwoli cieszyć się tarasem przez okrągły rok i stworzyć z niego dodatkowe pomieszczenie. 

Pergole z dachem zwijanym od firmy SUPERPERGOLE
Jednym z dystrybutorów pergoli tarasowych zwijanych jest firma SUPERPERGOLE. Oferowane przez nich pergole oparte są na konstrukcji aluminiowej wykonanej ze słupów o przekroju 80 x 140 mm. Dach ruchomy wykonany został ze specjalnej wodoodpornej tkaniny PES, która wytrzymuje zarówno niskie, jak i wysokie temperatury oraz odbija promieniowanie UV, zapewniając użytkownikom komfort przebywania pod pergolą. Pergole aluminiowe od firmy SUPERPERGOLE wyposażone są w wysokiej jakości silnik marki SOMFY z pilotem, który zapewnia szybkie zwijanie i rozwijanie dachu oraz właściwy naciąg tkaniny. Ponadto, nad częścią, gdzie parkuje zwinięta tkanina, zastosowano daszek ochronny.

 

Pergole z dachem zwijanymfot.SUPERPERGOLE

 

Pergole zwijane dostępne są w kilku wariantach:
– w wersji przyściennej o maksymalnej szerokości do 500 cm – opartej na 2 nogach lub 900 cm – przy 3 nogach oraz wysięgu do 700 cm;
– w wersji wolnostojącej jednospadowej o szerokości do 500 cm – opartej na 2 nogach bądź 900 cm szerokości – przy 3 nogach i wysięgu do 700 cm;
– w wersji wolnostojącej dwuspadowej do 900 cm szerokości na wysięg 700 cm x 2 kpl.

Pergolę z dachem zwijanym można opcjonalnie wyposażyć w: oświetlenie LED, które zamieszczone jest w listwach jezdnych podtrzymujących tkaninę; automatyczne rolety boczne w systemie ZIIP (system przeciwwietrzny); system szklany przesuwny; promienniki ciepła oraz tkaninę SERGE FERRARI.

 

Pergole z dachem zwijanymfot.SUPERPERGOLE

 

Osłony boczne do pergol tarasowych
Możliwość wyposażenia pergoli zwijanej w osłony boczne daje użytkownikom dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV oraz wiatrem. To również świetne zabezpieczenie przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów, a dla nas zachowanie prywatności i utrzymanie komfortu podczas wypoczynku lub spotkań rodzinnych na tarasie.

 

Pergole z dachem zwijanym Pergole z dachem zwijanym Pergole z dachem zwijanymfot.SUPERPERGOLE

 

Firma SUPERPERGOLE oferuje rolety boczne w systemie ZIIP o wymiarach: 500 cm szerokości i 400 cm wysokości. Na konstrukcję składają się takie elementy jak: prowadnice, tkanina typu screen, tzw. zamek błyskawiczny trzymający tkaninę oraz nowoczesny silnik SOMFY obsługiwany za pomocą pilota (tego samego, który służy do zwijania dachu). Nowoczesna automatyka gwarantuje szybkie i sprawne zwijanie osłony i komfort obsługi. 

Ważny element stanowi tkanina screen, która dzięki temu, że jest transparentna odbija promienie UV i rozprasza światło słoneczne, zapewniając przyjemny chłód pod pergolą podczas upałów. Jednocześnie dzięki mikrootworom można cieszyć się widokiem na własny ogród i okolicę. 

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie: www.superpergole.pl

05-532 Baniocha, ul. Projektowana 1, woj. mazowieckie
tel. +48 602-342-787,


Liczba odwiedzin: 6204 | Data publikacji: 2018-04-26

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Tarasy z deski tarasowej, tarasy z kompozytu,...
Lina i balustrada ze stali nierdzewnej to...
Jakie systemy można zastosować do tworzenia zielonych ścian...
Coraz rzadziej widać w Polsce tradycyjne, druciane...
13.10.2017 | Ogrody zimowe
W naszej strefie klimatycznej lato jest krótkie,...
18.03.2020 | Meble - ogrodowe
Jak powszechnie wiadomo, ogród to nie tylko...
10.04.2018 | Meble - ogrodowe
Urządzanie domu z dbałością o szczegóły jest sprawą oczywistą...
24.04.2014 | Meble - ogrodowe
Meble i akcesoria kute to inwestycja, która...
04.11.2013 | Meble - ogrodowe
Wybierając altany i meble do ogrodu warto...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: pergola tarasowa, pergole metalowe, pergole aluminiowe, pergole z dachem zwijanym, pergole zwijane
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy