LINAREM SIATKISIECI CISOWSKI, KOWALSKI SPÓŁKA JAWNAAdres firmy:
30-732 Kraków,
ul. płk. Stanisława Dąbka 16,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. kom. +48 519 787 072
Email: [email protected]
WWW: www.siatki.linarem.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00LINAREM SIATKISIECI CISOWSKI, KOWALSKI SPÓŁKA JAWNA

O firmie


Linarem SiatkiSieci

Linarem SiatkiSieci to na polskim rynku lider sprzedaży siatek ochronnych i zabezpieczających oraz mat i osłon na ogrodzenia. Dynamiczny rozwój firmy na przestrzeni lat przejawia się w regularnie poszerzanej ofercie oraz zwiększającej się sprzedaży na rynku polskim i europejskim. Firma oferuje produkty sygnowane własną marką – Linarem SiatkiSieci o specjalistycznym zastosowaniu, które cechuje wysoka jakość wykonania, a także produkty innych uznanych na rynku producentów.

Taśmy ogrodzeniowe

Taśmy ogrodzeniowe umożliwiają zmianę tradycyjnego ogrodzenia panelowego w szczelne ogrodzenie w modnym kolorze, które zapewni mieszkańcom posesji większą prywatność. Linarem SiatkiSieci to jedna z pierwszych firm, które wprowadziły osłony ogrodzeniowe na polski rynek. Obecnie w ofercie dostępne są osłony ogrodzeniowe Linarem SiatkiSieci w kilku modnych kolorach oraz modelach, jak Taśmy Standard, Select (polipropylen) czy Premium (pvc). Atutami taśm na panele są: dostępność wielu wersji kolorystycznych, możliwość tworzenia kolorowych kompozycji na ogrodzeniu, odporność na warunki zewnętrzne i zabrudzenia, a także szybki i prosty montaż, niewymagający specjalistycznych umiejętności.

Siatki cieniujące

Siatki cieniujące przeznaczone do montażu na siatkach lub panelach ogrodzeniowych zyskały popularność dzięki wysokiej estetyce, funkcjonalności oraz uniwersalności. Siatki maskujące na ogrodzenia zwiększają prywatność mieszkańców posesji, a stosowane w rolnictwie chronią uprawy przed nadmiernym nasłonecznieniem i wiatrem. W ofercie sklepu Linarem SiatkiSieci dostępne są siatki w popularnych odcieniach: zielonym, czarno-zielonym, szarym i antracytowym. Cechuje je duża uniwersalność zastosowania – mogą być montowane m.in. na siatce ogrodzeniowej, panelach ogrodzeniowych, płocie czy nawet balkonie.

Siatka na krety

Siatki przeciw kretom wykonane z polipropylenu, montowane pod trawnikiem, gwarantują skuteczną ochronę przed powstawaniem kretowisk. Siatki No-Mole Linarem SiatkiSieci dostępne w wariantach Standard oraz Premium to optymalne połączenie między wielkością oczek a gramaturą siatki, zapewniające wytrzymałość na rozerwanie i skuteczność zabezpieczenia. Siatki sprawdzą się w ogrodach, na boiskach sportowych, publicznych skwerach.

Siatki przeciw ptakom – skuteczne zabezpieczenie przed ptakami

Siatki ochronne na ptaki to najbardziej popularna oraz skuteczna metoda zabezpieczenia sadów czereśni, wiśni, plantacji borówki lub pojedynczych drzew czy krzewów przed ptakami. Posiadają one mocną konstrukcję z polietylenowych żyłek, zapewniającą odpowiednio wysoką wytrzymałość, co pozwala na wielosezonowe stosowanie i jest niezwykle istotne ze względu na rozmiary zabezpieczanych powierzchni.

Siatki ochronne dla kota i gołębi na balkon

Siatki na balkon są stosowane do zabezpieczania balkonów i okien przed gołębiami oraz przed wypadnięciem kota. Linarem Siatkisieci od wielu lat jest wiodąca firmą oferującą montaż siatek w polskiej „stolicy” gołębi – Krakowie. Doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z fundacją „Stawiamy Na Łapy” doprowadziły do stworzenia kompletnego, funkcjonalnego, estetycznego i wysokiej jakości asortymentu. Nowością w ofercie sklepu jest siatka dla kota Premium z wplecionym w sznurek stalowym drucikiem zwiększającym wytrzymałość do zabezpieczenia aktywnych i energicznych kotów.

Siatki na piłkochwyty – kluczowy element bezpieczeństwa

Siatki na piłkochwyty to rodzaj siatek sportowych przeznaczonych do zabezpieczania obiektów sportowych przed wypadaniem piłki i innego sprzętu sportowego. Piłkochwyty zwiększają bezpieczeństwo w trakcie uprawiania sportu i służą do ogradzania boisk, orlików, ochrony ścian i okien w halach sportowych, a także trybun.

Siatki hodowlane – siatki wolierowe
Oferta Linarem SiatkiSieci zawiera również polietylenowe siatki do ochrony ptaków hodowlanych (kury, kaczki, bażanty) oraz zabezpieczenia stawów hodowlanych. Siatki wolierowe umożliwiają zabezpieczenie hodowli przed ptakami drapieżnymi oraz służą do przegradzania przestrzeni wewnątrz wolier. Wykonane są z polietylenowego sznurka, są lekkie, a jednocześnie wytrzymałe i odporne na warunki zewnętrzne.

Siatki transportowe – siatki na kontenery

Siatki transportowe są idealnym rozwiązaniem przy zabezpieczaniu wielkogabarytowych transportów lub ładunku otwartego kontenera, naczepy. Oferta sklepu zawiera szeroki wybór rozmiaru oczek i grubości linki dla ładunków o większych gabarytach oraz nowoczesne, gęsto tkane i lekkie plandeki przepuszczające powietrze dla transportowanej drobnicy.

Ofertę LINAREM SIATKISIECI uzupełniają również siatki na rynny przeciw liściom, a także siatki o szerokim zastosowaniu w przemyśle, w tym między innymi siatki na rusztowania, siatki bezpieczeństwa i do zabezpieczenia regałów.

Produkty i Usługi


 • SIATKI CIENIUJĄCE
 • TAŚMY OGRODZENIOWE
 • SIATKI NA KRETY
 • SIATKI NA BALKON
 • SIATKI DLA KOTA
 • MATY NA BALKON
 • SIATKI NA RYNNY
 • SIATKI PRZECIW PTAKOM
 • SIATKI NA WOLIERY
 • SIATKI NA PIŁKOCHWYTY
 • SIATKI DO TRANSPORTU

Artykuły o tej firmie


Siatki cieniujące, popularnie stosowane m.in. w branży...

Słowa kluczowe: linarem, siatki, sieci, siatki na piłkochwyty, siatki przeciw ptakom, siatki cieniujące, taśmy ogrodzeniowe, siatki na krety, siatki na balkony, siatki hodowlane, siatki do domu, siatki do ogrodu, siatki do przemysłu, siatki do transportu,