KRISPOL Sp. z o.o.Adres firmy:
62-300 Września,
Psary Małe, ul. Budowlana 1,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. 616624100
Email: [email protected]
WWW: www.krispol.pl

KRISPOL Sp. z o.o.

O firmie


KRISPOL Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Spółka jest obecna w branży budowlanej od prawie 30 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

Obraliśmy za cel tworzenie rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów. Od zawsze łączyliśmy ze sobą doskonałą jakość, bezpieczeństwo i elastyczność, której brakowało w ofercie konkurencji. Była to odważna decyzja, wymagająca determinacji i konsekwencji. Oferta produktów firmy zwiększała się z roku na rok, a jej rozwój był od 2003 roku wielokrotnie dostrzegany i nagradzany. Do dziś realizujemy swoje plany, chcąc być bliżej potrzeb klientów i ich wizji idealnego domu.

Zbudowaliśmy 2 najnowocześniejsze fabryki. Uzyskaliśmy niezbędne certyfikaty. Powstała sieć sprzedaży oraz sieć salonów stolarki KRISHOME [www.krishome.pl], a także centra kompetencyjne z rozwiązaniami dla biznesu. Staliśmy się liderem standardów obsługi klienta rozumianej, jako partnerska współpraca i zaufanie. Przez lata inwestowaliśmy w rozwój i szkolenia pracowników oraz Partnerów Handlowych. Dzięki nim nasi klienci otrzymują, oprócz profesjonalnego doradztwa, możliwość współprojektowania produktów. Możemy dziś powiedzieć, że efekty naszej pracy to połączenie najwyższej jakości, profesjonalizmu i wyobraźni klientów.

Więcej informacji na stronie www.krispol.pl

Produkty i Usługi


Produkty dla domu
– Bramy
– Drzwi
– Okna
– Rolety
– Żaluzje zewnętrzne

Produkty dla biznesu
– Bramy segmentowe
– Bramy rolowane
– Kraty rolowane
– Stolarka ALU

Artykuły o tej firmie


27.03.2018 | Stolarka otworowa
Często decydujemy się na zakup produktów do...
Zarówno w nowo powstających jak i remontowanych...
Dom kojarzy się z ciepłem, spokojem, spędzaniem...
12.04.2017 | Stolarka otworowa
Budowa domu to dla wielu z nas...
23.01.2017 | Stolarka otworowa
Dobór stolarki dziś, gdy oferta rynkowa jest...
29.03.2019 | Stolarka otworowa
Dofinansowanie do termomodernizacji w 2019 roku stało...

Słowa kluczowe: bramy, drzwi, okna, rolety, produkty dla biznesu, bramy segmentowe, bramy rolowane, kraty rolowane, stolarka ALU, komplet stolarki, termomodernizacja, program czyste powietrze