Akademia Eksperta KRISPOL szkoli w całej Polsce

Wrzesień to czas sprzyjający nauce. Dzieci wracają do szkoły, a dorośli chętniej podejmują się szkoleń podnoszących ich kompetencje zawodowe. W tym miesiącu odbywa się także wiele branżowych wydarzeń. Akademia Eksperta KRISPOL również wykorzystała ten czas na aktywne szkolenie partnerów handlowych.

Marcin Garbaciak i Robert Szymfeld z branżą stolarki są związani od wielu lat. W minionym miesiącu przebyli łącznie 3364 km, odwiedzili 5 miast, przeszkolili 54 firmy i 109 ekspertów — skupiając się na szkoleniach produktowo-montażowych z zakresu automatyki STARCUS.

Podczas szkoleń produktowych prowadzonych przez Marcina Garbaciaka Doradcy Techniczno-Handlowi z salonów KRISHOME nabywali wiedzę, jak w pełni służyć pomocą inwestorom i w jaki sposób umiejętnie wykorzystywać przewagi rynkowe produktów KRISPOL.

Cieszy nas, że projekt Akademii Eksperta dynamicznie się rozwija. Nasi Partnerzy nie tylko widzą potrzebę przeszkolenia ekip montażowych, ale skupili się również na edukowaniu wszystkich osób pracujących w firmie. Zdobyte certyfikaty to realne poświadczenie poziomu wiedzy Doradców, sygnał dla Inwestora, że w punkcie sprzedaży pracują specjaliści, którzy pomogą w doborze odpowiedniego produktu – komentuje Marcin Garbaciak.

Drugim ważnym filarem Akademii są szkolenia montażowe dla fachowców zajmujących się instalowaniem stolarki na budowie, prowadzone przez Roberta Szymfelda. Ich głównym celem jest uświadomienie, że profesjonalny montaż stolarki, jest równie ważny, jak dobrej jakości produkt.

W strategii firmy KRISPOL od lat szczególne miejsce zajmują działania edukacyjne. Warto pamiętać, że zarówno zdobywanie, ale przede wszystkim systematyczne uaktualnianie wiedzy i podążanie za trendami to istotny element gwarancji spokoju – podkreśla Robert Szymfeld.

fot. Krispol

Niezwykle ważne jest również edukowanie inwestora końcowego. Akademia Eksperta prowadzi swój kanał na YouTube, na którym publikuje porady i wskazówki, z których warto skorzystać podczas budowy lub termomodernizacji domu.

Ostatni materiał dotyczył systemu ciepłego montażu bramy garażowej.

Cykl szkoleń odbywających się w różnych miejscach w Polsce – w Sandomierzu, Szczecinie, Wrocławiu, Wieliczce i Grudziądzu pozwala nie tylko dbać o bliskość producenta z siecią handlową, ale także poszerzać wiedzę i wzbogacać o nowe doświadczenia ekspertów z branży budowlanej.

Akademia Eksperta nie zwalnia więc tempa i planuje kolejne szkolenia, tym razem we Wrześni i w Łodzi.


Data publikacji: 2021-10-18

Podobne technologie i poradniki


07.06.2024 | Stolarka otworowa
Z początkiem czerwca oferta produktowa WIŚNIOWSKI poszerza...
19.04.2024 | Stolarka otworowa
W świecie projektowania wnętrz i architektury, nawet...
19.12.2023 | Stolarka otworowa
W 2024 roku, w okresie drugiego kwartału,...
06.12.2023 | Stolarka otworowa
Już wkrótce, w pierwszym kwartale 2024 roku,...
16.11.2023 | Stolarka otworowa
Firma Abakus OKNA wprowadza do oferty nową...
16.11.2023 | Stolarka otworowa
SLIDE to przesuwne drzwi tarasowe wyróżniające się...
26.10.2023 | Stolarka otworowa
Nowość od Morad – poznaj system AC-84EI...
17.10.2023 | Stolarka otworowa
fot. Salamander Industrie-Produkte GmbH Duże przeszklenia i...
16.10.2023 | Stolarka otworowa
Nowość w ofercie, z którą stworzysz skuteczną...
06.10.2023 | Stolarka otworowa
Ksiądz Czesław „Kuba” Marchewicz, założyciel Wspólnoty Burego...