Idealna wizytówka domu

Aluminiowe drzwi zewnętrzne SOLANO marki KRISPOL to kilka możliwości do wyboru. Dla zwolenników aluminium – drzwi zewnętrzne nakładkowe SOLANO 90 lub drzwi zewnętrzne wsadowe SOLANO 86, zaś dla zwolenników PVC – drzwi zewnętrzne PVC SOLANO 82. Drzwi nakładkowe cieszą się uznaniem architektów oraz klientów, zwracających uwagę na najwyższą jakość i estetykę wybieranych produktów. W przypadku drzwi wsadowych warto zwrócić uwagę na doskonałą szczelność oraz bardzo niski współczynnik przenikania ciepła. Dzięki temu takie drzwi to idealny wybór do domów energooszczędnych.

fot. KRISPOL 

Co sprawia, że klienci chętnie wybierają drzwi SOLANO? Z jednej strony jest to ich wyjątkowa wytrzymałość, solidność i termoizolacyjność, z drugiej zaś – niezwykle stylowe wypełnienia oraz szeroka gama kolorystyczna. Nowoczesne drzwi zewnętrzne do domu jednorodzinnego SOLANO to synonim pełnego bezpieczeństwa i gwarancji spokoju na wiele lat.

O drzwiach marki KRISPOL dostępnych w ofercie oraz o tym, na co zwracają uwagę klienci, opowiada Tomasz Czupryniak, Kierownik Działu Badań i Rozwoju KRISHOME: Drzwi zewnętrzne to inwestycja na wiele lat – szczelne, bezpieczne i unikatowe stanowią najlepszą wizytówkę domu. Dokonując wyboru, właściciele domu zwracają uwagę na ich energooszczędność i trwałość. Ze względu na intensywną, codzienną eksploatację drzwi wejściowych, ich konstrukcja powinna być solidna i odporna na każde warunki pogodowe. Inwestorzy chętnie wybierają drzwi aluminiowe posiadające wytrzymały system profili, paneli aluminiowych oraz dodatkowy wkład termiczny, dzięki czemu, niezależnie od pory roku, zostaje zachowany najwyższy komfort ich użytkowania. Niezwykle ważny dla nich jest również design nowoczesnych drzwi zewnętrznych do domu jednorodzinnego. Oferta zewnętrznych drzwi aluminiowych obejmuje kilka wariantów wykończenia, m.in. malowanie gładkie według palety RAL, malowanie strukturalne, a także wykończenie w dowolnym wzorze z palety oklein. W trendach na nadchodzący rok widać dążenie, aby drzwi wejściowe były jak najszersze i przyciągały uwagę wzornictwem i kolorem. Ten efekt można uzyskać dzięki bocznym naświetlom, które optycznie poszerzają wejście. Nowoczesny wygląd zapewnia również powierzchnia skrzydła zlicowana z powierzchnią ościeżnicy, tworząc spójną i elegancką całość. Pochwyt to kolejny element, który pozwala się wyróżnić – coraz częściej klasyczny wzór stali nierdzewnej zastępuje modny czarny kolor. Popularne są również zewnętrzne zdobienia, np. wstawki ze szkła emaliowanego w kolorze czarnym, frezowanie lub aplikacje w kolorze INOX.

fot. KRISPOL 

Nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki drzwiowej

Ekskluzywne drzwi zewnętrzne do domu jednorodzinnego mogą być zautomatyzowane. Nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki drzwiowej umożliwiają łatwą kontrolę nad wejściem do domu, a nawet ułatwiają dostęp osobom starszym i dzieciom. W zautomatyzowanych drzwiach można zamontować nadajniki zdalne, czytnik linii papilarnych – umożliwiający szybki i wygodny dostęp do domu wszystkim członkom rodziny lub wizjer elektroniczny, znacząco poprawiający widok za drzwiami. Marka KRISPOL zadbała również o najwyższy komfort użytkowania. Lekkie przekręcenie klucza lub stuknięcie w klamkę wystarczą, aby bez zbędnego wysiłku otworzyć drzwi.

fot. KRISPOL 

Nowoczesne drzwi zewnętrzne do domu jednorodzinnego – w trosce o najwyższe bezpieczeństwo

Drzwi wejściowe to przede wszystkim ochrona prywatności i zapewnienie bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że głównym parametrem branym pod uwagę przy ich zakupie jest klasa antywłamaniowa. Oczywiście, im wyższa, tym lepsza ochrona przed wtargnięciem niepożądanych gości. Obowiązująca na polskim rynku norma europejska PN-EN 1627:2012 wyróżnia 6 klas, które oznaczone są symbolem RC (z ang. „resistance class”). Drzwi w klasach od 1 do 3 skutecznie zabezpieczają przed włamywaczami, posługującymi się siłą fizyczną lub prostymi narzędziami, np. śrubokrętem. Natomiast te z klasy 4-6 stawiają silny opór przy próbie sforsowania przez złodziei wyposażonych w specjalistyczne narzędzia i elektronarzędzia.

fot. KRISPOL 

Jak podkreśla Tomasz Czupryniak, Kierownik Działu Badań i Rozwoju KRISHOME: Niezależnie od lokalizacji budynku nie można zapominać o bezpieczeństwie – pracują na nie trzpienie antywłamaniowe, wkładka i szyby antywłamaniowe, a także szereg innych zabezpieczeń związanych. Inwestorzy zorientowani na rozwiązania smart mogą natomiast wybierać z gamy dodatków, takich jak klawiatury kodowe czy czytnik linii papilarnych, umożliwiający szybki i ultranowoczesny dostęp do domu dla całej rodziny.

fot. KRISPOL 

Nowoczesne drzwi zewnętrzne do domu jednorodzinnego to nie jedyne produkty marki KRISPOL. W ofercie znajdziemy m.in. okna i drzwi tarasowe z PVC lub aluminium, bramy garażowe, osłony zewnętrzne – rolety i żaluzje fasadowe – oraz dopasowaną do nich automatykę. Warto wspomnieć, że marka KRISPOL i Sieć Salonów KRISHOME zostały uhonorowane Złotym Laurem Konsumenta 2023 w kategorii „Jakość i innowacja branży budowlanej. Nagroda przyznawana jest najbardziej innowacyjnym markom, dla których najważniejsza jest jakość sprzedawanych produktów. Coraz bardziej świadomi konsumenci oczekują bezproblemowych doświadczeń zakupowych. Poszukują miejsc, w których – przy wsparciu specjalistów – dokonają kompleksowych zakupów, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Zorientowanie na współpracę i najwyższa jakość produktów mają odzwierciedlenie w Gwarancji spokoju, która jest ważnym elementem działania i silną kompetencją marki KRISPOL. Firma, poza swoimi produktami, oferuje również profesjonalne doradztwo – od wyceny po montaż.

Po więcej szczegółów zapraszamy na: www.krispol.pl

62-300 Września, ul. Budowlana 1, Psary Małe, woj. wielkopolskie
tel. 61 662 41 00,