Jeżeli jesteś na etapie wybierania stolarki otworowej do swojego nowego domu lub zdecydowałeś się na termomodernizację budynku, w którym mieszkasz od lat, z pewnością szukasz wysokiej jakości stolarki otworowej, która spełni Twoje najbardziej wygórowane oczekiwania. Bez wątpienia zależy Ci również na optymalizacji ceny wybieranych produktów.

Wielkimi krokami zbliża się BLACK FRIDAY, podczas którego kupisz stolarkę otworową od renomowanego producenta z gwarantowanym, najwyższym w tym roku rabatem. Przygotuj się. W jaki sposób? Wykonaj cztery proste kroki.

Krok 1: Odwiedź stronę internetową producenta

Wybór jest naprawdę szeroki – po prostu wejdź na stronę i rozejrzyj się! Dowiedz się więcej o naszych produktach, sprawdź galerię inspiracji i znajdź najbliższy salon KRISHOME lub salon partnerski, w którym zamówisz produkty marki KRISPOL.

Sprawdź: www.krispol.pl – salony

Krok 2: Skontaktuj się z salonem lokalnym salonem

Kolejnym ważnym krokiem jest kontakt z salonem sprzedaży – im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Pamiętaj, że promocja będzie obowiązywała wyłącznie w BLACK FRIDAY, czyli 26 listopada, jednak rozmowę o potrzebach Twojej inwestycji, czy wstępne pomiary na budowie powinieneś załatwić z Doradcą Techniczno-Handlowym z wyprzedzeniem. Dzięki temu, wybrane elementy stolarki będą spersonalizowane i zadowolą Cię zarówno najwyższą jakością wykonania, jak i niezwykłą estetyką, spójną z designem Twojej inwestycji.

Krok 3: Umów pomiar na budowie

To element, którego nie możemy opuścić i który musi odbyć się bezpośrednio na terenie inwestycji. Dzięki niemu jesteśmy w stanie skonfrontować Twoje oczekiwania z budowlaną rzeczywistością. Ponadto wykonanie profesjonalnego pomiaru minimalizuje ryzyko niedopasowania zamówionej stolarki i ewentualnych niedogodności podczas jej użytkowania w przyszłości.

Krok 4: Sfinalizuj zamówienie

26 listopada skorzystaj z najwyższego rabatu w tym roku na stolarkę KRISPOL. Po ostatecznej wycenie, uwzględniającej pomiary na budowie, pozostało tylko podpisać umowę z Punktem Sprzedaży.

BLACK FRIDAY – odliczaj razem z nami na stronie: www.krispol.pl – Black Friday 2021

 


Data publikacji: 2021-11-19

Podobne technologie i poradniki


18.01.2022 | Stolarka otworowa
Firma KRISPOL nieustannie rozwija swoją Sieć Salonów...
14.12.2021 | Stolarka otworowa
Na komfort mieszkańców wpływa wiele czynników. Do...
02.12.2021 | Stolarka otworowa
fot. UNICEF Polska 2021 © UN0218145 Na...
25.10.2021 | Stolarka otworowa
Pod pojęciem popularnego „bliźniaka” kryje się znacznie...
19.10.2021 | Stolarka otworowa
Coraz szersza grupa przedsiębiorców dostrzega szansę rozwoju...
18.10.2021 | Stolarka otworowa
Wrzesień to czas sprzyjający nauce. Dzieci wracają...
05.10.2021 | Stolarka otworowa
Nagrodzona Laurem Klienta Sieć Salonów KRISHOME, oferuje...
05.10.2021 | Stolarka otworowa
Polska Liga Siatkówki i firma KRISPOL –...
24.09.2021 | Stolarka otworowa
Informacje o tym, że będzie możliwe stawianie...
10.09.2021 | Stolarka otworowa
Tegoroczne wyścigi po srebrzystych wodach Adriatyku dobiegły...