Ciepła brama garażowa i stolarka okienno-drzwiowa

Dlaczego warto kupić komplet stolarki dla domu od jednego producenta?

Budowa domu to dla wielu z nas najważniejsza inwestycja w życiu, nic więc dziwnego, że sam proces inwestycyjny wydaje się skomplikowany i stresujący. Chcąc go nieco uprościć, firma KRISPOL stworzyła pierwszą na rynku linię HOME obejmującą komplet stolarki otworowej dla domu: okna i drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne oraz ciepłą bramę garażową o grubości 60 mm. Rozwiązanie to polecane jest nie tylko osobom budującym domy energooszczędne, ale także wszystkim tym, którzy myślą o przyszłych oszczędnościach związanych z codzienną eksploatacją budynku.

Kluczową rolę przy projektowaniu domu odgrywa profile okienne i drzwiowe (w tym okna o podwyższonej izolacyjności termicznej), osłony okienne, a także ciepła brama garażowa – zwłaszcza, gdy garaż jest wbudowany w bryłę budynku.

Okna o podwyższonej izolacyjności termicznej
Pierwszym krokiem przy wyborze stolarki są okna. Mają one niebagatelny wpływ na parametry cieplne oraz stylistykę domu. Liczy się ich liczba, wielkość, kształt, rozmieszczenie, funkcje zastosowanych okuć oraz kolorystyka. Z uwagi na poziom izolacji cieplnej, warto zwrócić uwagę na klasę oraz głębokość profili okiennych (ma ona większe znaczenie niż liczba komór), a także rodzaj i grubość pakietów szybowych. Okna KRISPOL spełniają najbardziej rygorystyczne normy nowoczesnego budownictwa. W ofercie dostępne są również systemy okien przesuwnych HST i PSK.

 

ciepła brama garażowafot. KRISPOL

 

Rolety do zabudowy
Jeśli dokonamy wyboru okien o podwyższonej izolacyjności termicznej, to w następnym kroku warto dobrać do nich rolety, które zapewnią komfort i stworzą poczucie intymności w pomieszczeniach. Wśród różnych typów osłon najlepsze właściwości izolacyjne mają rolety zewnętrzne. Ich najznamienitszym przedstawicielem są rolety do zabudowy, które wymagają zaplanowania już na etapie projektowania domu. Rolety zewnętrzne zapewniają w naszym zmiennym klimacie korzyści zarówno zimą (oszczędności związane w ogrzewaniem), jak i latem (ochrona przed nadmiernym nasłonecznianiem pomieszczeń), a podczas nieobecności dają dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem.

Drzwi – wizytówka domu
Po dokonaniu wyborów związanych z oknami i drzwiami, przychodzi pora na drzwi, które stanowią wizytówkę naszego domu. Piękne wykończenie jest bardzo ważną kwestią, jednak musi ono współgrać z doskonałą konstrukcją, zapewniającą najwyższe parametry izolacji. Dopracowane w najdrobniejszym szczególe profile drzwiowe zawierają m. in. dodatkowe wkłady termiczne wewnątrz, przekładki bimetaliczne czy termiczne przekładki poliamidowe w progu. Wszystko po to, aby każdy element składowy konstrukcji spełniał najlepsze parametry cieplne. Dostępne wzory wypełnień korespondują z aktualnymi trendami wzorniczymi i z pewnością trafią w preferencje estetyczne wszystkich grup klientów.

Ciepła brama garażowa
Ostatnim krokiem jest wybór bramy garażowej. Obecnie garaż jest z reguły integralną częścią domu, a powodem takiego usytuowania jest po prostu wygoda, którą bardzo szybko docenimy w zimne dni czy podczas ulewy. Takie umiejscowienie garaży nie kłóci się z izolacją cieplną, pod warunkiem jednak, że zastosujemy ciepłą garażową bramę segmentową, która jest wypełniona pianką poliuretanową o grubości 60 mm, stanowiącą doskonały izolator. Ponadto brama wyposażona jest w podwójne uszczelnienie dolnego panela.

 

ciepła brama garażowafot. KRISPOL

 

Możliwość zakupu kompletu stolarki okienno-drzwiowej, rolet i bramy garażowej od jednego producenta niesie za sobą szereg korzyści, między innymi zachowanie pełnej spójności kolorystycznej poszczególnych elementów, fachowe doradztwo na każdym etapie ścieżki zakupowej,  jednolitą opiekę gwarancyjno-serwisową oraz montaż w jednym terminie, co w efekcie wpływa na skrócenie procesu budowy wymarzonego domu. Ważne jest też, by korzystać przy tym z profesjonalnej sieci sprzedaży, gdzie nie tylko kupimy produkt, ale możemy także liczyć na fachowe doradztwo i możliwość rozmowy z ekspertami. Pomogą nam oni bezstresowo przejść przez trudny proces inwestycyjny w zakresie zakupu stolarki okienno-drzwiowej i bram garażowych. Ponadto przed podjęciem decyzji o zakupie, klient ma też szansę, aby dotknąć i przetestować produkty. To wszystko sprawia, że skomplikowane rzeczy stają się proste.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.krispol.pl

 

62-300 Września, ul. Michała Strzykały 4, woj. wielkopolskie
tel. 61 662 41 00,


Liczba odwiedzin: 919 | Data publikacji: 2017-04-12

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


W czasach budownictwa energooszczędnego coraz większą wagę...
Jednym z kluczowych trendów w budownictwie XXI...
Dom kojarzy się z ciepłem, spokojem, spędzaniem...
Segmentowe bramy garażowe są najbardziej popularnym produktem...
27.03.2018 | Stolarka otworowa
Często decydujemy się na zakup produktów do...
07.06.2021 | Stolarka otworowa
Nowoczesne i inteligentne systemy sterowania budynków przynoszą...
01.03.2021 | Stolarka otworowa
Współczesne budownictwo nieustannie zmierza w kierunku coraz...
16.02.2021 | Stolarka otworowa
Jeszcze do niedawna wybór był potencjalnie prosty...
16.02.2021 | Stolarka otworowa
Okna – ich wielkość, rozmieszczenie i funkcjonalność,...
10.01.2021 | Stolarka otworowa
Okna „gospodarcze” były jeszcze do niedawna synonimem...
17.12.2020 | Stolarka otworowa
Szprosy, czy raczej szczebliny okienne, dawniej były...
15.10.2020 | Stolarka otworowa
Przed pytaniem o to, jakie okna PCV...
25.09.2020 | Stolarka otworowa
Okna plastikowe i aluminiowe porównuje się od...
25.09.2020 | Stolarka otworowa
Kiedyś do wyboru było drewno albo biały...
06.07.2020 | Stolarka otworowa
Okna do nowego domu to poważna inwestycja...
28.05.2020 | Stolarka otworowa
Poszukiwanie jakości często najlepiej zacząć od lokalnego...
27.05.2020 | Stolarka otworowa
W tradycyjnym budownictwie straty ciepła przez otwory...
Bramy Wiśniowski, ogrodzenia, drzwi, okna – oferowanych...
Choć w Polsce przeważająca część domów jednorodzinnych...
05.03.2020 | Stolarka otworowa
Idzie wiosna, ruszają prace budowlane, najwyższy czas...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. dolnośląskie
woj. opolskie
woj. pomorskie
woj. lubelskie
woj. podkarpackie
woj. wielkopolskie
woj. pomorskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. podlaskie

Słowa kluczowe: ciepłe bramy garażowe, okna, drzwi, ciepła brama garażowa, stolarka okienno drzwiowa, profile okienne i drzwiowe, okna o podwyższonej izolacyjności termicznej
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy