#Zostańwdomu, ale co jeśli ten dom dopiero się buduje? KRISPOL radzi

Wiosna to czas, kiedy rozpoczynamy lub kontynuujemy nasze domowe budowy, lub remonty. Co roku tysiące inwestorów wybiera, porównuje, testuje rozwiązania stolarki i podejmuje decyzje o zakupie w salonie sprzedaży. Tegoroczna wiosna będzie jednak inna niż poprzednie, z powodu panującej pandemii, która wymusiła zmiany naszych przyzwyczajeń.

Koronawirus, gorące hasło ostatnich dni. Władze apelują #Zostanwdomu. To dobry plan na najbliższy czas, ale co z naszymi zobowiązaniami, biznesami, codziennym życiem? Obecna sytuacja to szereg pytań retorycznych. Wielu inwestorów planowało kolejny etap swoich budów właśnie teraz, wiosną. Z reguły jest to najlepszy czas na tego typu przedsięwzięcia. Niektóre budowy miały dopiero wystartować. Czy czas kwarantanny można wykorzystać z pożytkiem dla swojego przyszłego domu i co najważniejsze – portfela? Podpowiadamy, co możecie zrobić, bez wychodzenia z domu.


fot. Krispol

Porada 1: Dobry czas na edukację

Jeśli rodzina jest na etapie ważnych, budowlanych decyzji, to dobry moment na edukację. Wyjątkowo przyjemną formą przyswajania sobie budowlanej wiedzy, są video blogi. Na kanale Youtube sieci salonów KRISHOME znajdziecie całą serię porad Akademii Eksperta, które odpowiadają na najważniejsze pytania dotyczące budowy domu. Dostępne są również zapisane relacje z programów na żywo [LIVE], które prowadzone są cyklicznie na Facebooku KRISPOL. Krótka i zwięzła forma pozwala na przyswojenie sobie wielu trudnych zagadnień.

Akademia Eksperta

Zapisane relacje z programów na żywo

Na stronie internetowej KRISPOL znajduje się też specjalna sekcja „BLOG”, w której wyjaśniane są kwestie, które najczęściej nurtują inwestorów. Zastanawiasz się czy do garażu wybrać jedną czy dwie bramy? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru okna? A może po prostu szukasz inspiracji? Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

LINK DO BLOGA: Krispol.pl

ZAINSPIRUJ SIĘ: Galeria 

Porada 2: Jeszcze więcej wiedzy

Videoporady są dla większości osób wygodnym sposobem na przyswajanie wiedzy w domu.

Drugim, cennym źródłem wiedzy są czasopisma branżowe. Wśród najpopularniejszych periodyków znajdziecie m.in.: „Murator”, „Budujemy Dom”, „Ładny Dom”.
Na rynku jest wiele tytułów, które szczegółowo poruszają zagadnienia urządzenia wnętrz. Może to dobry czas, żeby nauczyć się robić tzw. „mood boardy”, czyli tablice inspiracji? Oczywiście istnieją programy online, które w tym pomagają, ale z powodzeniem mogą je zastąpić magazyny, nożyczki i kawałek papieru, na którym stworzymy własne zestawienia kolorystyczne. Przy okazji to świetny sposób na spędzenie czasu z całą rodziną i poznanie oczekiwań pozostałych domowników.

Porada 3: Wyceniaj, pytaj, analizuj

Jeśli budowa jest już na etapie stanu surowego, to właściwy moment, żeby dokonać wyceny, a następnie zamówić komplet stolarki. Sieć salonów KRISHOME, która oferuje kompleksową stolarkę dla całego domu – bramy, okna, osłony i drzwi – jest gotowa na telefoniczne i mailowe obsługiwanie zapytań klientów. Oznacza to, że eksperci przygotują dla Was oferty, bez konieczności wychodzenia z domu. Znajdź najbliższy salon KRISHOME –Salony


Data publikacji: 2020-03-18

Podobne technologie i poradniki


31.03.2020 | Stolarka otworowa
Wiosna to na wielu budowach czas intensywnych...
26.03.2020 | Stolarka otworowa
Kluby, we współpracy ze sponsorem rozgrywek firmą...
23.03.2020 | Stolarka otworowa
Nieszczelne lub nieprawidłowo zamontowane okna generują straty...
23.03.2020 | Stolarka otworowa
Co łączy wiejskie wille, drewniane domy i...
23.03.2020 | Stolarka otworowa
Policyjne statystyki biją na alarm – okres...
23.03.2020 | Stolarka otworowa
Wpuszczenie świeżego powietrza do wnętrza domu czy...
23.03.2020 | Stolarka otworowa
Ekologiczny dom to długoterminowa inwestycja, która pozwala...
18.03.2020 | Stolarka otworowa
Kalendarzowa wiosna zbliża się wielkimi krokami, co...
18.03.2020 | Stolarka otworowa
Drzwi zewnętrzne dobrane do elewacji oraz aranżacji...
18.03.2020 | Stolarka otworowa
Kiedy stajemy przed wyborem stolarki otworowej, najczęściej...
18.03.2020 | Stolarka otworowa
System Schüco LivIng Fot. Awilux/ Schüco Okna...