Kompleksowa realizacja zleceń budowlanych
W jaki sposób kompleksowość oferty przedsiębiorstwa, które świadczy usługi budowlane, miałaby przekładać się na zyski inwestora? Otóż w taki, że powierzenie całości prac jednej firmie – począwszy od przygotowania projektu, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonawstwo, aż do momentu oddania gotowego obiektu w ręce inwestora – sprawia, że całość będzie wykonana terminowo. Ponadto zlecenie wszystkich prac jednej, profesjonalnej firmie pozwala nam uniknąć błędnych (i często kosztowych) decyzji już na etapie realizacji. Nie mówiąc o zaoszczędzonym czasie.
- Podejmowanie się najbardziej skomplikowanych wyzwań i szybkie reagowanie na zmieniające się realia rynku to przywilej profesjonalnych firm z dużym doświadczeniem, które posiadają wyspecjalizowaną kadrę i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne – mówi Hubert Koszarny z firmy KiK, która świadczy usługi w zakresie szeroko pojętego budownictwa ogólnego i przemysłowego. – To dlatego możemy zaoferować nie tylko terminowość i kompleksową realizację powierzonych prac budowlanych, ale również indywidualne, kreatywne i profesjonalne podejście do każdego zagadnienia, co zapewnia klientom elastyczność w działaniu – dodaje.

 

budownictwo ogólne i przemysłowefot. KiK

 

Budownictwo ogólne i przemysłowe
Firma KiK wyspecjalizowała się w budownictwie ogólnym oraz przemysłowym, oferując takie realizacje, jak np. hale magazynowe wraz z zapleczem biurowym, hale produkcyjne, obiekty rekreacyjne czy też usługowo-handlowe. Oferta obejmuje tu wszystkie etapy realizacji inwestycji – od doboru optymalnego typu konstrukcji, wykonanie jego projektu, aż do fachowej realizacji.
Jednak oferta nie kończy się na budowie nowych obiektów.
- Zajmujemy się również remontami budynków. Podobnie jak w przypadku budowy nowych obiektów, największy nacisk kładziemy na jakość i terminowość wykonywanych prac. Mamy doświadczenie w pracach wymagających wyjątkowej uwagi, między innymi w zabytkowych centrach miast i budynkach o wartości historycznej, a także w placówkach prowadzonych przez jednostki samorządowe i administrację publiczną – podkreśla Hubert Koszarny.
Obok kompleksowości oferowanych usług, pracownicy firmy służą też fachową pomocą przy niezbędnych wyliczeniach, doborze odpowiednich materiałów oraz technice wykonania konkretnej inwestycji, co oczywiście znajduje swoje przełożenie zarówno na jakość, jak i pozwala każdorazowo dobrać optymalne pod względem jakości i ekonomii rozwiązanie.

 

kompleksowa realizacja zleceń budowlanychfot. KiK

 

Wymiana i montaż dachów
Ważnym segmentem działalności firmy KiK są niestandardowe realizacje z zakresu montażu pokryć dachowych. Co istotne, przedsiębiorstwo podejmuje się również zadań nietypowych czy też wymagających szczególnie dużego doświadczenia. Wśród wykonanych przez KiK realizacji są np. wymiany pokryć dachowych na obiektach zabytkowych, o specyficznych kształtach (np. wieże, kopuły) czy też w rzadko spotykanej technologii wykonania (gont drewniany, łupek kamienny etc.).
-Wymianę dachów i montaż nowych pokryć wykonujemy w różnych technologiach: ceramiczne, betonowe, bitumiczne, z folii i membrany PVC, z płyty warstwowej. Do tej pory wykonaliśmy ok. 50.000 m² pokryć dachowych (nowych i remontowanych) – mówi Hubert Koszarny.

Doświadczona firma budowlana
Nic nie świadczy lepiej o firmie niż wykonane przez nią prace. Wśród realizacji firmy KiK znajdują się renowacje zabytkowych budynków w centrum Ostrzeszowa, wymiana pokrycia dachowego z łupka drewnianego świerkowego na łupek osikowy w kościele pw. św. Bartłomieja w Kucharach czy remont dachu Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Firma wykonała również wymianę pokrycia dachowego (dachówka marsylka) w zabytkowym pałacu Szembeków w Siemianicach.

 

doświadczona firma budowlanafot. KiK

Na koncie KiK nie brak też modernizacji różnego rodzaju placówek państwowych, jak biurowiec PGNiG w Kępnie, Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej w Przemyślu czy Archiwum Państwowego w Opolu. W charakterze głównego wykonawcy firma budowała również hale produkcyjno-magazynowe dla firmy Chic w Ostrzeszowie.

Ze szczegółową ofertą firmy oraz z galerią przeprowadzonych prace można zapoznać się na stronie: www.kiksc.pl

63-500 Ostrzeszów , ul. Sportowa 6a, woj. wielkopolskie
tel. 717230164,