Kompleksowość w cenie
Wciąż ewoluujący rynek wymusza na producentach oraz firmach zajmujących się wykonawstwem obiektów budowlanych elastyczne dopasowywanie się do potrzeb klientów. Z pozoru jest to kwestia oczywista, jednak praktyka pokazuje, że nie każdemu przedsiębiorstwu się to udaje. Tymczasem współczesny, wymagający klient, oczekuje zarówno terminowej realizacji prac budowlanych, wysokiej jakości, a także – co jest coraz częściej ważną kartą przetargową przy wyborze wykonawcy – kompleksowości usług.
– Właśnie taki „pakiet” jesteśmy w stanie zaoferować każdemu naszemu klientowi, zarówno w przypadku nowo budowanych budynków, jak i w przypadku remontu różnego typu obiektów. Pomagamy przy projektach, wyliczeniach, doborze materiałów i technologii wykonania, co pozwala na dokładne zaplanowanie prac, bez nieoczekiwanych dodatkowych kosztów – mówi Hubert Koszarny z firmy K&K.

Budownictwo ogólne i przemysłowe
Firma K&K z Ostrzeszowa specjalizuje się głównie w kompleksowej realizacji dużych obiektów takich jak: hale magazynowe, produkcyjne, sportowe czy inwentarskie. W swoim portfolio ma już wiele tego typu realizacji i nie boi się podejmować coraz to większych i coraz trudniejszych do wykonania konstrukcyjnie budynków.
– Wiele wykonanych przez naszą firmę obiektów objęło wszystkie etapy prac – od zaproponowania klientowi optymalnego typu konstrukcji, poprzez wykonanie projektu, dobranie odpowiednich materiałów, aż po fachową realizację. – podkreśla Hubert Koszarny.

Liczne przykłady wykonanych przez K&K realizacji można zobaczyć w różnych miejscach w Polsce. W ostatnich latach firma wykonała kompleksowo wiele dużych inwestycji, m.in. budowę biurowca z halą magazynową firmy CHIC, hali magazynowej dla firmy Pollena, czy też obiektów magazynowych dla firmy Profi.
Obecnie firma prowadzi prace jako generalny wykonawca dla jednej z największych firm z branży chemicznej w Polsce. Prace obejmują kompleksowe wykonanie hali magazynowej wraz z infrastrukturą. Termin zakończenia realizacji inwestycji planowany jest na koniec grudnia 2016 roku.

 

inwestycje deweloperskie kikfot. K&K

 

– Nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra, liczne referencje powodują, że nie boimy się podejmować trudnych wyzwań. Ciągle się rozwijamy, a najlepszym tego potwierdzeniem są nasze realizacje – mówi Hubert Koszarny.

 

inwestycje deweloperskie kik inwestycje deweloperskie kik inwestycje deweloperskie kikfot. K&K

 

Osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej – Makowa Osiedle
Coraz ważniejszym obszarem działalności dla firmy K&K staje się też rynek realizacji inwestycji deweloperskich.

 

inwestycje deweloperskie kikfot. K&K

 

W maju tego roku firma K&K rozpoczęła realizację nowej inwestycji deweloperskiej „Makowa Osiedle” w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Makowej.
Powstające osiedle docelowo składać się będzie z 20 nowoczesnych domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w wysokim standardzie deweloperskim Plus, co oznacza wysoką jakość użytych materiałów oraz zastosowanie najwyższych rozwiązań technicznych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, klient ma możliwość już na etapie realizacji kreować wnętrza tak, aby w pełni spełniały jego oczekiwania.
„Makowa Osiedle” to nie tylko nowoczesne domki, ale również idealne miejsce dla rodzin usytuowane w spokojnej okolicy w pobliżu centrum z łatwym dostępem do szkół, przedszkoli, sklepów czy komunikacji miejskiej.
Pierwsze 4 domki zostaną oddane do użytku już we wrześniu tego roku.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.kiksc.pl

 

63-500 Ostrzeszów , ul. Sportowa 6a, woj. wielkopolskie
tel. 717230164,