Różne branże mają rozmaite potrzeby, a wyliczenie ich cech wspólnych nie jest wręcz możliwe. Do każdego projektu, nawet z pozoru standardowego, dochodzą dodatkowe wymagania, zależne od specyfiki danego biznesu. Z pomocą w zakresie budownictwa przychodzą wyspecjalizowane biura projektowe, które służą doradztwem i bogatym know-how zdobytym na przestrzeni lat. Jedną z takich firm jest Biuro Projektowe Piotr Jóźwik, które znajduje się w województwie lubelskim, ale świadczy usługi także w południowej części województwa mazowieckiego.

fot. Biuro Projektowe Piotr Jóźwik

– Potrzeby odbiorców są bardzo różne. Czasem otrzymujemy zapytania o projekty budynków dla oświaty, innym razem dla rolnictwa lub handlu. Zdarzają się dodatkowe wymagania w zakresie ich funkcji, wielkości, rozmieszczenia pomieszczeń. Nie brakuje m.in. zapytań o projekty budynków gospodarczych z garażem, przedsionkiem, wiatą, zapleczem sanitarnym albo dodatkowym wjazdem. Wszystko zależy od odbiorcy – wyjaśnia Piotr Jóźwik, właściciel biura.

fot. Biuro Projektowe Piotr Jóźwik

Biuro Projektowe Piotr Jóźwik specjalizuje się w projektowaniu większych i mniejszych obiektów gospodarczych i inwentarskich, również projektowaniem budynków na potrzeby rolnictwa, produkcji oraz handlu. Powstające projekty idealnie odwzorowują potrzeby odbiorcy, a dobra sława o firmie niesie się daleko poza województwo lubelskie.

fot. Biuro Projektowe Piotr Jóźwik

Zaangażowanie w każdy projekt

Tym, co wyróżnia Biuro Projektowe Piotra Jóźwika to wieloletnie doświadczenie na tym polu oraz pełna specjalizacja. Do tego dochodzi odpowiednie wykształcenie. W efekcie przekłada się to na znakomicie wykonane projekty, na podstawie których powstają idealnie stworzone budynki.

– Na satysfakcję naszych klientów wpływa pomyślna realizacja ich projektów – mówi właściciel. – Jest to możliwe dzięki naszemu pełnemu zaangażowaniu w każdy projekt. Kierujemy się wiedzą oraz wykorzystujemy nasze bardzo bogate doświadczenie. Na sukces naszych projektów wpływają umiejętności, ale także nasza pasja. Do każdego zlecenia podchodzimy z sercem i wyobraźnią.

fot. Biuro Projektowe Piotr Jóźwik

Niezależnie od tego czy zajmujemy się projektowaniem budynków gospodarczych z garażem, hal montażowych z wiatą, a może budynków dla szkół, nasze zaangażowanie zawsze jest 100%. Stawiamy sobie za cel pełne zadowolenie naszych odbiorców i dokładamy wszelkich starań, by gotowe obiekty spełniały swoje funkcje.

fot. Biuro Projektowe Piotr Jóźwik

Podejmą się nawet najtrudniejszych zadań

Dzięki wiedzy i doświadczeniu Biuro Projektowe Piotra Jóźwika tworzy projekty duże i małe. Wśród dotychczasowych odbiorców nie brakuje inwestorów indywidualnych ani publicznych. Firma ma w swoim portfolio długą listę zadowolonych klientów. Biuro zaangażowane było m.in. w budowę budynku biurowego przy ul. Zana w Lublinie, remont zabytkowego kościoła w Ostrówkach, budowę suwnicy dla Elektromontaż w Lublinie, budowę zbiornika p.poż. w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego, budowę lądowiska dla śmigłowców przy SPZOZ w Łęcznej oraz rozbudowę SPZOZ w Łęcznej o hiperbarię i centrum leczenia oparzeń, w tym montaż komory hiperbarycznej.

fot. Biuro Projektowe Piotr Jóźwik

– Staramy się, aby nasze projekty były piękne oraz harmonijne – dodaje Piotr Jóźwik. – Niezależnie od zadania – projektowania budynków gospodarczych z garażem, produkcyjnych z zapleczem technicznym, rolniczych z zapleczem socjalnym – efekt jest zawsze taki sam – w pełni zadowalający naszych klientów!

fot. Biuro Projektowe Piotr Jóźwik

Projekty budynków gospodarczych z garażem dwustanowiskowym… oraz kompleksowa obsługa inżynierska!

Dodatkową zaletą współpracy z biurem jest możliwość zlecenia dodatkowych prac z zakresu nadzoru budowlanego.

fot. Biuro Projektowe Piotr Jóźwik

– Zdobyte doświadczenie pozwala mi zaoferować kompleksową obsługę inżynierską w zakresie projektowania, ale na życzenie pełnię także rolę kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego – dodaje właściciel. – Posiadam świadectwa ukończenia kursów BHP i p.poż, które są wymagane od kierujących budową, a także aktualne ubezpieczenie OC osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.

Biuro Projektowe Piotra Jóźwika oferuje również rzeczowe ekspertyzy oraz profesjonalne opinie techniczne.

fot. Biuro Projektowe Piotr Jóźwik

– Oferujemy m.in. usługi badania stanu technicznego określonych budynków – wyjaśnia Piotr Jóźwik. – Możemy sprawdzić ich konstrukcję, wykończenie oraz izolację. Przeprowadzamy niezbędne pomiary, oględziny i dokonujemy analizy oraz dostarczamy zlecającemu wyniki naszych prac.

fot. Biuro Projektowe Piotr Jóźwik

Projekty gotowych domów

W bogatej ofercie usług, poza projektami budynków gospodarczych z garażem dwustanowiskowym i bez, a także oświatowych, rolniczych, produkcyjnych, montażowych i inwentarskich z zapleczami bądź bez nie brakuje także projektów gotowych budynków mieszkalnych!

– W marcu 2020 włączyliśmy do naszej oferty sprzedaż gotowych projektów firmy „Galeria Domów” – mówi właściciel. – Pozwoliło to nam uzupełnić portfolio oraz wykorzystać nasze doświadczenie także na rynku budownictwa mieszkaniowego.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.projektowaniebudynkow.pl

20-730 Lublin, ul. Kurpiowska 7, woj. lubelskie
tel. +48 501 083 712,