– Obecnie na rynku poszukiwane są rozwiązania niebanalne i efektywne, ale do tego praktyczne – wyjaśnia Leszek Olejniczak z firmy LEHAN, produkującej łóżka chowane w szafie – z sofą, stołem oraz biurkiem Wall-Beds. – Nasze łóżka chowane w szafę sprawdzają się w tym zadaniu doskonale. Odbiorcy doceniają ich estetyczny wygląd oraz ogromną praktyczność zastosowania.

fot. WallBed Lehan

Wiele możliwości

Łóżka, które można chować w szafie sprawdzają się doskonale w niewielkich mieszkaniach. Jest to także dobre rozwiązanie dla pomieszczeń, gdzie liczy się duża uniwersalność, np. w pokoju nastolatka, pokoju gościnnym, a nawet w sypialni, jeśli zależy nam na utrzymaniu nieskazitelnego porządku.

fot. WallBed Lehan

– Łóżka Wall-Beds dostępne są w kilkuset opcjach – wyjaśnia Leszek Olejniczak. – Możemy wybrać pomiędzy standardowym łóżkiem, które po złożeniu wygląda jak nowoczesna szafa. Dużą popularnością cieszą się łóżka chowane w szafie z sofą, gdzie elementem integralnym całego systemu jest mebel tapicerowany. Wykonujemy także łóżka składane w ścianę z biurkiem lub stołem, a także łóżka piętrowe i małżeńskie. Do wyboru mamy łózka pionowe oraz poziome.

fot. WallBed Lehan

Największa oferta na rynku rodzajów łóżek to także wiele opcji w zakresie wielkości. Możemy wybierać w łóżkach od 80×190 cm po 180 x 200 cm. Firma dysponuje ponad 25 modelami okuć i może wykonać aż 2500 konfiguracji szaf z łóżkiem. Dla najbardziej wymagających również w jedynej na rynku atestowanej i bezpiecznej mechanice elektrycznej.

fot. WallBed Lehan

Łóżko chowane w szafie z sofą lub stołem – pełna wygoda

Składane łózka Wall-Beds to konstrukcje bardzo zaawansowane technicznie i konstrukcyjne. Niezawodne systemy, produkowane z solidnych podzespołów pochodzenia europejskiego, cechują się najwyższą jakością oraz wygodą użytkowania.

fot. WallBed Lehan

– Stawiamy na produkty estetyczne oraz przyjazne użytkownikowi – tłumaczy Leszek Olejniczak. – Atutem niektórych modeli jest automatyzacja systemu składania i rozkładania, co pozwala na wygodne i szybkie użytkowanie bez większego wysiłku.

fot. WallBed Lehan

Sen doskonały

– Nasze łóżka wyposażyliśmy w wygodne materace, dzięki czemu odbiorcy mogą cieszyć się ciekawym designem oraz najwyższym komfortem wypoczynku.

fot. WallBed Lehan

Do różnych styli

Łóżka chowane w szafie z sofą (również narożną), stołem lub biurkiem to jeden z najnowocześniejszych trendów w wyposażaniu wnętrz. Trudno się temu dziwić. Jest to produkt charakteryzujący się nowoczesnym wzornictwem. Firma LEHAN przykłada szczególną uwagę do wykończenia – tak, aby produkty służyły przez długie lata oraz cieszyły oko odbiorcy. Różne rodzaje wykończenia drewnianej szafy oraz sofy, a także ciekawe stoły i biurka sprawiają, że produkty można z powodzeniem dobrać do różnych wnętrz.

fot. WallBed Lehan

– Łóżka składane w ścianę Wall-Beds bardzo dobrze komponują się w stylizacjach klasycznych oraz nowoczesnych – dodaje Leszek Olejniczak.

fot. WallBed Lehan