Jaki powinien być hydrofor do domu jednorodzinnego?

Hydrofor do domu jednorodzinnego powinien zapewniać stałe dostawy wody użytkowej pod odpowiednim ciśnieniem do wszystkich punktów poboru w budynku, niezależnie, czy jest pompowana ze studni, sieci wodociągowej, zbiorników wody deszczowej lub innych punków poboru. Nowoczesne hydrofory do gospodarstw domowych powinny być także kompaktowe, ale jednocześnie wydajne i energooszczędne; ciche, czyli zapewniające redukcję drgań i hałasu, by można było je umieścić wewnątrz domu; oraz stresowane z poziomu aplikacji, by ułatwić nam ich kontrolę i programowanie trybów pracy.

Wybór hydrofora do domu jednorodzinnego – poznaj ESYBOX MINI3

Zestaw ESYBOX MINI3 od DAB PUMPS został stworzony z myślą o wszystkich tych potrzebach. Sprawdzi się w budynkach o wielkości maksymalnie do 3 kondygnacji z 2 łazienkami i ogrodem o powierzchni do 50 m2. To rozwiązanie odpowiednie do wykorzystania dla systemów wody pitnej, wody użytkowej, a także nawadniania ogrodu. Za niewodną pracę odpowiadają precyzyjnie dobrane komponenty:

 • samozasysająca trójwirnikowa pompa z silnikiem o wysokiej częstotliwości,
 • elektronicznie sterowany falownik,
 • zintegrowane czujniki ciśnienia i przepływu zamontowane w tłoczeniu,
 • przejrzysty wyświetlacz LCD z możliwością obrócenia,
 • litrowy zbiornik membranowy,
 • kasetowy zawór zwrotny łatwy do demontażu w procesie konserwacji,
 • komora techniczna z szybkim dostępem do korka zalewowego i zbiornika.

ESYBOX MINI3 to hydrofor do domu jednorodzinnego, który powstał, by znacznie ułatwić codzienne funkcjonowanie wszystkim domownikom. Co to oznacza w praktyce?

Wydajny i energooszczędny

Montując ESYBOX MINI3, zapewniasz stałe ciśnienie wody dostosowane do aktualnych potrzeb domowników, co oznacza, że unikasz strat energii i generujesz oszczędności. Dzięki technologii z przetwornicą częstotliwości po ustawieniu żądanego ciśnienia urządzenie pobiera minimalną ilość energii niezbędnej do realizacji zapotrzebowania i utrzymania stałego ciśnienia we wszystkich punktach poboru.

Parametry techniczne dostosowane do potrzeb domu jednorodzinnego

Przepływ: 4,8 m3/h

Wysokość podnoszenia: do 55 m

Maksymalna głębokość zasysania: 8 m

Maksymalne ciśnienie robocze: 7,5 bar (750 kPa, zakres nastaw ciśnienia od 1 do 5,5 bara)

Zakres temperatury wody od 0°C do +35°C przy maksymalnej temperaturze powietrza +50°C

Podwójna wydajność instalacji i płynna praca przy awarii

Projektując ESYBOX MINI3, producent zadbał także o użytkowników, którzy potrzebują efektywniejszej i dobrze zabezpieczonej instalacji bez inwestowania w większe zestawy hydroforowe. Ten model pozwala na bezprzewodowe budowanie zestawów dwupompowych bez podstawy dokującej, które mogą pracować rotacyjnie lub zapewnić rezerwę dla optymalizacji wydajności systemu. Co więcej, w przypadku usterki jednej z pomp ciągłość pracy utrzymuje druga.

Kompaktowe wymiary i ergonomiczna budowa, dzięki którym zmieścisz go niemal wszędzie

ESYBOX MINI3 może być instalowany wewnątrz lub na zewnątrz budynku – w pionie, poziomie lub na ścianie. Niewielkie wymiary (44 x 27 x 24 cm) sprawiają, że zamontujesz go łatwo, dysponując ograniczoną przestrzenią (np. pod kuchennym zlewem czy blatem). Specjalna obudowa Easycover pozwoli na bezpieczny montaż na zewnątrz, a zestaw Easywall z pakietem wsporników, śrub, kołków i przekładek umożliwi szybką instalację naścienną.

Najcichszy z domowych sprzętów

Jaki hydrofor do domu jednorodzinnego działa ciszej niż odkurzacz czy lodówka? Ciśnienie akustyczne zestawu ESYBOX MINI3 to zaledwie 45 dB (mierzone z odległości 1 metra w przestrzeni otwartej), co sprawia, że jest to obecnie drugi najcichszy zestaw hydroforowy na rynku. Palmę pierwszeństwa dzierży tu klasyczny model ESYBOX. Za cichą pracę, która nie zakłóca spokoju domowego ogniska, odpowiadają: trójfazowy silnik chłodzony wodą zamiast klasycznych wentylatorów, nóżki antywibracyjne adsorbujące drgania, przetwornica częstotliwości i odpowiednia dźwiękoszczelna obudowa.

Zdalne sterowanie

Rewolucja cyfrowa dotarła też i do systemów pompowych. Automatyzacja pracy znacznie upraszcza obsługę, dając jednocześnie stały wgląd w historię działania systemu, co pozwala na optymalizację pracy. W przypadku ESYBOX MINI3 dzięki zintegrowanej karcie połączenia bezprzewodowego możliwe jest zdalne zarządzanie pompami poprzez aplikację DConnect (dla Instalatora) lub DAB Live! (dla Użytkownika).

Wybierz ESYBOX MINI3 i odbierz eVoucher o wartości 150 PLN

Wybór hydrofora do domu jednorodzinnego ESYBOX MINI3 to gwarancja wszystkich powyższych korzyści. Ale producent oferuje także coś ekstra! Skorzystasz z promocyjnej oferty gdy:

 • Zakupisz zestaw promocyjny ESYBOX MINI3 nr kat. 60212597 (w promocji biorą udział urządzenie z naklejką QR kodu).
 • Zeskanujesz QR kod z opakowania.
 • Wypełnisz formularz weryfikacyjny – ważne jest podanie adresu e: mail.
 • Sprawdzisz w czasie 24h, czy eVoucher Sodexo o wartości 150 PLN dotarł na podany w formularzu adres e: mail.
 • Wejdziesz na stronę www.openevoucher.pluxee.pl, by tam wykorzystać swój eVoucher.

Pamiętaj! Promocja trwa do 31 grudnia 2024 roku lub do wyczerpania zapasów.

Postaw na jakość i doświadczenie DAB PUMPS

Hydrofory typoszeregu ESYBOX od 2013 roku zapewniają pełną kontrolę ciśnienia wody w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych oraz obiektach komercyjnych, co przekłada się na komfort codziennego korzystania z wody w kranie i minimalizację strat tego cennego zasobu. Rewolucyjna technologia od renomowanego europejskiego producenta w sektorze technologii przepływu i zarządzania wodą firmy – DAB PUMPS – zdynamizowała rozwój w segmencie zestawów hydroforowych. Ponad 10 lat temu pierwszy w pełni zintegrowany, elektroniczny system do podnoszenia ciśnienia wody z przetwornicą częstotliwości, zamknięty w kompaktowej obudowie wyznaczył nowy standard w klasie tych urządzeń. EASY BOX MINI3 idzie więc krok dalej, bazując na sprawdzonych rozwiązaniach, których producent nie bał się ulepszyć.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów o typoszeregu ESYBOX, by zweryfikować, jaki hydrofor do domu jednorodzinnego sprawdzi się najlepiej w Twojej instalacji, zapraszamy bezpośrednio na stronę producenta https://esyboxline.com/pl

02-188 Warszawa, ul. Janka Muzykanta 60, woj. mazowieckie