DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.Adres firmy:
02-188 Warszawa,
ul. Janka Muzykanta 60,
woj. mazowieckie


Kontakt:
Email: [email protected]
WWW: www.dabpumps.com.pl

DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.

O firmie


DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w budownictwie mieszkaniowym, budynkach użyteczności publicznej oraz do zastosowań rolniczych i nawodnień.

Dla DAB innowacje to ciągłe poszukiwanie łatwiejszych rozwiązań a zatem instalacji, prostoty użytkowania i konserwacji naszych produktów. Z roczną produkcją ponad 2 milionów komponentów, pompy i systemy pompowe DAB są synonimem technologii i niezawodności. Założona w 1975 roku DAB PUMPS jest dziś międzynarodowym punktem odniesienia w sektorze wodnym. Dokładny dobór materiałów i procedury zatwierdzania stosowane przy każdej linii produkcyjnej zapewniają zarówno wysoką jakość, jak i maksymalną wydajność produktów.

DAB od ponad 40 lat się rozwija, posiadając w swojej ofercie różne marki. Fuzja technologii, kompetencji i know-how doprowadziła do “Wód ściekowych”, nowej oferty w zakresie gospodarki ściekami. DAB zapewnia rozwiązania dla zastosowań mieszkaniowych, i przemysłowych. Każdy produkt został opracowany w celu zagwarantowania niezawodności, wydajności i łatwej konserwacji, co przekłada wybory projektowe na znaczną korzyść dla personelu instalacyjnego i konserwacyjnego.

Produkty i Usługi


DAB W BUDOWNICTWIE MIESZKANIOWYM

DAB jest producentem niezawodnych urządzeń zaawansowanych technicznie, łatwych w montażu i wydajnych. Oferowane urządzenia zapewniają wysoką oszczędność energii w sektorach zastosowań domowych i mieszkaniowych, takich jak ogrzewanie i klimatyzacja, zaopatrzenie w wodę, zwiększanie ciśnienia, nawadnianie ogrodów, wykorzystanie wody deszczowej, drenaż, odprowadzanie wody zanieczyszczonej i ścieków sanitarnych oraz cyrkulacja i filtracja wody basenowej

DAB W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

DAB rozwija zaawansowane technologicznie rozwiązania, wysoce wydajne i niezawodne dla wielu zastosowań komercyjnych, takich jak obiegowe systemy grzewcze, chłodnicze i klimatyzacyjne, systemy zaopatrzenia w wodę, systemy pomp pożarowych oraz przetłaczanie i odprowadzanie ścieków.

DAB W ROLNICTWIE I NAWADNIANIU

DAB oferuje rozwiązania do zaopatrzenia w wodę głębinową do celów rolniczych i nawadniania, dzięki wysokiej jakości pompom głębinowym zaopatrzonym w solidne i zdolne do zagwarantowania wysokiej wydajności energetycznej silniki. Szeroka gama produktów zaspokaja potrzeby wszelkich typów układów, również przemysłowe i wodociągowe.


Słowa kluczowe: dab, dab pumps, pompy dab, pompy obiegowe, pompy elektroniczne, sprzedaż pomp, pompy szeregowe, wielostopniowe samozasysające pompy wirowe, pompy zatapialne,