10 LAT REWOLUCYJNEJ TECHNOLOGII W PODNOSZENIU CIŚNIENIA WODY

W tym roku świętujemy 10-lecie typozeregu Esybox! Dzięki dekadzie precyzyjnie zaprojektowanej technologii podnoszenia ciśnienia wody, Esybox zrewolucjonizował sposób, w jaki wykorzystujemy jeden z naszych najważniejszych zasobów.

Poznajmy niezwykłą 10-letnią podróż Esyboxline, podkreślając cechy, innowacje i pozytywny wpływ, jaki wywarł na podnoszenie ciśnienia wody w budynkach mieszkalnych i komercyjnych.

Narodziny Esybox: Wyznaczanie nowych standardów, rok 2013

W 2013 roku DAB wprowadził na rynek Esybox, przedstawiając światu pierwszy w pełni zintegrowany, elektroniczny system do podnoszenia ciśnienia wody, umieszczony w kompaktowej obudowie. Ten gotowy do montażu hydrofor typu „wszystko w jednym”, wyposażony w przetwornicę częstotliwości, natychmiast stał się przełomem w zarządzaniu ciśnieniem wody w instalacjach domowych i mieszkaniowych. Jego ergonomiczna konstrukcja i oszczędność miejsca ustanowiły nowy standard wydajności i wygody użytkowania.

Wprowadzenie Esybox Mini 3: Jedyny tak kompaktowy i cichy hydrofor, rok 2015

Opierając się na sukcesie Esybox, DAB wprowadził Esybox Mini 3, kompaktowy i bardzo cichy hydrofor, jako idealne rozwiązanie na wszelkie problemy z ciśnieniem wody w mieszkaniu czy w domu. Urządzenie korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii DAB, w celu zapewnienia stałego ciśnienia na podstawie rzeczywistych potrzeb, a zatem optymalizuje zużycie energii. Pomimo mniejszych rozmiarów, Esybox Mini 3 jest wydajny, dostarczając właścicielom domów niezawodne rozwiązanie do zarządzania ciśnieniem wody.

DConnect: System zdalnego sterowania, rok 2016

Korzystając z usług DConnect, użytkownicy mogą zdalnie monitorować pracę instalacji oraz otrzymują powiadomienia o alarmach w czasie rzeczywistym. Dzięki możliwości porównywania danych z różnych okresów eksploatacji, można prowadzić długookresową analizę wydajności swoich instalacji a także sterować pompami, bez konieczności fizycznych wizyt w miejscu instalacji.

Rozszerzanie horyzontów o Esybox Diver: Prostota pomp zatapialnych w najlepszej odsłonie, rok 2020.

Kontynuując swoje zaangażowanie w innowacje, DAB rozszerzył serię Esyboxline o pompy zatapialne, wprowadzając elektronicznie regulowane, ze zintegrowaną przetwornicą częstotliwości, pompy Esybox Diver. Zaprojektowane jako kompleksowe rozwiązanie do montażu w zbiornikach, studniach i cysternach, Esybox Diver przeniósł wydajność i wygodę użytkowania do nowego poziomu. To rozszerzenie jeszcze bardziej ugruntowało pozycję Esyboxline jako wszechstronnego i kompleksowego rozwiązania do podnoszenia ciśnienia wody w budynkach mieszkalnych.

Kompaktowe zestawy hydroforowe do zastosowań komercyjnych Esybox Max: Technologia przyszłości w podnoszeniu ciśnienia wody, modułowość 4.0, rok 2020

Dzięki modułowej konstrukcji, Esybox Max jest najbardziej kompaktowym oraz zintegrowanym rozwiązaniem dostępnym na rynku w porównaniu z rozwiązaniami konwencjonalnymi. To dzięki Esybox Max DAB przeniósł ewolucję technologiczną na nowy poziom. Zdolny do efektywnego podnoszenia ciśnienia wody w budynkach liczących do 120 mieszkań i 14 pięter, Esybox Max zaspokaja potrzeby dużych obiektów mieszkalnych i komercyjnych. Zaprojektowany z myślą o prostym doborze urządzeń, łatwej instalacji i konserwacji dzięki koncepcji OSA (czyli możliwości montażu w miejscu instalacji), wygodnej logistyce dzięki modułowości urządzenia oraz możliwości zdalnego sterowania dzięki usługom w chmurze. To wszystko pozwoliło nam spełnić nawet najwyższe wymagania Profesjonalistów z branży.

Gdy zastanawiamy się nad niezwykłą 10-letnią podróżą Esyboxline, jasne jest, że zaangażowanie DAB w innowacje, wydajność i zadowolenie użytkowników przyniosło wyjątkowe rezultaty. Od przełomowego momentu powstania w 2013 roku do ciągłej ewolucji i rozszerzania swoich możliwości, typoszereg Esyboxline na nowo zdefiniował pojęcie podnoszenia ciśnienia wody. Dzięki opatentowanej technologii, kompaktowej konstrukcji i płynnej integracji funkcji, seria Esyboxline stała się punktem odniesienia w branży.

Dzięki wprowadzeniu akcesoriów uzupełniających, rozwiązań zdalnego sterowania, takich jak DConnect, oraz rozszerzenia do pomp zatapialnych, DAB konsekwentnie demonstruje swoje zaangażowanie w zaspokajanie różnorodnych potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i użytkowników końcowych. Historia sukcesu Esyboxline jest świadectwem potęgi doskonałości inżynieryjnej i zaangażowania w przesuwanie granic tego, co jest możliwe w systemach podnoszenia ciśnienia wody.

fot. DAB PUMPS


Data publikacji: 2023-08-16

Podobne technologie i poradniki


16.08.2023 | Pompy
W DAB wierzymy, że rozwój oraz zastosowanie...
16.08.2023 | Pompy
Typoszereg bezdławnicowych pomp obiegowych Evosta wyróżnia się...
25.05.2022 | Pompy
Zadaniem zestawu hydroforowego jest ciągłe i automatyczne...
10.01.2022 | Pompy
Jak szybko odpowietrzyć pompę elektroniczną? Jak ruszyć...
08.12.2021 | Pompy
Zawory grzybkowe służą do odcinania lub regulacji...
08.12.2021 | Pompy
Zasuwy są to urządzenia z grupy zaworów...
12.05.2021 | Pompy
Zalewanie piwnic czy garaży to dość powszechny...
12.05.2021 | Pompy
DAB projektuje rozwiązania szyte na miarę z...
01.02.2018 | Pompy
Przyjęta przez Polskę unijna konwencja AGN zobowiązuje...
06.11.2017 | Pompy
Począwszy od listopada 2016 r. Zenit przeprowadza...
02.10.2017 | Pompy
Saniwall Pro UP to odświeżona i ulepszona wersja...
02.10.2017 | Pompy
W ofercie SFA pojawiła się nowa, zatapialna...