W DAB wierzymy, że rozwój oraz zastosowanie nowych technologii oznaczają poszukiwanie rozwiązań, które będą najlepszą odpowiedzią na potrzeby klientów przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Innowacja technologiczna nigdy nie jest celem samym w sobie, ale środkiem na drodze do osiągnięcia doskonałej jakości i maksymalizacji niezawodności produktu.

Esybox MAX to innowacyjny zestaw pompowy. Najbardziej kompaktowe oraz zintegrowane rozwiązanie na rynku, dzięki któremu użytkownik końcowy otrzymuje niezawodny, wydajny i ekonomiczny w eksploatacji system. Esybox MAX to także odpowiedź na zróżnicowane potrzeby projektantów, dystrybutorów, instalatorów oraz pracowników obsługi technicznej. System zapewnia łatwość doboru produktu o odpowiednym zakresie wydajności adekwatnie do potrzeb danego projektu. Jednocześnie koncepcja „On-Site-Assembly”, czyli możliwość zmontowania urządzenia w miejscu instalacji rozwiązuje problemy z dostarczeniem zestawu do trudno dostępnych miejsc. Niewielki rozmiar oraz lżejsze opakowania sprawiają, że praca dotychczas wykonywana przez dwie albo trzy osoby może zostać z powodzeniem wykonana przez jednego instalatora. Dodatkowo zestaw oferuje prostą instalację – wystarczy podłączyć stację Esydock i zamontować pompy jednym kliknięciem. Urządzenia konfiguruje się, a później monitoruje ich pracę i modyfikuje ustawienia z poziomu aplikacji DConnect zainstalowanej na komputerze PC lub smartfonie. Na uwagę zasługuje również optymalizacja miejsca przechowywania. Hurtownia, magazyn, sklep instalatorski – dzięki niewielkim rozmiarom w miejsce konwencjonalnego zestawu do podnoszenia ciśnienia możemy zmieścić aż trzy urządzenia, co pozwala przechowywać cały typoszereg pomp Esybox MAX na jednej palecie. Kompaktowy charakter i niewielki rozmiar poszczególnych elementów zestawu gwarantuje dostępność od ręki urządzenia o dowolnej konfiguracji. To wszystko sprawia, że Esybox MAX to najbardziej dogodne rozwiązanie w zakresie systemów podnoszenia ciśnienia na rynku.

Zaprojektowany i wykonany z myślą o bardziej wydajnej pracy i łatwej eksploatacji

Typoszereg Esybox MAX został zaprojektowany w taki sposób, aby ograniczyć ewentualne trudności z doborem produktu o odpowiednim zakresie wydajności do absolutnego minimum. Do wyboru mamy dwa modele części hydraulicznych, które dobieramy adekwatnie do wysokości budynku. Następnie konfigurujemy zestaw dopasowując go do projektowanego zapotrzebowania. Możliwość konfiguracji zestawu składającego się maksymalnie z 4 pomp pozwala odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających projektów.

fot. DAB PUMPS

To co wyróżnia każdy zestaw Esybox MAX to wysoka sprawność energetyczna i niezawodność. Pompy zostały wyposażone w chłodzone wodą silniki z magnesami trwałymi. DAB zadbał również o wysoką sprawność części hydraulicznej. Urządzenia pracują cicho i są łatwe w konserwacji.

Zaprojektowane z troską o środowisko naturalne

Komponenty typoszeregu Easybox MAX są produkowane przy użyciu materiałów pochodzących z recyclingu. Jednocześnie ich kompaktowa budowa oraz niewielka waga pozwalają na znaczące ograniczenie emisji CO2 związanej z transportem. To sprawia, że Easybox Max jest nie tylko wygodny w instalacji i komfortowy w użytkowaniu, ale równocześnie wpisuje się w aktualne trendy ochrony i dbałości o środowisko – od bezpiecznej i wydajnej linii produkcyjnej, aż po energooszczędną eksploatację i możliwość serwisu zdalnego.

fot. DAB PUMPS

W skład pojedynczego urządzenia z typoszeregu Easybox MAX wchodzi: wyświetlacz z przyciskami do nawigacji (1), zintegrowana przetwornica (2), moduł wifi/bluetooth (3), czujniki ciśnienia od strony tłocznej (4) i ssącej (5), zawór zwrotny (6), naczynie wzbiorcze o pojemności 2 l (7), wirniki (8), przyłącza hydrauliczne (9), silnik z magnesami trwałymi chłodzony wodą (10), uchwyty (11). Dodatkowo w zestawie znajduje się narzędzie do szybkiego montażu (12).


Data publikacji: 2023-08-16