Typoszereg ESYBOX LINE: Dobierz zestaw hydroforowy do swoich potrzeb!

Zadaniem zestawu hydroforowego jest ciągłe i automatyczne dostarczanie wody użytkowej do budynku, a także utrzymywanie jej stałego ciśnienia w instalacji. Automatyczne zestawy hydroforowe mogą być używane do pompowania wody ze studni, zbiorników wody deszczowej, innych zbiorników wody, a także z sieci wodociągowej (tam, gdzie jest to dozwolone). Ich podstawową zaletą jest bezobsługowa eksploatacja, dzięki której użytkownik posiada dostęp do wody dostarczanej pod odpowiednim, stałym ciśnieniem w każdym z punktów jej poboru w mieszkaniu, domu, ogrodzie czy dowolnym obiekcie użytkowym.

Typoszereg ESYBOX LINE jest jednym z najbardziej kompletnych na rynku. Obejmuje serię elektronicznych zestawów do podnoszenia ciśnienia wody, które na nowo definiują zasady utrzymywania odpowiedniego ciśnienia w instalacji. Pierwszym produktem z serii Esybox Line jest hydrofor ESYBOX. To w pełni zintegrowany produkt wraz z akcesoriami, który spełnia szeroki zakres zastosowań. Obok ESYBOX w typoszeregu znajdziemy również mały, cichy i w pełni zintegrowany zestaw ESYBOX MINI3, zaprojektowany z myślą o dużych instalacjach w budynkach komercyjnych zestaw ESYBOX MAX oraz wydajny, wszechstronny i bezpieczny ESYBOX DIVER, na który składa się elektronicznie regulowana pompa zatapialna z zintegrowaną przetwornicą częstotliwości oraz interfejsem umożliwiającym zdalne sterowanie.

fot. DAB PUMPS 

ESYBOX: Urządzenie, które rozpoczęło rewolucję w podnoszeniu ciśnienia wody.

Tradycyjne zestawy hydroforowe zajmują dużo miejsca, są wymagające podczas instalacji i często nieintuicyjne w użytkowaniu. ESYBOX to opatentowany, elektroniczny system hydroforowy z przetwornicą. Gwarantuje stałe ciśnienie w instalacji i pełną ochronę pompy, jednocześnie zapewniając kompaktową budowę i relatywnie niewielki rozmiar. ESYBOX jest ceniony przez użytkowników ze względu na łatwość obsługi, która idzie w parze z wysoką sprawnością i wydajnością. Urządzenie jest chętnie rekomendowane przez instalatorów, ponieważ odznacza się bardzo łatwą instalacją, podczas gdy bezprzewodowa technika pozwala na ustawienie zestawy składającego się nawet z 4 pomp. Co ważne, niezależnie od tego, z ilu pomp docelowo składa się zestaw, jego podłączenie do instalacji jest tak samo proste i szybkie. Dużą zaletą systemu ESYBOX jest jego kubatura, dzięki której urządzenie z powodzeniem komponuje się w ograniczonej przestrzeni pomieszczeń technicznych, a manewrowanie nim podczas instalacji i ustawiania w przestrzeni jest bardzo proste.

ESYBOX to rozwiązanie dedykowane dla domów wielorodzinnych. Zestaw z powodzeniem obsługuje małe zespoły mieszkaniowe – do 6 kondygnacji i maksymalnie 9 mieszkań. W wariancie ESYBOX TWIN do 9 kondygnacji i maksymalnie 17 mieszkań.

fot. DAB PUMPS 

Hydrofor ESYBOX MINI3: Pracuje z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb.

ESYBOX MINI3 to mniejszy odpowiednik zestawu ESYBOX, który wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie DAB, aby zapewnić stałe ciśnienie wody w zależności od rzeczywistego zapotrzebowania. Dzięki temu urządzenie jest wydajne, a zarazem niezwykle energooszczędne. Kompaktowy rozmiar pozwala na instalację w praktycznie dowolnym miejscu – także pod kuchennym zlewem. Trzy wirniki zapewniają jeszcze lepszą redukcję hałasu, w rezultacie czego zestaw pracuje dyskretnie i w żaden sposób nie wpływa na komfort użytkowania pomieszczenia, w którym został zainstalowany. Jednocześnie dostępne w ofercie akcesoria montażowe ESYBOX LINE rozszerzają możliwość instalacji urządzenia w sposób, który bezpośrednio wpływa na ergonomię wnętrza.

ESYBOX MINI3 to rozwiązanie dedykowane dla obiektów mieszkalnych do 3 kondygnacji z 2 łazienkami i 50m2 ogródka. Zestaw nadaje się do użytku z wodą pitną, w instalacjach domowych i ogrodnictwie.

ESYBOX MAX: Nowa jakość dla budynków komercyjnych i technologia przyszłości w podnoszeniu ciśnienia wody.

Zestaw ESYBOX MAX to naturalna konsekwencja dalszej pracy nad zestawami ESYBOX i ich dostosowywania do potrzeb i oczekiwań coraz większych budynków. Oferowany zestaw osiąga maksymalną wydajność przy minimalnym możliwym zużyciu energii elektrycznej. W porównaniu z tradycyjnymi zestawami dla obiektów komercyjnych charakteryzuje się kompaktową budową oraz naprawdę łatwą instalacją – dzięki temu jest chętnie wybierany nie tylko przez użytkowników, ale przede wszystkim przez instalatorów i projektantów instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Chcąc zapewnić maksymalna elastyczność, wprowadziliśmy koncepcję „On-Site Assembly”, czyli możliwości zmontowania urządzenia w miejscu instalacji. Opakowania są mniejsze i lżejsze, a proces montażu to zaledwie kilka prostych kroków. Zestaw został zaprojektowany w taki sposób, aby obsłużyć budynek posiadający do 10 kondygnacji. Dzięki temu znajduje zastosowanie w placówkach medycznych, urzędach czy hotelach.

fot. DAB PUMPS 

Więcej o pompach serii ESYBOX LINE znajdziesz na www.esyboxline.com

Rejestruj pompy z serii ESYBOX LINE w programie DAB Club i wygraj wyjazd do Włoch!

Użytkownicy, kórzy w czasie promocji zgłoszą najwiekszą ilość pomp typoszeregu ESYBOX LINE, mają szansę wygrać wyjazd do Włoch i odwiedzić fabrykę DAB Pumps położoną w pieknej i zielonej Toskanii!

Dodatkowo, w trakcie trwania promocji, pompy ESYBOX oraz ESYBOX MINI są podwójnie premiowane. Szczegóły oraz lista produktów objętych promocją znajdują się w Regulaminie dostępnym na www.dabclub.com.pl

*Promocja trwa od 01.03.2022 do 30.06.2022 lub do wyczerpania zapasów.


Data publikacji: 2022-05-25

Podobne technologie i poradniki


16.08.2023 | Pompy
W DAB wierzymy, że rozwój oraz zastosowanie...
16.08.2023 | Pompy
W tym roku świętujemy 10-lecie typozeregu Esybox!...
16.08.2023 | Pompy
Typoszereg bezdławnicowych pomp obiegowych Evosta wyróżnia się...
10.01.2022 | Pompy
Jak szybko odpowietrzyć pompę elektroniczną? Jak ruszyć...
08.12.2021 | Pompy
Zawory grzybkowe służą do odcinania lub regulacji...
08.12.2021 | Pompy
Zasuwy są to urządzenia z grupy zaworów...
12.05.2021 | Pompy
Zalewanie piwnic czy garaży to dość powszechny...
12.05.2021 | Pompy
DAB projektuje rozwiązania szyte na miarę z...
01.02.2018 | Pompy
Przyjęta przez Polskę unijna konwencja AGN zobowiązuje...
06.11.2017 | Pompy
Począwszy od listopada 2016 r. Zenit przeprowadza...
02.10.2017 | Pompy
Saniwall Pro UP to odświeżona i ulepszona wersja...
02.10.2017 | Pompy
W ofercie SFA pojawiła się nowa, zatapialna...