Pompa do podnoszenia ciśnienia wody z wodociągów DAB Esybox Diver

Nowoczesna technologia podnoszenia ciśnienia w budynkach mieszkalnych – pompa DAB Esybox Diver dla najbardziej wymagających!

Esybox Diver od DAB to rozwiązanie, które zmienia nasz sposób myślenia o technologii podnoszenia ciśnienia w budynkach mieszkalnych. Pierwsza elektronicznie regulowana zatapialna pompa do podnoszenia ciśnienia wody z wodociągów łączy niezawodność i wydajność typoszeregu Dtron z rewolucyjną konstrukcją i komfortem użytkowania elektronicznych zestawów hydroforowych Esybox. Esybox Diver to gwarancja bezpieczeństwa i wydajności, a zarazem niespotykana wszechstronność zastosowań, dzięki której urządzenie jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Jeśli szukasz niezawodnej pompy zatapialnej, urządzenia przeznaczonego do montażu na powierzchni lub nowoczesnej pompy do studni, to pompa do podnoszenia ciśnienia wody z wodociągów Esybox Diver sprosta Twoim oczekiwaniom. Jedną z zalet oferowanej technologii jest dostęp do pełnej gamy akcesoriów, dzięki którym ten sam model urządzenia może pracować w skrajnie różnych warunkach, zapewniając identyczną wydajność i niezawodność. W wersji standardowej Esybox Diver jest pompą zatapialną przystosowaną do pracy w zanurzeniu oraz częściowym wynurzeniu. Akcesorium DOC68 pozwala na jej montaż na zewnątrz i korzystanie z Esybox Diver jako pompy powierzchniowej o stopniu ochrony IP68, natomiast zestaw X zastosowany wraz z pompą w wersji X (wersja specjalna urządzenia dostępna na zamówienie) umożliwia zasysanie wody i jednoczesne unikanie dostawania się do pompy osadów oraz zanieczyszczeń zalegających na dnie zbiornika. Zestaw X doskonale sprawdza się w przypadku montażu pomy w studni. Dzięki technologii NFC możemy zastosować wyłącznik pływakowy lub czujnik poziomu wody bez potrzeby połączeń kablowych. Czujnik kontroluje poziom cieczy w zbiorniku, podczas gdy włącznik dodatkowo zapobiega całkowitemu opróżnieniu zbiornika lub pracy urządzenia przy zbyt niskim poziomie pompowanego medium. Niezależnie od tego skąd czerpiesz wodę użytkową, pompa do podnoszenia ciśnienia wody z wodociągów Esybox Diver zapewni optymalną pracę instalacji przy zachowaniu wysokiej wydajności urządzenia. Rozwiązanie doskonale sprawdza się w warunkach małych, średnich i dużych lokali mieszkalnych o zróżnicowanych potrzebach i architekturze obiektu. To także niezawodny system w przypadku działek rekreacyjnych oraz obiektów mieszkalnych użytkowanych sezonowo.

fot. DAB PUMPS

Przemyślana w każdym aspekcie

Esybox Diver to jedno z najbardziej drobiazgowo przemyślanych urządzeń na rynku, co przekłada się na wysoką sprawność, łatwą konserwację oraz liczne aplikacje pompy w wielu obszarach zastosowania. Na uwagę zasługuje m.in. modułowa konstrukcja, która znacząco upraszcza serwis i konserwację urządzenia. Poszczególne podzespoły mogą być wymontowywane niezależnie od pozostałych, naprawiane i wymieniane w zaskakująco krótkim czasie i przy znacznym ograniczeniu kosztów. Jednocześnie urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną niezawodność i bezawaryjną pracę. Korpus pompy do podnoszenia ciśnienia wody z wodociągów wykonano z odpornego na korozję i oksydację technopolimeru. Urządzenie wyposażono w zintegrowany zawór zwrotny oraz zintegrowany filtr cząstek stałych, a także zawór nadmiarowo-upustowy. Ten ostatni w przypadku pracy w pełnym zanurzeniu chroni pompę przed uszkodzeniami spowodowanymi tworzeniem się kryształów zamarzniętej wody w rurociągach.

Na komfort użytkowania pompy Esybox Diver wpływa również konstrukcja zintegrowanego i bezobsługowego naczynia przeponowego. Naczynie o pojemności 0,04l zostało zwymiarowane w taki sposób, żeby zapobiegać cyklicznym załączeniom pompy w przypadku niewielkich wycieków i zabezpieczać urządzenie przed uderzeniami hydraulicznymi.

fot. DAB PUMPS

Pompa do podnoszenia ciśnienia wody z wodociągów – wygodne użytkowanie

Wymieniając zalety zatapialnej pompy do podnoszenia ciśnienia wody w instalacji wodociągowej Esybox Diver nie można zapomnieć o innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu komunikacji, dzięki którym zarządzanie i monitorowanie pracy pompy jest dziecinie proste. Przy zastosowanie DConnect Box 2 podłączonego do sieci WiFi jest możliwe zarządzanie pracą nawet do 4 pomp. W ten sposób możemy spersonalizować ustawienia pompy, jednocześnie monitorując poziom zużycia energii elektrycznej, konfigurację alarmów oraz ustawienia żądanego ciśnienia. Wszystkie te opcje dostępne są z poziomu urządzenia mobilnego – smartfonu, tabletu, laptopa – dzięki aplikacji DConnect.

Z możliwością regulacji od 1 do 5,5 bar

Esybox Diver pozwala na prawidłowe podnoszenie ciśnienia z miejskiej instalacji wodociągowej. Ta pompa charakteryzuje się szeregiem korzystnych funkcjonalności. Maksymalny przepływa dla urządzenia wynosi 7,2 m3/h. Pompa może pracować w trybie ciągłym i gwarantuje minimalną głębokość zasysania 110 mm przy minimalnym poziomie wody 35 mm. Esybox Driver cechuje regulowane ciśnienie stałe – wstępna nastawa 3 bar oraz możliwość regulacji od 1 do 5,5 bar.

Pozostałe dane techniczne:

– Maks. wysokość podnoszenia: 55 m
– Maks. głębokość zanurzenia: 12 m (wersja standardowa)
– Przetłaczane medium: woda, medium wolne od cząstek stałych lub abrazyjnych, nielepkie, nieagresywne, nieskrystalizowane i neutralne chemicznie
– Swobodny przelot: light
– Zakres temperatury medium: od 0°C do +55°C
– Min. i maks. temperatura otoczenia: <0°C / +50°C
– Maks. głębokość zanurzenia: 15 m
– Przyłącze tłoczne: gwintowane 1” 1/4
– Maks. średnica pompy: 185 mm
– Materiał wirnika (wirników): wirnik z technopolimeru z pierścieniem ze stali nierdzewnej AISI 304
– Maks. liczba załączeń: 60/h
– Stopień ochrony: IP 68
– Klasa izolacji silnika: F
– Przewód zasilający: 15 m z wtyczką
– Zasilanie jednofazowe: 230 V 50 Hz / 60 Hz

Pompę można montować jako stacjonarną poziomą lun pionową. Urządzenie pracuje w zanurzeniu lub częściowym wynurzeniu. Istnieje możliwość montażu na powierzchni, z napływem po stronie ssącej, w pozycji pionowej po zastosowaniu akcesorium DOC68 (dostarczane oddzielnie).

Producent oferuje także wersje specjalne na zamówienie, np. wersję X z zestawem ssawnym umożliwiającym zasysanie z wyższego poziomu, a także wersj do wody pitnej z atestem WRAS, ACS, NSF oraz wersję do pracy na powierzchni (wymagane akcesorium DOC68).

Ta pompa zwiększająca ciśnienie wody z wodociągów posiada atesty: WRAS, ACS, NSF (tylko wersja przeznaczona do wody pitnej) – w toku.

Dołącz do klubu Profesjonalistów DAB CLUB!

Firma DAB opracowała DAB Club, czyli program dla Instalatora, dający ogromny pakiet korzyści. Użytkownicy mogą korzystać np. z premii punktowej – 50 pkt na start to wykorzystania w dowolnym momencie. Program zapewnia przejrzyste zasady uczestnictwa – wystarczy się zarejestrować i wpisać pierwszy zakup aby sprawdzić, jakie to proste. Dzięki udziałowi można zyskać atrakcyjne nagrody, które można wykorzystać w swojej pracy lub w wolnym czasie, albo podarować swoim bliskim. Firma gwarantuje łatwą i szybką rejestrację zakupów. Znajdziemy tu także promocje, ciekawe wydarzenia i akcje specjalne, a o wszystkich z nich to właśnie klubowicze dowiedzą się jako pierwsi.

W DAB Club to także dostęp do specjalistycznej wiedzy, dzięki udostępnianym na portalu materiałom technicznym.

fot. DAB PUMPS

W terminie od 15.03.2021 do 30.06.2021 głębinowe pompy do podnoszenia ciśnienia wody wodociągowej Esybox Diver, oraz pompy divertron i Dtron są podwójnie premiowane! Nie zwlekaj! Zarejestruj się i dołącz do klubu DAB już dziś!

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.dabpumps.com.pl

02-188 Warszawa, ul. Janka Muzykanta 60, woj. mazowieckie


Liczba odwiedzin: 95 | Data publikacji: 2021-06-15

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


29.06.2021 | Pompy
Jeśli chcemy mieć niezależne źródło stałego dostępu...
Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nasza działka, na...
14.10.2014 | Pompy
Na każdym etapie budowy, a także w...
Podłogi drewniane to symbol szlachetnego designu, trwałości...
Dach, obok elewacji, jest elementem wieńczącym dzieło,...
10.05.2021 | Stolarka otworowa
Słoneczne przedłużenie domu, nieskrępowane możliwości aranżacyjne oraz...
Drewniane akcenty w architekturze wnętrz znajdziemy najczęściej...
26.01.2021 | Altany, pergole
Kompozytowa deska tarasowa WPC i ogrodzeniowa to...
15.12.2020 | Schody, akcesoria
Nowoczesne schody drewniane marki Brysch Treppen to...
Projektujesz dom lub przestrzeń biurową i szukasz...
02.11.2020 | Meble
Kupno odpowiedniego mebla jakim jest stół do...
30.09.2020 | Stolarka otworowa
Firma DOMO Ewelina Górecka z Słupska oferuje...
03.09.2020 | Hydraulika
Współczesną technikę grzewczą napędzają technologiczne innowacje. Aby...
Firma Hörmann produkuje bramy segmentowe spełniające oczekiwania...
26.05.2020 | Izolacje
Dziś już powszechnie wiadomo, że izolacja termiczna...
Klimatyzator domowy ścienny jeszcze do niedawna można...
Sklep internetowy www.indecoplay.com oferujący szafy INDECO, to...
Na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia...
13.03.2020 | Oświetlenie
Tradycyjny żyrandol, efektowny kinkiet, a może lampa...
Budowane masowo u schyłku ubiegłego wieku srebrne...
20.02.2020 | Stolarka otworowa
Drzwi wejściowe do mieszkania to newralgiczny punkt...
18.02.2020 | Domy drewniane
Domki mobilne całoroczne bezsprzecznie stanowią funkcjonalne, wygodne...
19.12.2019 | Energia ekologiczna
Popularność fotowoltaiki nieustannie rośnie, ponieważ jest to...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. śląskie
woj. mazowieckie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: pompa do podnoszenia ciśnienia wody z wodociągów, pompa do podnoszenia ciśnienia wody w instalacji wodociągowej, pompa zwiększająca ciśnienie wody z wodociągów, dab, dab pumps, pompy dab, pompy obiegowe, pompy elektroniczne, sprzedaż pomp, pompy szeregowe, wielostopniowe samozasysające pompy wirowe, pompy zatapialne,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy