Projekty mieszkań Gdańsk, kompleksowe remonty

Pełne bezpieczeństwo remontów w trakcie pandemii

Szymański Wnętrza to znana trójmiejska firma, która zajmuje się projektami mieszkań w Gdańsku i kompleksowymi remontami. Doskonałe opinie klientów to coraz więcej zamówień, nie tylko na terenie Gdańska, ale także bliższych i dalszych i okolic. Pomimo pandemii firma nie zwalnia tempa. Sekretem jest pełna kompleksowość tego wykonawcy. Od projektu aż po wykonanie – wszystkie prace odbywają się pod nadzorem inwestorskim lub autorskim, a klient może doglądać wszystkiego całkowicie zdalnie, bez potrzeby bezpośredniego kontaktu, co odbywa się z korzyścią dla jego czasu, pieniędzy oraz w trosce o bezpieczeństwo.

Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa nie musi oznaczać kłopotów związanych z remontami i inwestycjami budowlanymi. Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że zarówno ustalanie szczegółów z ekipą budowlaną, jak też załatwianie formalności, a także zakupy materiałów wykończeniowych są prawdziwym wyzwaniem, z pomocą przychodzą wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmują się kompleksowymi remontami. W Gdańsku doskonałą sławę w tej dziedzinie posiada firma Szymański Wnętrza (Prace Budowlane i Towarzyszące Marian Szymański). Trójmiejski wykonawca zajmuje się zarówno przygotowaniem projektów mieszkań w Gdańsku i okolicach, jak też szeregiem prac z zakresu budowy i remontu.

– To właśnie kompleksowe remonty, przeprowadzone od „A” do „Z” sprawiają, że zleceń na inwestycje budowlane ciągle przybywa – informuje Joanna Gostkowska-Białek, architekt, współpracująca z firmą Szymański Wnętrza z Gdańska. – Niezależnie czy projektujemy mieszkanie od zera, czy też wyposażamy i dekorujemy biura, rozumiemy potrzebę naszych zleceniodawców, którzy chcą zrealizować swoje plany zgodnie z terminami i dlatego właśnie pomagamy im w ich realizacji. Czas pandemii jest trudny dla wszystkich, ale nie może to oznaczać wstrzymania wszystkich budów, inwestycji oraz planów – i tu z pomocą przychodzimy my!

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

Projekty mieszkań, kompleksowe remonty – Gdańsk i okolice

Firma Prace Budowlane i Towarzyszące Marian Szymański obecna jest na polskim rynku już od ponad 20 lat. Przedsiębiorstwo obsługuje zarówno odbiorców instytucjonalnych, jak też prywatnych – od projektów mieszkań po kompleksowe remonty, nie tylko w Gdańsku.

– Na przestrzeni lat firma Szymański Wnętrza wykonała szereg usług dla klientów z całego trójmiasta – mówi Joanna Gostkowska-Białek. – Warto tu wspomnieć chociażby prace wykonane w budynkach gdańskiego BGŻ, BIG gdyńskiego Prokom Park, siedziby TAN-VIET w Łęgowie, licznych apartamentów, gabinetów lekarskich, kosmetycznych itp. na terenie całego Trójmiasta.

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

Chociaż siedziba firmy mieści się w Gdańsku, ekipa firmy jest niezwykle mobilna oraz bez problemu i w szybkim czasie reaguje na pojawiające się potrzeby zleceniodawców z różnych zakątków Trójmiasta.

– Mobilność oraz nowoczesne technologie pozwalają nam przygotowywać ciekawe projekty mieszkań szybko i nawet całkowicie zdalnie, a do tego nadzorować i przeprowadzać terminowe kompleksowe remonty – dodaje Joanna Gostkowska-Białek. – W obecnych czasach klientowi bardzo zależy na czasie, a pojawiające się obostrzenia, restrykcje, a do tego zwyczajne, codzienne problemy sprawiają, że terminowe realizacje mogą przysporzyć o ból głowy. Naszym celem jest ułatwienie tego procesu i wzięcie całej odpowiedzialności na siebie. Nasz klient może zająć się swoim biznesem albo zwyczajnie wypoczywać, kiedy my wykonamy wszystkie zlecone prace – od elektryki, poprzez glazurowanie, aż na dobraniu odpowiednich tekstyliów kończąc!

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

Terminowość oraz jakość nawet w trudnych czasach

Wysoka jakość oferowanych usług budowalnych wiąże się z zastosowaniem przez firmę nowoczesnych technologii. Solidne i rzetelne przedsiębiorstwo może poszczycić się terminowością, nawet w tych trudnych czasach. Warto wspomnieć o długim i bogatym doświadczeniu firmy Szymański Wnętrza, co pozwala dziś realizować zlecenia szybko, dokładnie i na miarę potrzeb odbiorcy.

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

– Dialog jest zdecydowanie podstawą, niezależnie czy zgłasza się do nas firma z gotowym projektem mieszkania, czy też prosi o przygotowanie pełnej oferty od zera – mówi Joanna Gostkowska-Białek. – Dokładnie słuchamy potrzeb, dyskutujemy o propozycjach, a po zaakceptowaniu wszelkich detali, przeprowadzamy usługi kompleksowych remontów na terenie Gdańska i okolic. Od czasu rozpoczęcia pandemii, wypracowaliśmy specjalne procedury, które umożliwiają nam na profesjonalną obsługę klienta bez potrzeby bezpośredniego kontaktu. To nasze know-how pozwala nam na coraz szybszą oraz lepszą pracę, nawet w tych trudnych czasach, związanych z wirusem.

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

Pełna gama usług

Szymański Wnętrza to firma zajmująca się pełną gamą usług budowlano-remontowo-wykończeniowych.

– Oferujemy projekty mieszkań, biur, firm, gabinetów, od projektów ogólnych po bardzo szczegółowe, włącznie z dodatkami tekstylnymi – informuje Joanna Gostkowska-Białek. – Z zakresu wykończeni i remontów – kompleksowo: od stawiania ścianek działowych, budowy sufitów podwieszanych, usług elektrycznych, hydraulicznych, aż po prace tynkarskie. Oczywiście nie można zapomnieć o glazurze, terakocie, malowaniu, panelach ściennych, podłogowych i tapetach! Dokonujemy zakupów materiałów wykończeniowych w renomowanych hurtowniach w Gdańsku.

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

Owocna współpraca wykonawcy i architekta

Kompleksowość remontu i całej inwestycji jest potwierdzona nadzorem inwestorskim lub autorskim wykwalifikowanych współpracowników firmy.

– To właśnie ścisła i szczegółowa współpraca wykonawcy remontu i architekta sprawia, że taka realizacja jest w ogóle możliwa – wyjaśnia architekt. – Przeprowadzamy nadzór inwestorski, wszystko odbywa się zgodnie z regulacjami, przepisami oraz życzeniami klienta. Od projektu mieszkania, domu i firmy aż po przekazanie kluczy, które także może odbyć się bez bezpośredniego kontaktu! Nasz klient może przekazać nam zlecenie, a następnie wprowadzić się do gotowego wnętrza. Wielu mieszkańców Gdańska i okolic jest zachwyconych taką możliwością i mówią, że jest to niezwykle pomocne, nie tylko w czasach covidu!

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.szymanski-wnetrza.pl

80-299 Gdańsk, ul. Jednorożca 56, woj. pomorskie
tel. (58) 554 54 22, 501 791 229,


Liczba odwiedzin: 1230 | Data publikacji: 2021-01-14

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


12.02.2019 | Systemy budowlane
W tym roku 25-lecie działalności w Polsce...
03.10.2016 | Wykańczanie wnętrz
Profesjonalizm, rzetelność, solidność – te cechy powinny...
09.08.2019 | Remonty, renowacje
Remont przeprowadzony szybko, sprawnie, rzetelnie? Wielu z...
Z prądem nie ma żartów – uczono...
27.08.2019 | Wykańczanie wnętrz
Historie okołoremontowe to jeden z najpopularniejszych tematów...
29.03.2018 | Stolarka otworowa
Technologie stosowane we współczesnym budownictwie mają m.in....
17.05.2016 | Ogrzewanie
W 2016 roku STIEBEL ELTRON obchodzi jubileusz...
09.10.2013 | Deweloperzy
Dekpol Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą...
Instalacja bram przeciwpożarowych w dużych obiektach użyteczności...
18.11.2020 | Oświetlenie
Lampy oświetleniowe zewnętrzne w aranżacjach rzemieślników pasjonatów...
02.07.2020 | Beton
Beton architektoniczny to gwarancja łatwego i szybkiego...
27.05.2020 | Chemia budowlana
Bruk jest nieodłącznym elementem krajobrazu miast od...
Zadbany, starannie wykończony podjazd czy plac przed...
27.11.2019 | Izolacje
SOPREMA Polska oferuje pełną gamę najwyższej jakości...
26.03.2019 | Dźwigi (żurawie)
Oczywiście. Podobnie jak mini żurawie. Ich wynajem...
20.02.2019 | Galanteria ogrodowa
Zwany jest czasem „brudną stalą” i wykorzystuje...
07.08.2018 | Stal, wyroby stalowe
Konstrukcje budowlane, maszyny, konstrukcje ciągów logistycznych, ciągi...
Jakość, kompleksowość, profesjonalizm – te trzy słowa...
Podłoga to jeden z najintensywniej eksploatowanych elementów...
26.05.2017 | Domy prefabrykowane
Keramzyt to lekki materiał budowlany (wypalona glina)...
W pracowni Rokoko kowalstwo artystyczne powstają małe...
11.01.2016 | Wykańczanie wnętrz
Wielu z nas słowo „remont” kojarzy się...
11.12.2015 | Domy drewniane
Jakie wyobrażenia na temat budownictwa drewnianego są...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: projekty mieszkań Gdańsk, kompleksowe remonty, projektami mieszkań w Gdańsku i kompleksowymi remontami, kompleksowymi remontami. W Gdańsku, projektów mieszkań w Gdańsku, projektujemy mieszkanie, kompleksowe remonty, nie tylko w Gdańsku, przeprowadzamy usługi kompleksowych remontów na terenie Gdańska,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy