Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa nie musi oznaczać kłopotów związanych z remontami i inwestycjami budowlanymi. Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że zarówno ustalanie szczegółów z ekipą budowlaną, jak też załatwianie formalności, a także zakupy materiałów wykończeniowych są prawdziwym wyzwaniem, z pomocą przychodzą wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmują się kompleksowymi remontami. W Gdańsku doskonałą sławę w tej dziedzinie posiada firma Szymański Wnętrza (Prace Budowlane i Towarzyszące Marian Szymański). Trójmiejski wykonawca zajmuje się zarówno przygotowaniem projektów mieszkań w Gdańsku i okolicach, jak też szeregiem prac z zakresu budowy i remontu.

– To właśnie kompleksowe remonty, przeprowadzone od „A” do „Z” sprawiają, że zleceń na inwestycje budowlane ciągle przybywa – informuje Joanna Gostkowska-Białek, architekt, współpracująca z firmą Szymański Wnętrza z Gdańska. – Niezależnie czy projektujemy mieszkanie od zera, czy też wyposażamy i dekorujemy biura, rozumiemy potrzebę naszych zleceniodawców, którzy chcą zrealizować swoje plany zgodnie z terminami i dlatego właśnie pomagamy im w ich realizacji. Czas pandemii jest trudny dla wszystkich, ale nie może to oznaczać wstrzymania wszystkich budów, inwestycji oraz planów – i tu z pomocą przychodzimy my!

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

Projekty mieszkań, kompleksowe remonty – Gdańsk i okolice

Firma Prace Budowlane i Towarzyszące Marian Szymański obecna jest na polskim rynku już od ponad 20 lat. Przedsiębiorstwo obsługuje zarówno odbiorców instytucjonalnych, jak też prywatnych – od projektów mieszkań po kompleksowe remonty, nie tylko w Gdańsku.

– Na przestrzeni lat firma Szymański Wnętrza wykonała szereg usług dla klientów z całego trójmiasta – mówi Joanna Gostkowska-Białek. – Warto tu wspomnieć chociażby prace wykonane w budynkach gdańskiego BGŻ, BIG gdyńskiego Prokom Park, siedziby TAN-VIET w Łęgowie, licznych apartamentów, gabinetów lekarskich, kosmetycznych itp. na terenie całego Trójmiasta.

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

Chociaż siedziba firmy mieści się w Gdańsku, ekipa firmy jest niezwykle mobilna oraz bez problemu i w szybkim czasie reaguje na pojawiające się potrzeby zleceniodawców z różnych zakątków Trójmiasta.

– Mobilność oraz nowoczesne technologie pozwalają nam przygotowywać ciekawe projekty mieszkań szybko i nawet całkowicie zdalnie, a do tego nadzorować i przeprowadzać terminowe kompleksowe remonty – dodaje Joanna Gostkowska-Białek. – W obecnych czasach klientowi bardzo zależy na czasie, a pojawiające się obostrzenia, restrykcje, a do tego zwyczajne, codzienne problemy sprawiają, że terminowe realizacje mogą przysporzyć o ból głowy. Naszym celem jest ułatwienie tego procesu i wzięcie całej odpowiedzialności na siebie. Nasz klient może zająć się swoim biznesem albo zwyczajnie wypoczywać, kiedy my wykonamy wszystkie zlecone prace – od elektryki, poprzez glazurowanie, aż na dobraniu odpowiednich tekstyliów kończąc!

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

Terminowość oraz jakość nawet w trudnych czasach

Wysoka jakość oferowanych usług budowalnych wiąże się z zastosowaniem przez firmę nowoczesnych technologii. Solidne i rzetelne przedsiębiorstwo może poszczycić się terminowością, nawet w tych trudnych czasach. Warto wspomnieć o długim i bogatym doświadczeniu firmy Szymański Wnętrza, co pozwala dziś realizować zlecenia szybko, dokładnie i na miarę potrzeb odbiorcy.

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

– Dialog jest zdecydowanie podstawą, niezależnie czy zgłasza się do nas firma z gotowym projektem mieszkania, czy też prosi o przygotowanie pełnej oferty od zera – mówi Joanna Gostkowska-Białek. – Dokładnie słuchamy potrzeb, dyskutujemy o propozycjach, a po zaakceptowaniu wszelkich detali, przeprowadzamy usługi kompleksowych remontów na terenie Gdańska i okolic. Od czasu rozpoczęcia pandemii, wypracowaliśmy specjalne procedury, które umożliwiają nam na profesjonalną obsługę klienta bez potrzeby bezpośredniego kontaktu. To nasze know-how pozwala nam na coraz szybszą oraz lepszą pracę, nawet w tych trudnych czasach, związanych z wirusem.

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

Pełna gama usług

Szymański Wnętrza to firma zajmująca się pełną gamą usług budowlano-remontowo-wykończeniowych.

– Oferujemy projekty mieszkań, biur, firm, gabinetów, od projektów ogólnych po bardzo szczegółowe, włącznie z dodatkami tekstylnymi – informuje Joanna Gostkowska-Białek. – Z zakresu wykończeni i remontów – kompleksowo: od stawiania ścianek działowych, budowy sufitów podwieszanych, usług elektrycznych, hydraulicznych, aż po prace tynkarskie. Oczywiście nie można zapomnieć o glazurze, terakocie, malowaniu, panelach ściennych, podłogowych i tapetach! Dokonujemy zakupów materiałów wykończeniowych w renomowanych hurtowniach w Gdańsku.

projekt: arch. Joanna Gostkowska-Białek 

Owocna współpraca wykonawcy i architekta

Kompleksowość remontu i całej inwestycji jest potwierdzona nadzorem inwestorskim lub autorskim wykwalifikowanych współpracowników firmy.

– To właśnie ścisła i szczegółowa współpraca wykonawcy remontu i architekta sprawia, że taka realizacja jest w ogóle możliwa – wyjaśnia architekt. – Przeprowadzamy nadzór inwestorski, wszystko odbywa się zgodnie z regulacjami, przepisami oraz życzeniami klienta. Od projektu mieszkania, domu i firmy aż po przekazanie kluczy, które także może odbyć się bez bezpośredniego kontaktu! Nasz klient może przekazać nam zlecenie, a następnie wprowadzić się do gotowego wnętrza. Wielu mieszkańców Gdańska i okolic jest zachwyconych taką możliwością i mówią, że jest to niezwykle pomocne, nie tylko w czasach covidu!

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.szymanski-wnetrza.pl

80-299 Gdańsk, ul. Jednorożca 56, woj. pomorskie
tel. (58) 554 54 22, 501 791 229,