Wykańczanie wnętrz z profesjonalną ekipą remontową

Jak przeprowadzić remont profesjonalnie, solidnie i szybko?

Profesjonalizm, rzetelność, solidność – te cechy powinny określać każdą ekipę remontową. Jeśli dodamy do tego kompleksowość usług otrzymujemy firmę idealną. Niestety na rynku istnieje wielu „fachowców”, którzy nie odznaczają się profesjonalizmem, a ich praca pozostawia wiele do życzenia. Dlatego, aby remont był przeprowadzony rzetelnie i sprawnie, należy go zlecić profesjonalnej firmie.

Kompleksowe wykańczanie wnętrz
Dostajemy klucze do mieszkania w stanie surowym. Czas na jego wykończenie. Co zrobić w takiej sytuacji? Najwłaściwiej zdecydować się na profesjonalną i sprawdzoną ekipę, która świadczy kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe – jak firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański z Gdańska. Dlaczego? Dzięki temu mamy pewność, że remont nieruchomości przebiegnie sprawnie i szybko, a przy tym unikniemy wielu niepotrzebnych sytuacji, jakie zdarzają się w przypadku zatrudniania tzw. „złotej rączki” często nieznającego się na swojej profesji.

 

wykańczanie wnętrz szymańskifot. Grzegorz Pachla / projekt Joanny Gostkowskiej-Białek

 

Profesjonalna ekipa wykona wszystkie niezbędne prace wykończeniowe. Fachowcy z firmy Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański postawią ściany działowe, ułożą instalację wodną, kanalizacyjną oraz elektryczną, wykonają tynkowanie ścian wewnętrznych i sufitów, położą parkiety, pomalują ściany – pustą przestrzeń przeobrażą w przytulne i funkcjonalne mieszkanie.
Współpracują ponadto z architektem, Joanną Gostkowską-Białek. Udział architekta w wykończeniu wnętrza jest niezwykle istotny i pozwala na dokładne rozplanowanie każdego szczegółu w mieszkaniu. Jest to nieoceniona pomoc, zwłaszcza dla właścicieli, mających problem z aranżacją nieruchomości.

 

wykańczanie wnętrz szymańskifot. Grzegorz Pachla / projekt Joanny Gostkowskiej-Białek

 

Oferta usług obejmuje także prace remontowe. Gdy w pomieszczeniu trzeba wykonać równanie krzywych ścian lub położyć gładź gipsową najwłaściwiej zlecić to firmie Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański. Ekipa naprawi wszelkie mankamenty wnętrz w starych mieszkaniach i domach, nadając im zupełnie nowy charakter.   

 

wykańczanie wnętrz szymańskifot. Grzegorz Pachla / projekt Joanny Gostkowskiej-Białek

 

Doświadczenie wzbogacone o nowe technologie
Solidna firma remontowa posiada wiedzę, której nie ma przeciętny Kowalski. Klient nie musi przecież znać się na układaniu paneli podłogowych czy montażu wanny. W tym celu zatrudnia fachowców z doświadczeniem. To właśnie oni rozplanowują wykonanie poszczególnych prac i przewidują problemy, jakie mogą napotkać w trakcie realizacji. Prace wykonują zgodnie z techniką budowlaną i w odpowiedniej kolejności.

Firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański ma wieloletnie doświadczenie w branży wykańczanie wnętrz. Działają na rynku już od 20 lat i doskonale znają się na tym, co robią. Swoje doświadczenie wzbogacają nowymi technologiami. Ekipa podczas remontu pracuje na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie. Branża budowlana nieustannie się zmienia, dlatego tak ważne jest, aby wychodzić naprzeciw innowacjom i korzystać z nowoczesnych technik i urządzeń. Dzięki temu firma jest w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Marzy ci się fototapeta 3D na ścianie w sypialni albo tynk dekoracyjny w przedpokoju? To żaden problem. Zatrudnienie solidnej ekipy jaką jest firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański gwarantuje wykonanie pięknego i stylowego wnętrza.

 

wykańczanie wnętrz szymańskifot. Grzegorz Pachla / projekt Joanny Gostkowskiej-Białek

 

Terminowość – bo liczy się czas
Remont dobrze wykonany to remont bez opóźnień. Dlatego przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac ekipa musi dokładnie zapoznać się ze stanem domu. Pozwoli to na dokładne rozplanowanie prac i obliczenie czasu potrzebnego na ich wykonanie. Następnie firma spisuje z klientem umowę, w której wyraźnie zaznacza w jakim terminie zobowiązuje się wykonać usługi remontowo-wykończeniowe.

W taki sposób działa właśnie firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański. Najpierw zostaje przeprowadzona dokładna ocena stanu pomieszczeń, które mają być remontowane, a potem zostaje podpisana umowa z inwestorem, w której określony jest termin rozpoczęcia i zakończenia prac. To pozwala na wykończenie wnętrza na czas, unikając jakichkolwiek opóźnień.

 

wykańczanie wnętrz szymańskifot. Grzegorz Pachla / projekt Joanny Gostkowskiej-Białek

 

Oszczędność kosztów
Zlecenie remontu ekipie budowlanej pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze. Dla wielu osób to zapewne nie do uwierzenia, bo słysząc o profesjonalnej firmie świadczącej kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe, wyobrażają sobie ogromne koszta, jakie trzeba będzie ponieść, zatrudniając taką ekipę. Nie przewidują jednak, ile może ich kosztować zalecenie remontu tzw. „złotej rączce”, który źle wykona swoją pracę, pozostawiając nas z nieszczelnym kranem, zwisającymi kablami lub odpadającymi płytkami. Zatrudniając profesjonalną firmę zaoszczędzimy i czas, i pieniądze, ponieważ nie będziemy musieli płacić nowej ekipie za naprawianie błędów poprzedników.

Ponadto, firma remontowa dobrze znana na rynku, dzięki kontaktom z lokalnymi hurtowniami i sklepami budowlanymi dostarcza materiały po znacznie niższych cenach. Każdy zakup poparty jest fakturą – dzięki temu inwestor wie, za co płaci i ile to kosztuje.
20 lat pracy w branży pozwoliło firmie Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański zgromadzić grupę zaufanych dostawców i kupowanie dobrej jakości materiałów budowlanych po preferencyjnych cenach. Dzięki temu klient może sporo zaoszczędzić, otrzymując materiały od czołowych producentów.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: szymanski-wnetrza.pl

80-299 Gdańsk, ul. Jednorożca 56, woj. pomorskie
tel. (58) 554 54 22, 501 791 229, WWW: szymanski-wnetrza.pl


Liczba odwiedzin: 724 | Data publikacji: 2016-10-03

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


27.08.2019 | Wykańczanie wnętrz
Historie okołoremontowe to jeden z najpopularniejszych tematów...
11.04.2014 | Schody, akcesoria
Dla każdego inwestora budowa domu ma nie...
Płyta HPL Kronospan to produkt znany i...
Wszechobecny, nomen omen kluczowy element drzwi, klamki...
26.04.2016 | Stolarka otworowa
Jeszcze pod koniec minionego stulecia wybór drzwi...
07.12.2015 | Stolarka otworowa
Kiedyś drzwi wejściowe do domu miały przede...
21.05.2015 | Wykańczanie wnętrz
„ W zdrowym domu - zdrowy duch”...
Produkcja osłon okiennych i drzwiowych wymaga przede...
07.10.2013 | Ogrodzenia z kamienia
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób świadomie...
Płyty kamienne to materiał niezmiennie chętnie wykorzystywany...
Płyty budowlane to idealne rozwiązanie, kiedy zachodzi...
16.01.2018 | Systemy budowlane
Metal od kilku lat gra główną rolę...
01.10.2013 | Szkło
Moda na zastosowanie dekoracyjnego szkła w elementach...
30.09.2013 | Wykańczanie wnętrz
Tworzenie niepowtarzalnego pomieszczenia w naszym mieszkaniu możemy...
Posadzka dekoracyjna, posadzka z mikrocementu, beton dekoracyjny…...
09.10.2018 | Domy prefabrykowane
Domy szkieletowe to jedna z najpopularniejszych technologii...
27.07.2018 | Meble
Projektując domy i mieszkania, ludzie coraz częściej...
05.06.2018 | Wykańczanie wnętrz
Niedogodności, kurz, brud, chaos, a także nieplanowane...
01.06.2017 | Sklejki
Najważniejsze zalety sklejki to wytrzymałość na ciężar,...
06.05.2016 | Techniki zamocowań
Do tej pory wszelkie prace budowlane mogły...
27.12.2015 | Grzejniki
Jeszcze do niedawna montaż rozwiązań z zakresu...
16.02.2015 | Grzejniki
Żyjemy w świecie, w którym projektanci prześcigają...
Trend, aby w aranżowaniu przestrzeni wokół nas...
08.04.2014 | Wykańczanie wnętrz
Posiadanie własnego domu lub mieszkania budzi poczucie...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. łódzkie
woj. śląskie
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie

Słowa kluczowe: wykończenia wnętrz, wykańczanie, remonty, wykańczanie wnętrz, usługi remontowo wykończeniowe, tynkowanie ścian wewnętrznych, równanie krzywych ścian
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy