Flasiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe – poznaj swoją ekipę

Ponad 15 lat na rynku

Firma Macieja Flasińskiego realizuje kompleksowe wykańczanie wnętrz w Koninie, Kole, Osieku i innych ościennych miejscowościach od 2007 roku. Wieloletnie doświadczenie procentuje więc dla klientów przejrzystą i przekrojową ofertą.

Wnętrza, w których chcesz przebywać

Firma obsługuje zarówno duże inwestycje deweloperskie, jak i zlecenia indywidualne na prace wykończeniowe w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, apartamentach oraz obiektach użytkowo-usługowych, osiedlach, biurach.

Sztuka ożywania przestrzeni

Ekipa wykonuje prace wykończeniowe wnętrz w Koninie i okolicy wedle wytycznych z projektów architektonicznych oraz z bezpośrednich zleceń indywidualnych klientów od stanu surowego po odbiór pod klucz.

Doradztwo, profesjonalny sprzęt, znajomość trendów

Eksperci firmy dokładnie ocenią stan techniczny pomieszczenia i zaproponują rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb. Wspierają klienta w doborze odpowiednich technologii i zakupie materiałów do prac.

Bezpieczeństwo, energooszczędność i zgodność z przepisami

Profesjonaliści znają obowiązujące normy budowlane i przepisy dotyczące bezpieczeństwa i wymaganej efektywności energetycznej budynków mieszkalnych. Działają zgodnie z wymaganiami prawnymi, co eliminuje ryzyko wystąpienia problemów podczas ewentualnych inspekcji.

fot. Maciej Flasiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe

Co możesz zlecić?

Specyfika prac wykończeniowych różni się w zależności od rodzaju pomieszczenia, preferencji klienta oraz zakresu wykonywanych wcześniej prac budowlanych czy remontowych. Jeśli wybierzemy doświadczoną firmę z szerokim portfolio usług, mamy pewność, że prace zostaną wykonane solidnie, szybko i przez jedną, zgraną ekipę. A to przełoży się na oszczędność czasu i przede wszystkim pieniędzy. Szczegółowo zaplanowany przed rozpoczęciem prac budżet inwestycji, dobór jakościowych materiałów do wykonania usługi i określenie wiążących terminów realizacji to główne wyznaczniki rzetelnych firm remontowo-wykończeniowych. Jakie usługi w ramach kompleksowego wykańczania wnętrz w Koninie i okolicach oferuje firma Flasiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe?

• Gipsowanie
• Prostowanie ścian
• Tynkowanie
• Tynki dekoracyjne
• Malowanie
• Tapetowanie
• Montaż płyt K-G, ścianek, sufitów podwieszanych
• Układanie glazury i terakoty
• Układanie podłóg, paneli, płytek, wykładzin
• Montaż stolarki budowlanej: okien, drzwi, schodów, elementów wyposażenia
• Montaż armatury sanitarnej
• Montaż gniazdek i włączników, oświetlenia
• Montaż listew przypodłogowych i przysufitowych.
• Ocieplenie, izolacje pianą PUR

fot. Maciej Flasiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe

Wykończenia wnętrz Konin – z lokalną firmą zyskujesz najwięcej

Solidne wykonanie prac przekłada się bezpośrednio na trwałość i komfort użytkowania wnętrza, czyli to, co dla nas jako użytkowników najważniejsze. Co ma wpływ na jakość i terminowość prac ekip wykończeniowych?

Zawsze blisko i szybko

Wybierając lokalne firmy, działające w obrębie około 50 km od siedziby mamy większą pewność sprawnej realizacji zlecenia i szybkiego naniesienia poprawek.

Znajomość lokalnego rynku

Ekipa, która zajmuje się wykańczaniem wnętrz w Koninie i okolicznych miejscowościach jest na bieżąco z aktualnymi inwestycjami w regionie, może więc zaproponować konkurencyjne stawki i optymalne terminy odbioru gotowego lokalu.

Własny nowoczesny sprzęt

Cennym atutem jest także dysponowanie przez profesjonalne firmy wykończeniowe kompleksowym sprzętem do realizacji prac standardowych oraz szybkiej reakcji w przypadku sytuacji nieprzewidzianych. Przykładowo, własne dmuchawy do osuszania ścian mogą znacznie przyspieszyć prace. Izolacje natryskowe to sposób na energooszczędność nieruchomości, a maszynowe szpachlowanie ścian i sufitów zapewni odpowiednio gładkie powierzchnie.

Wyszkoleni i godni zaufania specjaliści w każdej branży

Doświadczenie i umiejętności to gwarancja skuteczności, dlatego firma Flasiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe kompletuje fachowców z udokumentowanymi kwalifikacjami, którzy zapewnią estetyczne, precyzyjne i funkcjonalne wykończenie wnętrz.

fot. Maciej Flasiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe

Przykładowa realizacja firmy Flasiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe w Osieku Małym

Jedną z ostatnich lokalnych realizacji firmy były prace wykończeniowe w 21 domach zbudowanych w ramach nowoczesnego osiedla w Osieku Małym pod Koninem. Kompleksowe wykończenia wnętrz ekipa rozpoczęła w budynkach w stanie surowym, wykonując instalacje, posadzki, ścianki K-G, wykończenie sufitów, malowanie ścian, wykończenie łazienki, instalacje kotłowni oraz ocieplenie obiektów pianą PUR. Wykonywanie izolacji natryskowych jest jedną ze specjalności firmy, co pozwoliło zaoszczędzić czas i środki budżetowe przewidziane na prace wykończeniowe.

Nowoczesne wykańczanie wnętrz w województwie wielkopolskim

Jeśli więc szukamy firmy do prac wykończeniowych, pamiętajmy, że warto zlecić to zadanie profesjonalistom ze względu na ich doświadczenie, umiejętności, skrócenie czasu realizacji, bezpieczeństwo, gwarancję jakości oraz oszczędność czasu i wysiłku. Zamów kompleksowe wykończenie wnętrz w Koninie, Kole, Babiaku, Osieku i okolicach.

Szczegóły na www.izoalcjenatryskowe.pll/wykonczenia-wnetrz

62-620 Babiak, Wojska Polskiego 2, woj. wielkopolskie
tel. 667176989,