Usługi budowlane, remonty i prace wykończeniowe

Wnętrze na miarę potrzeb i oczekiwań

Skandynawska prostota, rustykalna przytulność, nowoczesna surowość… niezależnie od tego, jaka stylistyka jest nam bliska, finalny efekt przeprowadzanego na własną rękę remontu i wykończenia może być opłakany, podobnie jak zlecenie go nierzetelnej firmie. Warto uczyć się na cudzych błędach i od razu powierzyć wykonanie prac sprawdzonej ekipie. A takim właśnie przedsiębiorstwem jest firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański, która świadczy usługi remontowo-wykończeniowe w Trójmieście.

Usługi remontowe i wykończeniowe od „a” do „z”
Wielu z nas na własnej skórze przekonało się, że zlecanie wykończenia czy remontu kilku różnym ekipom nie jest najlepszym pomysłem. Trudności z dogadaniem terminów i zsynchronizowaniem poszczególnych etapów realizacji inwestycji to nie jedyne przeszkody, które trzeba pokonać, a jakiekolwiek opóźnienia jednej firmy powodują opóźnienia kolejnej, przez co remont może wydłużyć się o wiele tygodni.

 

Usługi budowlane remonty prace wykończeniowe Usługi budowlane remonty prace wykończeniowearch. Joanna Gostkowska-Białek / fot. pro-foto.media

 

– Świadomi tego, że kompleksowość jest dziś w cenie, oferujemy pełen zakres usług remontowo-wykończeniowych w Trójmieście. Kładziemy instalacje, wykonujemy usługi malarskie, hydrauliczne, kładziemy tynki (gipsowe, dekoracyjne, strukturalne), glazurę, terakotę, panele ścienne i podłogowe. Wykonujemy sufity podwieszane, ścianki działowe, równanie ścian, tapetowanie – wylicza Marian Szymański, właściciel firmy Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański.
Taka kompleksowość zdejmuje z inwestora ciężar poszukiwania osobnej ekipy do realizacji poszczególnych zadań, a jednocześnie znacznie przyspiesza remont czy wykończenie mieszkania.

 

Usługi budowlane remonty prace wykończeniowe Usługi budowlane remonty prace wykończeniowearch. Joanna Gostkowska-Białek / fot. pro-foto.media

 

Usługi budowlane i remonty w Trójmieście
Firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański ma wieloletnie doświadczenie w branży wykańczania wnętrz, które zdobyła w ciągu ponad 20 lat funkcjonowania na rynku.
– W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i pracujemy na zaawansowanym sprzęcie, przez co możemy zaoferować usługi budowlane remonty i prace wykończeniowe na najwyższym poziomie i nie boimy się żadnych wyzwań – mówi Marian Szymański.
Fachowcy zatrudnieni w firmie Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański posiadają wiedzę, której nie ma przeciętny Kowalski, przez co są w stanie właściwie rozplanować wykonanie poszczególnych etapów remontów czy wykończenia oraz przewidzieć ewentualne problemy, jakie mogą pojawić się w trakcie realizacji, a prace wykonują zgodnie z techniką budowlaną i w odpowiedniej kolejności.
– Ponieważ jako firma stawiamy na zadowolenie klientów zarówno z realizacji, a więc jakości i estetyki wykonania oraz z finalnego kosztu, co oczywiście przekłada się na brak reklamacji – mówi Marian Szymański.

 

Usługi budowlane remonty prace wykończeniowe Usługi budowlane remonty prace wykończeniowearch. Joanna Gostkowska-Białek / fot. pro-foto.media

 

Wykończenia z architektem
W internecie możemy dziś znaleźć mnóstwo stron poświęconych tematyce aranżacji wnętrz i wykończeniom. Często nie zdajemy sobie jednak sprawy, że to, co piękne wygląda na profesjonalnej fotografii może być bardzo niefunkcjonalne. Efekt? Źle zaaranżowane mieszkania, niedopasowane do potrzeb mieszkańców, pełne niepraktycznych (choć wizualnie atrakcyjnych) rozwiązań. Aby uniknąć aranżacyjnych pomyłek, firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański na stałe współpracuje z architekt Joanną Gostkowską-Białek.

 

Usługi budowlane remonty prace wykończeniowe Usługi budowlane remonty prace wykończeniowearch. Joanna Gostkowska-Białek / fot. pro-foto.media

 

– Udział architekta w wykończeniu wnętrza jest niezwykle istotny, bo pozwala na dokładne rozplanowanie każdego szczegółu w mieszkaniu. Jest to nieoceniona pomoc, zwłaszcza dla właścicieli, którym trudno samodzielnie zaaranżować nieruchomość. Dlatego remonty i wykończenia przeprowadzamy na podstawie dokładnych rysunków wykonawczych przygotowanych przez architekt – podsumowuje Marian Szymański.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.szymanski-wnetrza.pl

80-299 Gdańsk, ul. Jednorożca 56, woj. pomorskie
tel. (58) 554 54 22, 501 791 229,


Liczba odwiedzin: 1548 | Data publikacji: 2017-07-31

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


27.08.2019 | Wykańczanie wnętrz
Historie okołoremontowe to jeden z najpopularniejszych tematów...
11.04.2014 | Schody, akcesoria
Dla każdego inwestora budowa domu ma nie...
27.06.2021 | Chemia budowlana
Cienkowarstwowy beton dekoracyjny na schody wewnętrzne, podłogi...
Projektujesz dom lub przestrzeń biurową i szukasz...
Parapety wewnętrzne MDF na wymiar to przysłowiowa...
30.09.2020 | Stolarka otworowa
Firma DOMO Ewelina Górecka z Słupska oferuje...
24.06.2020 | Stolarka otworowa
Drzwi VASCO DOORS to nowoczesne drzwi wewnętrzne...
Płyta HPL Kronospan to produkt znany i...
Wszechobecny, nomen omen kluczowy element drzwi, klamki...
26.04.2016 | Stolarka otworowa
Jeszcze pod koniec minionego stulecia wybór drzwi...
07.12.2015 | Stolarka otworowa
Kiedyś drzwi wejściowe do domu miały przede...
21.05.2015 | Wykańczanie wnętrz
„ W zdrowym domu - zdrowy duch”...
Produkcja osłon okiennych i drzwiowych wymaga przede...
07.10.2013 | Ogrodzenia z kamienia
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób świadomie...
Płyty kamienne to materiał niezmiennie chętnie wykorzystywany...
Płyty budowlane to idealne rozwiązanie, kiedy zachodzi...
16.01.2018 | Systemy budowlane
Metal od kilku lat gra główną rolę...
01.10.2013 | Szkło
Moda na zastosowanie dekoracyjnego szkła w elementach...
30.09.2013 | Wykańczanie wnętrz
Tworzenie niepowtarzalnego pomieszczenia w naszym mieszkaniu możemy...
04.08.2020 | Kontenery
Monolityczna konstrukcja, wysoka trwałość, błyskawiczny czas realizacji,...
02.07.2020 | Beton
Beton architektoniczny to gwarancja łatwego i szybkiego...
18.03.2020 | Deweloperzy
Fotowoltaika na dachu, stacje ładowania pojazdów elektrycznych...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: wykończenia wnętrz, usługi wykończeniowe
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy