fot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański | proj.arch. Joanna Gostkowska-Białek 

Dlaczego tak jest? Ano dlatego, że zamiast postawić na sprawdzoną firmę z wieloletnim doświadczeniem, większość ludzi próbuje oszczędzić. Zatrudniają więc bez umowy, bez gwarancji tzw. „fachowców”, którzy po kilku dniach biorą zaliczkę i znikają równie szybko, co się pojawili. Rysująca się na horyzoncie oszczędność okazuje się utopieniem sporej sumy, dodatkowo okraszonej niepotrzebnym stresem.

Wykończenia wnętrz. Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Wykończenia wnętrz w Gdańsku, Gdyni, Sopocie nie jest już na szczęście problemem. Od 20 lat na trójmiejskim rynku działa firma Szymański Wnętrza. To eksperci w dziedzinie wykończenia wnętrz pod klucz. Gwarantują terminowość i wysoką jakość świadczonych usług – a to podczas wykańczania wnętrz najważniejsze zalety.

fot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański | proj. arch. Joanna Gostkowska-Białek

Zakres oferowanych usług

Firma Szymański Wnętrza to solidny i rzetelny partner w wykończaniu wnętrz. W zakres oferowanych przez firmę usług wchodzą m. in. usługi elektryczne, prace remontowe, prace wykończeniowe, usługi malarskie, usługi hydrauliczne, sufity podwieszane i ścianki działowe. Szymański Wnętrza wykonują także tynki gipsowe, dekoracyjne i strukturalne. Nie jest dla nich problemem położenie glazury, terakoty czy paneli (ściennych lub podłogowych). Specjaliści z Szymański Wnętrza wyrównają też ściany, położą gładzie i wytapetują profesjonalnie tam, gdzie trzeba. Jedyna ograniczenia to wyobraźnia klienta!

 

Architekt – to się opłaca!

Wbrew powszechnemu przekonaniu, tylko niewielu ludzi ma na tyle rozwinięty zmysł estetyczny, orientację w przestrzeni i wiedzę o możliwościach współczesnego budownictwa, że potrafi samodzielnie rozplanować komfortową, funkcjonalną i piękna przestrzeń we własnym domu czy mieszkaniu. Dlatego warto zaufać w tej kwestii komuś, kto sprosta wyzwaniu i zrobi w naszej przestrzeni mieszkalnej rzeczy na pozór niewyobrażalne. Firma Szymański Wnętrza na stałe współpracuje z architekt Joanną Gostkowską-Białek. Dzięki temu można uniknąć wielu niedomówień i pomyłek, oszczędzając czas, pieniądze i nerwy.

fot. Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański | proj.arch. Joanna Gostkowska-Białek, NP Studio Natalia Pigulak | proj.arch. Joanna Gostkowska-Białek, NP Studio Natalia Pigulak | proj.arch. Joanna Gostkowska-Białek

Wykończenia wnętrz pod klucz

Wykończenia wnętrz pod klucz to nie tylko pomalowanie ścian, położenie podłóg czy zamontowanie armatury. Wykończenie pod klucz to także zabudowy meblowe i wysokiej klasy meble kuchenne, wykonywane pod wymiar. Firma Szymański Wnętrza współpracuje w tym celu z firmą NP Studio Natalia Pigulak, która specjalizuje się w projektowaniu mebli pięknych, stylowych i jednocześnie funkcjonalnych.

Zakres oferowanych przez firmę Szymański Wnętrza jest na tyle kompleksowy, że klient może być spokojny o realizację swoich marzeń.

 

– Opiekujemy się klientem począwszy od fazy przygotowania projektu przez współpracującego architekta, poprzez roboty budowlane i malarskie, aż po perfekcyjne dobranie mebli kuchennych i zabudowy meblowej przez NP Studio Natalia Pigulak – zapewnia Marian Szymański, właściciel firmy. Wykończenie mieszkania z dbałością o każdy detal to priorytet firmy Szymański Wnętrza.

Szymański Wnętrza – inwestycja w spokój!

Jak zrobić remont i nie zwariować? Jak wykończyć mieszkanie pod klucz i nie zbankrutować? Odpowiedź jest prosta: postawić na sprawdzoną, doświadczoną ekipę. Postawić na Szymański Wnętrza. Zaufać ekspertom, pracującym z wykorzystaniem najnowszych technologii i najlepszych fachowców.

Więcej informacji o usługach Szymański Wnętrza dostępnych jest na stronie www.szymanski-wnetrza.pl

www.joannagostkowskabialek.pl
www.npstudio.pl

80-299 Gdańsk, ul. Jednorożca 56, woj. pomorskie
tel. (58) 554 54 22, 501 791 229,