Kompleksowe wykończenia wnętrz

Schody, podłogi i drzwi dla najbardziej wymagających

Dla każdego inwestora budowa domu ma nie tylko wymiar praktyczny, ale jest również a może przede wszystkim spełnieniem marzeń. Dlatego wykańczając dom staramy się zawsze poszukiwać rozwiązań nietuzinkowych, odzwierciedlających nasz charakter i gusta. Musimy również brać pod uwagę, że decydując o zakupie i montażu takich elementów wyposażenia jak schody, podłogi i drzwi nadajemy pomieszczeniom charakter, który będzie w nich obowiązywał przez wiele kolejnych lat.

W schody, podłogi i drzwi inwestujemy „na lata”. W związku z tym warto w takim wypadku współpracować z profesjonalnymi firmami, które każdego klienta traktują indywidualnie, a jakość oferowanych przez nie wyrobów nie pozostawia żadnych wątpliwości. Niewątpliwie taką firmą, która od lat mocnymi akcentami zaznacza swoją obecność na polskim i światowym rynku jest firma Marchewka.

Schody, drzwi, podłogi – kompleksowo od jednego producenta
W ofercie firmy Marchewka znajdują się schody, deski podłogowe, drzwi oraz elementy wyposażenia wnętrz takie jak: stoły, obudowy, czy sufity kasetonowe. Produkty wykonywane są z drewna gatunków krajowych i egzotycznych, które nadaje wnętrzom niepowtarzalny klimat, powiew elegancji, urok, wyciągając z pomieszczeń wszystko to co najlepsze. Drewno kojarzy się z długowiecznością i tym samym się odwdzięcza. Gatunki stosowane do produkcji stolarki otworowej czy elementów wyposażenia wnętrz charakteryzują się wysoką odpornością, twardością, dzięki czemu cieszyć będzie swoim pięknem przez pokolenia.
Cechą rozpoznawczą firmy Marchewka jest indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu oraz jego solidne wykonanie. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, kunsztowną formą, elegancją i funkcjonalnością.
– Każdy projekt od pomiaru, poprzez produkcję i montaż realizowany jest przez nas nieszablonowo – mówi Stanisław Marchewka, właściciel firmy – Mamy świadomość, że każdy klient ma indywidualne wymagania. Dlatego nowe cele i stawiane przed nami wyzwania traktujemy jak kolejną możliwość zaprezentowania naszego profesjonalizmu – dodaje.

Schody – konstrukcje i style do wyboru
Stałe elementy wyposażenia wnętrz, takie jak schody są niejako punktem wyjściowym dla kreacji stylu domu lub pomieszczenia, w którym się znajdują. Jednak nie tylko estetyka decyduje o rodzaju schodów. Czynniki wpływające na decyzję to również miejsce ich usytuowania, możliwości konstrukcyjne, wysokość, powierzchnia jaką możemy poświęcić na ich instalację oraz cechy użytkowe zależne od przyszłych użytkowników czy warunków jakie będą panować w danym pomieszczeniu.

 

schody drewniane marchewka drewniane schodyfot. Marchewka

W ofercie firmy Marchewka znajdują się zarówno schody o konstrukcji samonośnej jak i betonowej, w stylu nowoczesnym bądź klasycznym. Te pierwsze są niezależne od konstrukcji budynku i możliwość ich formowania jest dużo większa niż w przypadku schodów betonowych. W przypadku tych drugich podstawą konstrukcyjną jest betonowy odlew, który można „ubrać” w drewno i inne materiały.
Dopełnieniem schodów są oczywiście balustrady, które mogą zostać wykonane z drewna jak i zgodnie z nowoczesnymi trendami, przewidującymi łączenie materiałów różnego rodzaju. Firma Marchewka proponuje balustrady drewniane tralkowe, wstęgowe, rzeźbione ręcznie, szklane, metalowe – kute lub ze stali nierdzewnej.

 

schody marchewkafot. Marchewka

 

Drewniana podłoga – inna niż wszystkie
Podłoga z drewna charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem, szlachetnością i elegancją. Nie osiągniemy takich walorów stosując inne materiały. Dodatkowo deski podłogowe oferowane przez Stanisława Marchewkę są jedynymi w swoim rodzaju. Ich długość może osiągać nawet 9 m a możliwe szerokości wynoszą od 16 do 35 cm (w standardzie 24 cm). Długie deski są bardzo estetyczne a ich naturalne rysunki słojów zdają się nie mieć końca i pięknie wyglądają na dużych powierzchniach. W opcji mix istnieje możliwość przygotowania podłogi z desek o różnych szerokościach i długościach.
Podłogi Marchewka mogą być montowane bezpośrednio na betonie lub na legarach (klejenie do płyty OSB). Firma posiada również opatentowany system montażu desek podłogowych na ogrzewaniu podłogowym. W zależności od wymagań klienta możliwe jest również łączenie podłogi drewnianej z kamieniem lub kaflami, bez użycia nieestetycznych listew lub korka, wykańczających styki pomiędzy materiałami.

 

drewniane podłogi drewniana podłogafot. Marchewka

Klient zamawiający podłogę w firmie Marchewka ma do dyspozycji szeroki wybór gatunków drewna zarówno krajowych i egzotycznych a każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Wykończenie podłogi także podlega wyborowi i wykonywane jest w kilku opcjach: lakier mat, półmat, połysk, olej, barwienie olejem, szczotkowanie, pigmentowanie i patynowanie.
Deski podłogowe wykonywane są w dwóch grubościach: 16 lub 20 mm i mogą być cyklinowane.
Każde zlecenie rozliczane jest tylko i wyłącznie za powierzchnię zamontowanej podłogi, bez odpadów. Firma Marchewka oferuje kompleksowo usługę transportową i montaż.

 

marchewka podłogi drewniane podłoga drewniana marchewkafot. Marchewka

 

Drzwi oraz elementy wyposażenia wnętrz
Oprócz schodów i podłóg firma Marchewka przyjmuje zlecenia na realizację kompleksowego wykończenia wnętrz oraz produkcję takich elementów jak drzwi, sufity kasetonowe, antresole, ściany i obudowy wanien. Wszystkie produkty tego typu produkowane są pod indywidualne zamówienie, z drewna.

 

sufit drewnianyfot. Marchewka

 

Z pełną gamą proponowanych przez firmę rozwiązań można zapoznać się na stronie internetowej: www.marchewka.pl W zakładce „Architekci”, znajdują się, do pobrania tekstury materiałów przeznaczone dla biur projektowych i architektonicznych.

Istniejąca od 27 lat firma Marchewka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, polskich producentów stolarki budowlanej, docenianym zarówno przez klientów, jak i kapituły prestiżowych konkursów i nagród.

 

55-311 Kostomłoty, Piotrowice 125, woj. dolnośląskie
tel. 713970194, 513184515,


Liczba odwiedzin: 1686 | Data publikacji: 2014-04-11

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


27.06.2021 | Chemia budowlana
Cienkowarstwowy beton dekoracyjny na schody wewnętrzne, podłogi...
15.12.2020 | Schody, akcesoria
Nowoczesne schody drewniane marki Brysch Treppen to...
08.05.2020 | Schody, akcesoria
O tym, że schody wewnętrzne drewniane pełnią...
30.04.2020 | Schody, akcesoria
Prace wykończeniowe to pozornie najprzyjemniejsza część związana...
Schody w domu, czy też na zewnątrz...
14.02.2018 | Schody, akcesoria
Schody w naszych domach pełnią nie tylko...
13.02.2018 | Schody, akcesoria
Nowoczesne schody zabiegowe, schody dywanowe, schody kręcone,...
Płytki ceglane, deski, parkiety – rozwiązanie, które...
Aranżując dom czy mieszkanie często stajemy przed...
08.09.2015 | Schody, akcesoria
Schody to jeden z tych elementów konstrukcji...
03.09.2015 | Schody, akcesoria
O ile jeszcze 20-30 lat temu w...
08.06.2015 | Schody, akcesoria
W dobrze zaprojektowanych wnętrzach – a takich...
Trend, aby w aranżowaniu przestrzeni wokół nas...
09.10.2013 | Schody, akcesoria
Rozmowa z Romanem Lempą, właścicielem firmy Schody...
08.10.2013 | Schody, akcesoria
Ze skrzypieniem schodów jest jak z gustami,...
Montujesz panele fotowoltaiczne? Instalujesz systemy rekuperacji? Budujesz...
15.06.2021 | Meble
Jak powstają eleganckie nowoczesne meble do salonu,...
11.06.2021 | Wykańczanie wnętrz
Własny dom jest marzeniem wielu osób, ale...
09.06.2021 | Chemia budowlana
Problemy z mocowaniem płytek na tradycyjne kleje...
30.04.2021 | Baseny, fontanny
Basen ogrodowy z montażem to inwestycja na...
07.04.2021 | Baseny, fontanny
Baseny poddajemy regularnej pielęgnacji nie tylko ze...
Drewniane akcenty w architekturze wnętrz znajdziemy najczęściej...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. opolskie

Słowa kluczowe: schody, drzwi, podłogi, drewniane wykończenia wnętrz,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy