Elektryk Toruń – instalacje elektryczne

Instalacja elektryczna od „a” do „z”

Z prądem nie ma żartów – uczono nas od dziecka i to jedna z niewielu kwestii, w których mimo upływu lat nic się nie zmieniło. Osoby poszukujące elektryka w Toruniu mogą się zwrócić do firmy Zuel, która zajmuje się kompleksową realizacją wszystkich usług w zakresie instalacji elektrycznych, energetycznych i teleinformatycznych.

Prawidłowo wykonana instalacja elektryczna w domu czy w obiekcie usługowym / handlowym / produkcyjnym nie tylko gwarantuje, że wszystkie podłączone do niej sprzęty, urządzenia czy maszyny będą działać. To także pewność, że osoby przebywające w danym budynku mogą czuć się bezpiecznie. Zlecenie montażu instalacji profesjonalnemu elektrykowi jest więc zdecydowanie lepszym pomysłem, niż próby wykonania jej samodzielnie. Warto pamiętać, że elementy instalacji są często niewidoczne, ułożone pod tynkiem, dlatego awarie mogą być bardzo kosztowne i wiązać się z koniecznością skuwania ścian i większym remontem. Z tego względu warto powierzyć ich wykonanie profesjonalnemu elektrykowi. W Toruniu i innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego klienci mogą zwrócić się do firmy Zuel, która zatrudnia wykwalifikowanych fachowców, posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia, sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie w realizacji robót energetycznych i elektrycznych.

Nacisk na rozwój oraz podążenie za najnowszymi trendami technicznymi, które z powodzeniem wdrażane są w codziennej pracy sprawia, że firma podejmuje się również nietypowych i trudnych zadań.

fot. Zuel

Elektryk – Toruń, kujawsko-pomorskie i cała Polska

Zakres oferowanych przez Zuel usług obejmuje wykonywanie nowych instalacji elektrycznych oraz remonty istniejących instalacji i usuwanie awarii w budownictwie ogólnym, w obiektach specjalnych (konstrukcje lekkie, budynki zabytkowe). Firma wykonuje ponadto instalacje odgromowe, telefoniczne, domofony, RTV, automatykę przemysłową czy oświetlenia terenu, a także linie kablowe nn i SN, linie napowietrzne nn i SN, złącza kablowe, tablice główne i licznikowe, stacje transformatorowe. Świadczy ponadto usługi kontrolno-pomiarowe (pomiary elektryczne czy przeglądy 5-letnie).

Zatrudnieni w zakładzie w Toruniu elektrycy podczas wieloletniej działalności przedsiębiorstwa zrealizowali wiele zleceń zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych, specjalizując się zwłaszcza w wykonywaniu i remontach instalacji elektrycznych i teletechnicznych w obiektach użytkowych wpisanych do rejestru.
Teren działania firmy obejmuje przede wszystkim region kujawsko-pomorski (zwłaszcza okolice Torunia), jednak instalacje elektryczne pracownicy firmy mogą wykonać również w innych regionach kraju.

Na bazie wielu lat doświadczeń

Zakład usług elektrycznych Zuel istnieje od 1991 roku. Przez ten czas zatrudnieni w firmie elektrycy wykonali niezliczoną ilość prac dla klientów z Torunia, okolic, a także z innych regionów Polski. Nacisk na rozwój oraz nieustanne poszerzanie kompetencji wykwalifikowanej kadry pracowników sprawiają, że w portfolio firmy znajdują się bardzo prestiżowe realizacje.

fot. Zuel

Przedsiębiorstwo wykonało m.in. budowę kompleksowej instalacji elektrycznej hali produkcyjno-biurowej Zakładu Poligraficznego w Toruniu wraz ze stacją 15/0,4kV, budowę zasilania 15kV dla 3 hal magazynowych w Pomorskiej Strefie Ekonomicznej w Łysomicach czy montaż obwodów wtórnych dla baterii kondensatorów 110kV w Toruniu. Elektrycy zatrudnieni w firmie wykonali również remonty instalacji elektrycznej w toruńskich obiektach zabytkowych, m.in. w kościele NMP czy w Zakładzie Astronomii, a także remont instalacji jednego z klasztorów. Na swoim koncie Zuel ma też modernizację obwodów wtórnych i zabezpieczeń w stacji 110/15kV w Radziejowie, wykonanie podświetlenia kościoła w Papowie Toruńskim, wykonanie kompleksowej instalacji elektrycznej pensjonatu w Międzyzdrojach czy oświetlenie ulicy Konstytucji 3 maja w Toruniu.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.elektryk-torun.eu

87-100 Toruń, ul. Wita Stwosza 14 /2, woj. kujawsko-pomorskie
tel. 601 640 220,


Liczba odwiedzin: 653 | Data publikacji: 2020-06-02

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Zaniedbany ogród, który jest przecież wizytówką domu,...
Nowoczesne technologie produkcji prefabrykowanej więźby dachowej to...
Skutecznym i niezwykle ekonomicznym sposobem na oszczędności...
Prawo precyzyjnie reguluje kwestie związane z montażem...
Instalacja bram przeciwpożarowych w dużych obiektach użyteczności...
07.04.2021 | Baseny, fontanny
Baseny poddajemy regularnej pielęgnacji nie tylko ze...
07.04.2021 | Składy budowlane
Niezastąpione na halach, w magazynach, na stacjach...
07.04.2021 | Beton
Uniwersalność zastosowania ścian oporowych sprawia, że tego...
31.03.2021 | Techniki zamocowań
Połączenie krokwi z murłatą to jedno z...
29.03.2021 | Izolacje
Membrana EPDM samoprzylepna AlphaThor to skuteczna bariera...
26.03.2021 | Ogrzewanie
Paliwa stałe to wciąż najtańsze źródło energii...
23.03.2021 | Domy prefabrykowane
Beton to wyjątkowy materiał: niedrogi, lekki, uniwersalny,...
10.03.2021 | Energia ekologiczna
Fotowoltaika to niewątpliwie hit ostatnich lat. Energia...
09.03.2021 | Energia ekologiczna
Zainteresowanie domowymi elektrowniami słonecznymi rośnie w Polsce...
09.03.2021 | Energia ekologiczna
W Polsce nie istnieją żadne przepisy prawne,...
03.03.2021 | Systemy budowlane
Nowoczesne materiały budowlane pozwalają przyspieszyć prace i...
03.03.2021 | Oświetlenie
Szybkość, z jaką technologia LED stała się...
01.03.2021 | Energia ekologiczna
Obowiązująca od 2021 roku obowiązkowa opłata mocowa,...
26.02.2021 | Domy prefabrykowane
Energooszczędność to aktualnie bardzo ważny temat, zwłaszcza...
„Punktuj z Pipelife” to program firmy Pipelife...
Zrównoważone rozwiązania, proekologiczna produkcja, nowoczesne technologie i...
Swoboda projektowa, większe bezpieczeństwo oraz jeszcze lepsza...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. wielkopolskie
woj. wielkopolskie
woj. wielkopolskie

Słowa kluczowe: ZUEL, zakład, prąd, energetyka, elektryka, linie, Toruń, Adam, Gliszczynski, remont, sieć, teleinformatyka, elektrycznych, usuwanie awarii, pomiary elektryczne, Instalacje elektryczne, elektryk toruń,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy