Bezpieczeństwo jako priorytet

Bezpieczeństwo jest najważniejszym aspektem każdej instalacji elektrycznej. Nieprawidłowo zaprojektowana, wykonana lub konserwowana może stanowić poważne ryzyko pożarowe i elektryczne, a także prowadzić do uszkodzeń sprzętu elektrycznego. Prawidłowe wykonanie instalacji elektrycznej jest niezwykle istotne dla naszego bezpieczeństwa i komfortu. Dlatego ważne jest, aby jej montaż czy naprawę zawsze powierzać profesjonalistom. Gdzie znaleźć fachowców z województwa kujawsko-pomorskiego?

Instalacje elektryczne – kujawsko-pomorskie

Zakład usług elektrycznych Zuel od ponad 30 lat specjalizuje się w wykonywaniu i montowaniu instalacji elektrycznych. Firma działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a jej siedziba znajduje się w Toruniu. Stały rozwój i otwartość na innowacje sprawiły, że firma może pochwalić się kadrą wykwalifikowanych techników elektryków, posiadających bogate doświadczenie w realizowaniu prac energetycznych i elektrycznych. To właśnie duże doświadczenie przekłada się na najwyższy poziom usług. Warto dodać, że choć zakres terytorialny działania firmy obejmuje region kujawsko-pomorski, specjaliści Zuel są gotowi podjąć się również realizacji zleceń na terenie całego kraju.

fot. ZUEL 

Zuel oferuje wykonanie instalacji zarówno w budownictwie ogólnym, jak i w obiektach specjalnych, z konstrukcji lekkich i w budynkach zabytkowych. Montuje instalacje odgromowe, telefoniczne, domofonowe, RTV, oświetleniowe czy te w automatyce przemysłowej. Poza wysoką jakością usług, można liczyć też na krótkie terminy realizacji i bezpłatne wizje lokalne. Firma od lat wdraża innowacyjne rozwiązania techniczne. Poza kompleksową realizacją usług w zakresie instalacji elektrycznych, zajmuje się również tymi energetycznymi i teleinformatycznymi. Długoletnia działalność zaowocowała realizacją wielu zleceń, zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

Instalacje domowe

Instalacje elektryczne dzielimy na obwody, doprowadzające prąd do urządzeń, gniazdek wtyczkowych czy też punktów oświetleniowych. Istnieją jednak urządzenia wymagające oddzielnego zasilania. Najczęściej są to urządzenia codziennego użytku o dużej mocy, takie jak na przykład elektryczny podgrzewacz wody, pompy, kocioł centralnego ogrzewania czy chociażby tak prozaiczny sprzęt, jakim jest pralka.

fot. ZUEL 

W instalacjach domowych każdy obwód elektryczny musi być odpowiednio zabezpieczony na wypadek przeciążenia lub zwarcia, dlatego Zuel dba o tę kwestię w sposób szczególny podczas realizacji zleceń. Instalację domową wykonuje się z reguły z odpowiednim zapasem. W wybranych pomieszczeniach można zastosować specjalne rurki instalacyjne, w które – w razie potrzeby – wciągnąć można kable. Instalacja w domu jednorodzinnym standardowo złożona jest z układu zasilania niskiego napięcia.

fot. ZUEL 

Pogotowie elektryczne

Instalacja elektryczna to podstawa każdego domu czy budynku użyteczności publicznej. Wymaga jednak regularnej konserwacji i przeglądów, aby zachowała sprawność i była w pełni bezpieczna. Jak wszędzie jednak zdarzają się usterki – system w pewnym momencie może zawieść. Co zrobić w takiej sytuacji? Podejmowanie się samodzielnej naprawy grozi niebezpieczeństwem, warto więc powierzyć ją profesjonalistom. Zuel oferuje w tym zakresie pogotowie elektryczne. Kiedy warto się zgłosić?

• W przypadku nagłej przerwy w dostawie prądu, jeśli wszystkie bezpieczniki działają prawidłowo, a mimo to energia nie jest dostarczana.
• Gdy uszkodzone zostały linie, wejścia lub liczniki.

Fachowcy Zuel są do dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu! Usługa obejmuje dojazd pogotowia elektrycznego do klienta w możliwie najkrótszym czasie, fachową i szybką diagnozę usterki oraz usunięcie awarii. Pogotowie działa na terenie Torunia i jego okolic, w obrębie regionu kujawsko-pomorskiego.

Więcej informacji na stronie: https://www.elektryk-torun.eu/

87-100 Toruń, ul. Wita Stwosza 14 /2, woj. kujawsko-pomorskie
tel. 601 640 220,