STYLL-GROM Z.P.U.H.Adres firmy:
61-695 Poznań,
ul. Lechicka 59,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. +48 697-495-986
tel. kom. +48 691-562-939
Email: [email protected]
WWW: odgromy.com

STYLL-GROM Z.P.U.H.

O firmie


STYLL-GROM – kompleksowa ochrona odgromowa budynków

Firma Styll- Grom od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji i handlu osprzętem odgromowym oraz w projektowaniu i wykonawstwie instalacji odgromowych. Wieloletnie doświadczenie, wsparte szeroką wiedzą specjalistów, jak i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, uczyniło przedsiębiorstwo zaufanym partnerem zarówno niemieckiej firmy „DEHN”, będącej liderem systemów ochrony odgromowej w Europie, jak i wielu kontrahentów na terenie całego kraju.

Uderzenie pioruna, które wytwarza natężenie rzędu nawet kilkunastu tysięcy amperów, może być dla człowieka śmiertelne. To podstawowa kwestia, która powinna wpłynąć na podjęcie decyzji o instalacji systemu odgromowego. Osobnym zagadnieniem jest zagrożenie mienia, zwłaszcza elektroniki, która na skutek uderzenia pioruna może ulec uszkodzeniu. Takie ryzyko pozwoli wyeliminować odpowiednio zaprojektowana i wykonana ochrona odgromowa i przepięciowa.

INSTALACJE ODGROMOWE – SYSTEMY PASYWNE (TRADYCYJNE)

Instalacje odgromowe Styll-Grom w systemie tradycyjnym wykonywane są z materiałów najwyższej jakości i spełniają wszelkie kryteria zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. Piorunochron tradycyjny to zespół złożony z wysokiej jakości elementów, które przejmują prąd wyładowania piorunowego i odprowadzają go do ziemi. W skład instalacji wchodzą zwody i przewody odprowadzające oraz przewody uziemiające i uziomy.

INSTALACJE ODGROMOWE – SYSTEM PASYWNY UKRYTY (TRADYCYJNY)

Pośród instalacji odgromowych przedsiębiorstwa znajdują się także rozwiązania piorunochronne w systemie tradycyjnym ukrytym. Zastosowana technologia oraz sposób montażu umożliwia zminimalizowanie widoczności zwodów, nie zmniejszając przy tym skuteczności ochrony odgromowej. Oferowany system może zostać wykonany w srebrnej lub dobrowolnej tonacji kolorystycznej, dostosowanej do wszelkich potrzeb i wymogów inwestora.

Piorunochron od A do Z

Zakres proponowanych usług przedsiębiorstwa obejmuje kompleksową realizację wszystkich prac z zakresu ochrony odgromowej: od szczegółowego wykonania projektu , poprzez montaż systemów uziemiających, zwodów poziomych i pionowych oraz przewodów odprowadzających i uziemiających , aż do powykonawczego pomiaru rezystancji uziemień odgromowych. Na koniec firma wykonuje wielostronicową dokumentację powykonawczą z protokołem pomiarowym stanowiącą gwarancję instalacji odgromowej.

Oferowane rozwiązania piorunochronne firmy Styl-Grom znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym (magazyny, hale produkcyjne), biurowym, w stacjach bazowych telefonii komórkowej GSM, stacjach benzynowych i gazu, w obiektach sakralnych (kościoły, pomniki), a także w budownictwie prywatnym i użyteczności publicznej. Instalacje zarówno w systemie tradycyjnym, jak i tradycyjnym ukrytym są projektowane oraz wykonywane indywidualnie dla każdego budynku i objęte 10-letnią gwarancją z możliwością konserwacji.

Ponadto w ofercie przedsiębiorstwa znajduje się montaż ochronników przeciwprzepięciowych, pomiary: instalacji piorunochronnych, ciągłości instalacji odgromowej i uziemiającej oraz wszelkiego rodzaju pomiary instalacji elektrycznych.

Więcej szczegółów o ofercie na www.odgromy.com

Produkty i Usługi


  • Instalacje piorunochronne 

Artykuły o tej firmie


Uderzenie pioruna w budynek to jedna z...

Słowa kluczowe: Instalacje odgromowe, Piorunochrony, Ochrona odgromowa, Odgromy, Odgromienie, Ochrona przepięciowa, Piorunochron, STYLL-GROM