Dom prefabrykowany pod klucz – WooDraft

Nowoczesny i wygodny dom w przystępnej cenie gotowy w 90 dni

Współczesny rynek budowlany oferuje tak wiele technologii budowy domu, że wybór najlepszego dla naszych potrzeb rozwiązania może być trudny. Jeśli zdecydujemy się na drewniany, szkieletowy dom prefabrykowany pod klucz, wyeliminujemy z naszej inwestycji dodatkowe koszty, zaoszczędzimy czas i ograniczymy stres. Domy prefabrykowane to przede wszystkim krótki termin budowy, technologiczna niezawodność i gwarancja niezmiennej ceny. Domy prefabrykowane pod klucz krakowskiej firmy WooDraft spełniają powyższe standardy, a klasę producenta potwierdza deklaracja udzielenia 25 lat gwarancji na konstrukcję poszczególnych modeli domów.

Dom prefabrykowany pod klucz – cena komfortu nie musi być wysoka

Domy prefabrykowane powstają w halach produkcyjnych, a gotowe moduły montowane są w przeciągu kilku dni bezpośrednio na placu budowy. WooDraft oferuje system prefabrykowanego szkieletu drewnianego. Ta technologia sprawia, że czas budowy domu, od projektu, do zamieszkania zamyka się w kilku miesiącach. Nie trzeba czekać na wyschnięcie murów. Budowa w fabryce to także niższe koszty zużycia prądu i wody na placu budowy oraz uniezależnienie prac od pory roku. Dom prefabrykowany pod klucz nie jest zatem narażony na negatywne działanie czynników atmosferycznych w czasie budowy, co mogłoby nadwyrężyć konstrukcję i podnieść cenę inwestycji.

fot. WOODRAFT

Solidność struktury zapewnia także wysokiej klasy surowiec naturalny. Wybierając drewno zamiast betonu, ponownie wpływamy na optymalizację naszej indywidualnej ceny. Domy prefabrykowane pod klucz WooDraft powstają z iglastego drewna konstrukcyjnego C-24 importowanego z Niemiec lub Szwecji. Wysoką wytrzymałość belek potwierdzają europejskie certyfikaty, dzięki czemu domy WooDraft oprą się każdej wichurze. Proces intensywnego suszenia obniża wilgotność drewna do 15%, przez co jest mniej wrażliwe na pęknięcia i bardziej odporne na działania insektów, co pozwala na rezygnację z chemicznej impregnacji. Drewno jest surowcem długowiecznym, naturalnie wspomaga energooszczędność, nadaje wnętrzu unikalną atmosferę i wpływa pozytywnie na nasze zdrowie.

fot. WOODRAFT

Zaletą technologii prefabrykowanych jest także niski ciężar konstrukcji. Pozwala to obniżyć cenę budowy fundamentów, dopuszcza postawienie domu na trudnym lub niewygodnym podłożu oraz sprawdzi się, gdy dysponujemy małą działką budowlaną.

Budowa modułowa i konstrukcja szkieletowa umożliwiają łatwą modernizację i rozbudowę domu prefabrykowanego pod klucz. Wszystkie te charakterystyki i parametry sprawiają, że cena oraz koszty eksploatacji są niższe w porównaniu z konstrukcjami wykonanymi w innych technologiach.

Domy prefabrykowane pod klucz – cena ustalana indywidualnie

Komfort i bezpieczeństwo to często wartości ważniejsze niż cena. Dom prefabrykowany pod klucz WooDraft opracowano jednak tak, by żadne parametry się nie wykluczały. Firma oferuje domy w trzech wariantach wykończenia: surowym-zamkniętym, w stanie deweloperskim oraz w standardzie pod klucz. Wybierając ten ostatni, mamy pełen obraz całkowitych kosztów naszej inwestycji. A dzięki współpracy z ekspertami WooDraft otrzymujemy realne ceny pod klucz. Architekci wraz z klientem personalizują wybrany model domu pod indywidualne potrzeby wielkości, aranżacji, a także instalacji i systemu zarządzania energią.

fot. WOODRAFT

Dom prefabrykowany pod klucz jest energooszczędny. Wszystkie elementy ściany tworzone są z materiałów termoizolacyjnych. Szkielet drewniany otaczają warstwy izolacyjne z wełny mineralnej, mocne płyty OSB3 oraz dodatkowe powłoki paroizolacyjne z folii PE. Grubość ściany nie przekracza przy tym 245mm, co pozwala zaoszczędzić powierzchnię użytkową domu. Mimo że ściany są cienkie, w odróżnieniu od domów murowanych, gwarantują wysoką izolację termiczną oraz akustyczną. A dzięki temu, że są wzmocnione, wielowarstwowe i składane poza placem budowy, mają przewagę konstrukcyjną, termiczną i akustyczną nad drewnianą technologią kanadyjską. Wzmocnienie energooszczędności zapewnia wpisana w standard ceny pod klucz wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja).

fot. WOODRAFT

Jeśli chcemy, by nasz dom był jeszcze bardziej ekologiczny i niezależny energetycznie od zewnętrznych dystrybutorów prądu, możemy stworzyć własny autonomiczny dom prefabrykowany pod klucz z wykorzystaniem foliowego ogrzewania na podczerwień oraz paneli fotowoltaicznych. Folie grzejne zużywają o połowę mniej energii niż maty grzewcze, a poziom ciepła regulujemy sami, na przykład przez aplikację w telefonie. Folie montuje się w podłodze, ścianach i na suficie, dzięki czemu możemy zrezygnować z grzejników lub przydomowej kotłowni. Panele słoneczne są skuteczne, bezobsługowe, nie generują zanieczyszczeń ani hałasu. Eksperci WooDraft dobiorą do wybranego modelu domu odpowiedni zestaw modułów i mocy, by nasz autonomiczny dom, był całkiem niezależny, bezpieczny i wygodny.

Dom prefabrykowany pod klucz z nowoczesnym designem WooDraft MODERN

W skład ceny pod klucz domów prefabrykowanych WooDraft, obok nowoczesnych technologii, wchodzi także kompletne opracowanie estetyki modelu domu. Klient ma możliwość wyboru optymalnego designu i dopracowania projektowych detali z aranżerami firmy przed rozpoczęciem budowy. WooDraft oferuje standardowe jednorodzinne domy parterowe, piętrowe konstrukcje willowe, popularne stylizacje skandynawskie, rozbudowane modele dla rodzin wieloosobowych i geometryczne konstrukcje bez spadzistych dachów. Propozycją wyróżniającą się w katalogu producenta dla domu prefabrykowanego pod klucz, jest design MODERN.

fot. WOODRAFT

W stylistyce modern odnajdziemy wszystkie cenione w designie skandynawskim elementy. Wyeksponowane motywy drewniane połączone z prostotą stylu i stonowaną kolorystyką są podstawą także i tej estetyki. Podążając za nowoczesnymi trendami, wzbogaca się ją dodatkowo o duże przeszklenia i zdecydowanie bardziej otwartą przestrzeń, która daje pełną swobodę aranżacji wnętrza. Domy prefabrykowane z designem MODERN to przestronne wnętrza znane z rozwiązań willowych, wkomponowane w atrakcyjną wizualnie geometryczną bryłę zewnętrzną ze strzelistym dachem. Cena modelu obejmuje także budowę przestrzeni garażowej w postaci zadaszonej wiaty, dodającej całej strukturze lekkości.

fot. WOODRAFT

Dom prefabrykowany pod klucz powstaje z surowców najwyższej jakości, z zachowaniem wysokich standardów estetyki i funkcjonalności. Technologia ta ma tyle zalet, że nie jest zaskoczeniem, że wskazuje kierunek rozwoju budownictwa przyszłości. Powierzając już dziś inwestycję ekspertom WooDraft, mamy gwarancję ceny pod klucz oraz bezpośredni wpływ na kształt wszystkich elementów konstrukcji domu, bez konieczności stałego nadzoru etapów budowy, co jest dużym ułatwieniem. Skoro cena domu prefabrykowanego pod klucz jest stała, a parametry energooszczędności i solidności konstrukcji gwarantują oszczędności eksploatacyjne i bezawaryjność użytkowania przez lata, nie dziwi fakt, że technologia domów prefabrykowanych ma na całym świecie coraz więcej zwolenników i co ważniejsze, usatysfakcjonowanych użytkowników.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.woodraft.pl

31-520 Kraków, ul. Jerzego Bajana 4 II p., woj. małopolskie
tel. +48 501 48 58 68, +48 509 454 319,


Liczba odwiedzin: 15569 | Data publikacji: 2020-05-05

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


23.12.2020 | Domy ekologiczne
Krótki czas realizacji i przystępna cena całej...
Jak zbudować samodzielnie dom jednorodzinny w ekspresowym...
03.06.2020 | Domy ekologiczne
W naszym kraju budownictwo murowane jest uświęcone...
05.08.2019 | Domy ekologiczne
W Polsce wokół domów z prefabrykatów narosło...
15.07.2019 | Domy drewniane
Wiązary dachowe drewniane to coraz chętniej wybierana...
Budownictwo energooszczędne to przyszłość – takie zdanie...
14.06.2016 | Domy drewniane
Prefabrykacja konstrukcji drewnianych to metoda wznoszenia domów...
29.11.2013 | Domy drewniane
Budowa domu to proces zwykle długi i...
26.02.2021 | Domy prefabrykowane
Energooszczędność to aktualnie bardzo ważny temat, zwłaszcza...
Budowane dziś nowoczesne domy drewniane całoroczne to...
Swoboda projektowa, większe bezpieczeństwo oraz jeszcze lepsza...
19.05.2020 | Domy drewniane
Choć w Polsce uświęcone tradycją budownictwo murowane...
14.05.2020 | Domy drewniane
Drewno jest najlepszym materiałem budowlanym, jakim natura...
23.10.2019 | Domy prefabrykowane
Szybko, ekologicznie, za niską cenę… w ten...
17.10.2018 | Domy prefabrykowane
Domy z prefabrykatów keramzytowych są być może...
19.06.2018 | Domy prefabrykowane
Prefabrykowane domy drewniane cieszą się w Polsce...
13.07.2017 | Domy drewniane
Optymalizacja kosztów utrzymania domu to zdecydowanie więcej...
26.05.2017 | Domy prefabrykowane
Keramzyt to lekki materiał budowlany (wypalona glina)...
19.04.2017 | Domy drewniane
Domy z bali są naturalne, zdrowe i...
22.11.2016 | Domy drewniane
Kiedy nadchodzi czas na własne cztery kąty,...
04.07.2016 | Systemy budowlane
Realizacja budynków użyteczności publicznej musi być przeprowadzana...
10.05.2016 | Domy drewniane
Murowany, z bali czy szkieletowy? O ile...
Wiązary dachowe, domy szkieletowe, drewniane nadbudowy dachów...
24.02.2016 | Domy drewniane
W epoce pięciogwiazdkowych hoteli wciąż wiele osób...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. kujawsko-pomorskie
woj. mazowieckie
woj. śląskie
woj. śląskie
woj. śląskie
woj. śląskie
woj. wielkopolskie
woj. lubuskie
woj. śląskie
woj. śląskie

Słowa kluczowe: woodraft, domy prefabrykowane, domy, domy gotowe, autonomiczne domy, panele fotowoltaiczne, domy z panelami fotowoltaicznymi, domy z solarami, domy z panelami słonecznymi, domy anty-cykloniczne,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy