BUDMATER SP. Z O. O.Adres firmy:
45-123 Opole,
ul. Budowlanych 44D,
woj.


Kontakt:
tel. 799 356 736
Email: [email protected]
WWW: budmater.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt: 7:00–17:00
sb:  8:00–13:00
nd: zamknięteBUDMATER SP. Z O. O.

O firmie


Budmater Sp z o.o. to rodzinna firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i dostawie wyrobów betonowych:

• stropów (płytowych gęstożebrowych, kanałowych, panelowych),
• schodów prefabrykowanych,
• balkonów prefabrykowanych,
• szybów windowych,
• pustaków betonowych (szalunkowych, Alfa, stropowych, keramzytowych),
• ścian oporowych,
• płyt drogowych (Jomb, Jumbo, Mon, ażurowych),
• budynków rolniczych (obór, chlewni, szamb, silosów).

20 lat doświadczenia w branży pozwala oferować klientom sektora budowlanego kompleksowe usługi od doradztwa w wyborze optymalnych rozwiązań, przez sprzedaż i wykonanie produktów, po terminową dostawę materiałów na plac budowy.

Podejmując współpracę z Budmater możemy liczyć na:

• bezpłatne konsultacje z ekspertami i analizę dokumentacji budowlanej przed złożeniem zamówienia,
• dostępność szerokiej gamy produktów i utrzymywanie dużych stanów magazynowych,
• logistykę zoptymalizowaną pod kątem czasu i synchronizacji dostaw,
• korzystne warunki finansowe i rzeczową kalkulację opłacalności wybranych rozwiązań,
• certyfikowanych fachowców i produkty najwyższej jakości.

Produkty i Usługi


STROP FILGRAN – popularna w projektach nowoczesnej architektury użytkowej i mieszkaniowej płyta stropowa. Prefabrykat, który tworzy cienka żelbetowa płyta z wkomponowanym stalowym zbrojeniem siatką i prętami o grubości 5-8cm. Wystające z płyt kratownice ułatwiają zespolenie z nadbetonem. Duża lekkość i rozpiętość płyt usprawnia montaż, dając możliwość dowolnego kształtowania i łączenia stropu.

STROP WPS – strop tworzą żelbetowe płyty zbrojone układane między stalowe belki w kształcie dwuteowników. Płyty WPS mają stałą szerokość 40 cm i długość 80-160 cm. Ze względu na budowę, cenę, możliwość ręcznego montażu i nieduże obciążenie konstrukcji powszechnie stosowany przy wymianach stropów, szczególnie drewnianych – w starych budynkach np. w kamienicach, obiektach przemysłowych czy zabytkowych.

STROP TERIVA – dostępny w wersji gęstożebrowej, gdzie elementami składowymi stropu są żelbetowe belki stropowe ze zbrojeniem kratownicowym oraz pustaki, a także w wersji panelowej złożony z prefabrykowanych płyt TERIVA PANEL i kształtek szalunkowych. Jeden z popularniejszych i tańszych rodzajów stropów o szerokim zastosowaniu.

PŁYTY ŻERAŃSKIE – prefabrykowane żelbetowe płyty kanałowe stropowe starszej generacji, popularne do dziś ze względu na cenę i prosty montaż. Cechą rozpoznawczą płyt żerańskich są okrągłe, puste kanały rozmieszczone wzdłuż prefabrykatu. Pustki powodują znaczne zmniejszenie ciężaru płyt. Dedykowane do obiektów różnego przeznaczenia, w tym wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych i użytkowych.

PŁYTY KORYTKOWE – dedykowane do stropodachów w budynkach wielorodzinnych, do dachów garaży i stropów nad tarasami. Dostępne w wariantach otwartym (DKO) i zamkniętym (DKZ); w szerokościach 60 lub 30 cm, wysokościach 10-12 cm, długościach: 150 cm, 180 cm, 200 cm, 210 cm, 240 cm, 270 cm, 300 cm, 330 cm, 360 cm.

SCHODY PREFABRYKOWANE – gotowe zestawy z kompatybilnych prefabrykatów z żelbetu lub monolitu do prostego montażu, produkowane na indywidualne zamówienie. W ofercie znajdziemy zewnętrzne i wewnętrzne schody proste, zabiegowe, dywanowe, łukowe, kręcone, zetowe, spoczniki, w pozytywie i w negatywie. Zaletą technologii jest pewność wytworzenia powtarzalnych co do wielkości i kształtu elementów poza palcem budowy. Nie wymagają zbrojenia, tynkowania, malowania czy wygładzania. Schody zewnętrzne produkowane są z wytrzymałego na warunki atmosferyczne betonu do fundamentów.

BALKONY PREFABRYKOWANE – pełne i z płyt filigran, dostarczane z łącznikami termicznymi (isocorby) do montażu równocześnie ze stropem. To rozwiązania stabilne, wytrzymałe na obciążenia, odporne na wstrząsy, atrakcyjne wizualnie dzięki nowoczesnemu wzornictwu. Prefabrykacja umożliwia szybki i łatwy montaż z całością konstrukcji, niwelację uciążliwych i brudnych murarskich prac mokrych. Balkony prefabrykowane wykazują duże właściwości termoizolacyjne. Zastosowane w nich wkładki termiczne, skutecznie chronią przed powstawaniem mostków cieplnych i utratą cennego ciepła

Szczegółowa oferta dostępna na stronie www.budmater.pl

Artykuły o tej firmie


21.06.2022 | Beton
Schody zabiegowe prefabrykowane to idealne rozwiązanie, gdy...

Słowa kluczowe: budmater, wyroby betonowe, wyroby betonowe budmater, stropy, stropy kanałowe sprężone, stropy żerańskie, nadproża strunobetonowe, stropy wps, stropy filigran, płyty korytkowe, stropy teriva, stropy rector, stropy rectolight, stropy teriva panel, stropy vector, stropy smart, schody prefabrykowane, balkony prefabrykowane, szyby windowe prefabrykowane,