Firma budowlana z doświadczeniem
Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane WAKO mgr inż. J. Wasilewski, mgr inż. Z. Kowalik Spółka Jawna istnieje od 1988 r. Początkowo firma działała w formie prywatnych spółek, zrzeszonych w organizacjach spółdzielczych. W styczniu 1991 roku przekształciła się w niezależną prywatną firmę WAKO, z całkowitym kapitałem polskim. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia około 50 pracowników branży budowlanej, w tym około 10 inżynierów i techników w nadzorze oraz dziale technologicznym. Główną działalnością firmy jest świadczenie wysokiej i kompleksowej jakości usług budowlano-remontowo-montażowych na terenie Krakowa i całej Polski.

 

inwestycje budowlane wakofot. WAKO

 

Dewizą firmy jest prowadzenie rozpoczętej budowy „na dobre i na złe”, niezależnie od napotykanych trudności, niedogodności, niespodziewanych większych kosztów – z pełną gwarancją oczekiwanej przez inwestora jakości i solidności. Nie jest to często spotykany zwyczaj w branży budowlanej, a jako dewiza – zjawisko unikatowe.

Firma deweloperska
W 2005 roku firma „WAKO” rozpoczęła dodatkowo własną działalność developerską. Do dnia dzisiejszego zrealizowała już kilka własnych inwestycji, oddając do użytkowania ponad 400 mieszkań i kilkanaście domów. Obecnie przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie dwie duże inwestycje deweloperskie w dzielnicy Dębniki na rogu ul. Kobierzyńskiej oraz Kapelanka (WILGA PARK I) oraz na rogu ul. Bułgarskiej i Ruczaj (SŁONECZNY ZAKĄTEK II ETAP).

 

inwestycje budowlane wako inwestycje budowlane wakofot. WAKO

 

Obie inwestycje to ponad 270 mieszkań oraz kilka lokali o charakterze handlowo-usługowym. W chwili obecnej na ukończeniu jest inwestycja WILGA PARK 2 przy ul. Kobierzyńskiej 20. Jest to nowoczesny budynek, w którym zlokalizowano 45 apartamentów. Planowany termin zakończenia oraz odbioru do użytkowania to pierwszy kwartał 2016 roku. W planach firmy jest też realizacja kilku kolejnych inwestycji, które obejmą w sumie ponad 200 mieszkań w północnych dzielnicach Krakowa.

Pomoc w realizacji każdego etapu inwestycji budowlanej
Jako firma budowlana WAKO deklaruje i potwierdza gotowość podjęcia się realizacji inwestycji od procesu analizy kosztów i biznesplanu, poprzez projektowanie z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz realizację, aż do przekazania do użytkowania różnych obiektów. Wśród zrealizowanych z sukcesem inwestycji WAKO znajdują się budynki hotelowe, biurowe, mieszkaniowe, magazynowe i innych wraz z infrastrukturą na terenie Krakowa i Małopolski oraz pozostałych rejonów naszego kraju.

 

inwestycje budowlane wakofot. WAKO

 

Inwestycje budowlane z nagrodami
Dewiza firmy WAKO, w myśl której realizacja każdej inwestycji powinna odbywać się zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i naciskiem na jakość, zaowocowała licznymi nagrodami, których laureatem jest krakowskie przedsiębiorstwo. W latach 1998, 1999, 2006, 2008, 2012 WAKO otrzymało nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie „Budowa Roku”, a w roku 2014 główną nagrodę „Budowa Roku 2014” za inwestycję Wilga Park.

 

inwestycje budowlane wakofot. WAKO

 

W 2009 roku po pozytywnej trójetapowej weryfikacji, firma uzyskała tytuł „Solidna Firma 2008”. Następnie – w roku 2013 – przedsiębiorstwo po raz kolejny uzyskało tytuł „Solidnej Firmy 2012”. Będąc już doświadczonym deweloperem za własne osiągnięcia na rynku deweloperskim cztery razy po rząd WAKO zdobyło tytuł „Dewelopera Roku 2011”, „Dewelopera Roku 2012”, „Dewelopera Roku 2013” oraz „Dewelopera Roku 2014”.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.wako.com.pl

31-416 Kraków , ul. Dobrego Pasterza 121 , woj. małopolskie
tel. (012) 418-78-80,