Szereg korzyści

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego to prawdziwy ratunek dla przedsiębiorców. Bez potrzeby ryzykownych inwestycji finansowych mogą oni oferować swoje usługi niezależnie od lokalizacji oraz prowadzić produkcję z gwarancją pełnego utrzymania technologii. Co ciekawe, z opcji najmu maszyn i urządzeń korzystają także osoby prywatne, prowadzące inwestycje, budowę lub realizujących prywatne projekty hobbystyczne, związane np. z renowacją zabytkowych fasad domów mieszkalnych itp.

fot. RIWAL 

– Cennik wypożyczenia sprzętu budowlanego oraz osprzętu i urządzeń wspomagających jest wyjątkowo przyjazny dla firm o różnej wielkości – mówi Adrian Czerwik, kierownik ds. sprzedaży maszyn w firmie Riwal Poland Sp. z o.o., zajmującej się wynajmem oraz sprzedażą podestów ruchomych oraz podnośników. – Wszystko zależy od tego czy chcemy wypożyczyć sprzęt na tydzień czy też na rok. W przypadku najbardziej korzystnego wynajmu długoterminowego świetnie sprawdzi się opcja LTR, zwana także wynajmem w abonamencie, jaką oferujemy dla naszych klientów na ponad roczny najem podnośników nożycowych i podestów ruchomych.

fot. RIWAL 

Wynajem długoterminowy podestów ruchomych to czysta oszczędność

Długoterminowy wynajem sprzętu budowlanego sprawdzi się jeśli chcemy korzystać z niego przez okres dłuższy niż rok. Wynajmujący ma w tym wypadku dostęp do urządzeń przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu, co sprawia, że może z nich skorzystać w każdej chwili, dokładnie tak samo jakby były one jego własnością jednak bez konieczności ponoszenia kosztów utrzymania zakupionych maszyn.

fot. RIWAL 

– Zysk w tym wypadku to przede wszystkim czas – mówi Magdalena Kociura, marketing manager w firmie Riwal Poland Sp. z o.o. – W przypadku powtarzających się projektów nie musimy za każdym razem zamawiać nowego podnośnika oraz czekać na jego dostawę Całościowa cena wypożyczenia sprzętu budowlanego dzięki temu jest znacznie niższa, ponieważ nie ponosimy każdorazowych kosztów dodatkowych, maszyną jest dostępna w każdym momencie, a formalności nie angażują po raz kolejny czasu pracownika.

fot. RIWAL 

Bez problemów z serwisem

Wypożyczenie sprzętu budowlanego niesie za sobą także obawę użytkownika o ewentualne naprawy związane z dodatkowymi kosztami.

– Dlatego właśnie w opcji wynajmu długoterminowego LTR naszych podnośników i podestów postawiliśmy na maksymalne udogodnienia dla odbiorcy – tłumaczy Adrian Czerwik. – Każda osoba korzystająca z tej opcji otrzymuje od nas w standardzie pełne mobilne wsparcie serwisowe 24/7. To nasza firma dba o pełną sprawność i zgodność dokumentacji UDT. Jeśli konieczny jest okresowy przegląd, to wykonujemy go u klienta, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Dodatkowo, podnośniki wynajmowane w ponad rocznym abonamencie to maszyny z najnowszych roczników, które gwarantują efektywną i bezpieczną pracę na wysokości. Na życzenie odbiorcy możemy również zainstalować szereg rozwiązań ułatwiających konkretne prace, takie jak półka dla elektryka albo uchwyt do transportu rur. Dla bezpieczeństwa użytkowników proponujemy opcjonalny system kontroli dostępy uprawniający tylko wykwalikowanych operatorów do pracy na maszynie.
Dla zabezpieczenie odpowiedzialności odbiorcy, firma RIWAL oferuje także polisę gwarantującą nieprzewidziane zdarzenia.

fot. RIWAL 

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego – cennik ulega obniżeniu

Ogromną korzyścią z długoterminowego wypożyczenia sprzętu RIWAL w abonamencie jest możliwość redukcji kosztów wynajmu. Sprzęt budowlany oraz inne urządzenia mogą okazać się w efekcie droższe jeśli potrzebujemy ich kilka razy w ciągu roku i za każdym razem ponosimy koszty dowozu i odbioru i poświęconego czasu.

fot. RIWAL 

– Zryczałtowana cena wypożyczenia sprzętu budowlanego w opcji LTR jest niższa niż każdorazowe pojedyncze kontrakty – mówi Magdalena Kociura. – Zwłaszcza jeśli potrzebujemy kilka maszyn w ciągu roku, wtedy zdecydowanie opłaci się wynajem długoterminowy LTR.

fot. RIWAL 

Dla firm, sklepów oraz przedsiębiorstw

Długoterminowy wynajem sprzętu budowlanego stanowi korzyści dla wszystkich branż.

– Opcję najmu podnośnika nożycowego w ramach LTR polecamy wszystkim firmom – dodaje Adrian Czerwik. – Podesty i podnośniki przydają się w branży przemysłowej, logistycznej, magazynowej, czy też sklepach budowlanych, remontowych i wielu innych. Niezależnie od tego czy chodzi o remont, regularną produkcję, a może nietypowe projekty, nasze podnośniki sprawdzają się doskonale w każdym zadaniu. Posiadamy w ofercie także wąskie i zwrotne maszyny o napędzie elektrycznym i niebrudzących kołach, które doceniane są przez naszych odbiorców szczególnie w miejscach trudno dostępnych. Nowoczesne bezobsługowe źródła zasilania zapewniają możliwość pracy w miejscach o najwyższych kryteriach ppoż. oraz higienicznych.

Szeroka oferta dostępnych urządzeń, a także indywidualne podejście sprawia, że odbiorca korzystając z najmu długoterminowego LTR w firmie RIWAL może być pewien najlepszego doradztwa, obsługi oraz oczekiwanych korzyści od dostarczonych rozwiązań.

fot. RIWAL 

– Oferujemy naszym odbiorcom możliwość indywidualnego przygotowania maszyn – mówi Magdalena Kociura. – Poza dodatkowym osprzętem oferujemy spersonalizowanie możliwości pracy maszyn, adekwatnie dla planowych prac oraz warunków danego obiektu. Dlatego też specjalistyczny sprzęt w ofercie RIWAL pochodzi od największych dostawców tego typu rozwiązań na świecie. Do urządzeń możemy dodać np. zapewniające długi czas pracy akumulatory żelowe AGM, jak również karty dostępowe i Track Unit, które pozwalają monitorować pracę urządzenia.

fot. RIWAL 

Pełne wsparcie – oferta kompleksowa

RIWAL oferuje ponadto pakiet szkoleń UDT dla operatorów wraz z egzaminem oraz pakiet regularnego sprawdzania kwalifikacji operatorów z wykorzystaniem jedynego w Polsce Symulatora podestu ruchomego VR.

fot. RIWAL 

– Klient otrzymuje pełne wsparcie – tłumaczy Adrian Czerwik. – Nasza infolinia działa przez całą dobę i w każdy dzień tygodnia. W razie problemów oferujemy maszynę zastępczą. Istnieje także możliwość odkupienia maszyny przez wynajmującego. Dążąc do najlepszych praktyk wspierania klienta i jego pracowników, opracowaliśmy najskuteczniejszy program szkolenia, edukacji i podnoszenia kwalifikacji użytkowników, który został potwierdzony tysiącami zadowolonych operatorów. Wykwalifikowany użytkownik maszyny otrzymuje każdego dnia i o dowolnej godzinie wsparcie grupy doradców, szkoleniowców i serwisantów.

fot. RIWAL 

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.riwal.com

96-200 Rawa Mazowiecka, ul. Zamkowa Wola 31a, woj. łódzkie
tel. +48 46 895 13 63, +48 781 800 250,