Kompleksowa obsługa budowy
BAUKRANE to firma działająca kompleksowo. Jako jedyna firma na polskim rynku może całościowo zabezpieczyć budowę w specjalistyczny sprzęt budowlany i BHP. Oferta firmy obejmuje: żurawie wieżowe, szalunki ścienne, słupowe, stropowe (w tym nowość – system stropowy Alustrop), systemy BHP: zabezpieczenie krawędzi, podesty rozładunkowe, pomosty robocze, schodnie, ogrodzenia budowlane (pełne, ażurowe, z blachy trapezowej), kontenery biurowo-socjalne, sanitarne, magazynowe i stróżówki, a także akcesoria szalunkowe, m.in. podkładki czy wkładki cytrynki. Asortyment dostępny jest w siedzibie głównej oraz filiach firmy, a także w sklepie internetowym: www.sklep.baukrane.pl.

 

sprzedaż wynajem sprzętu budowlanego sprzedaż wynajem sprzętu budowlanegofot. BAUKRANE

 

Co ważne, klient ma do wyboru dwie opcje nabycia sprzętu budowlanego – poprzez kupno bądź wynajem. To pozwala klientowi dostosować inwestycję do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Sprzęt, który będzie wielokrotnie wykorzystywany może zakupić, z kolei wyposażenie, które jest wymagane tylko na potrzeby pojedynczej realizacji, korzystniej jest wypożyczyć.

Kompleksowość wiąże się również z obsługą klienta. BAUKRANE zajmuje się nie tylko sprzedażą i wynajmem sprzętu budowlanego, ale także oferuje jego transport na plac budowy, montaż oraz – w razie awarii – serwis. Na każdym etapie realizacji inwestor ma ponadto do dyspozycji fachowe wsparcie profesjonalistów, którzy pomogą w doborze wyposażenia i w razie jakichkolwiek problemów podczas wynajmu. Współpraca między firmą a inwestorem trwa aż do momentu zakończenia inwestycji i oddania obiektu do użytkowania.

 

sprzedaż wynajem sprzętu budowlanegofot. BAUKRANE

 

Jakość przede wszystkim
Firmy działające w sektorze budowlanym, chcąc osiągnąć pozycję lidera, muszą się wyróżniać spośród innych. To, co charakteryzuje i wyróżnia firmę BAUKRANE to przede wszystkim jakość oferowanych produktów – maszyn i sprzętów budowlanych oraz wysoka jakość obsługi klienta.

 

sprzedaż wynajem sprzętu budowlanegofot. BAUKRANE

 

Główny zakres asortymentu firmy obejmuje wynajem żurawi wieżowych. BAUKRANE oferuje klientom w tym zakresie najlepsze maszyny renomowanej niemieckiej marki LIEBHERR. Są to wysokiej jakości żurawie dolnoobrotowe, górnoobrotowe i hydrauliczne charakteryzujące się mocną, niezawodną konstrukcją z możliwością indywidualnego doboru wieży. W ofercie znajduje się wiele modeli – zarówno najmniejsze jednostki samomontujące, jak i bardzo duże jednostki o udźwigu 700t. Dzięki temu BAUKRANE może zaproponować żuraw na każdą inwestycję, również dla niestandardowego, bardzo wymagającego projektu. Wszystkie żurawie są obsługiwane tylko przez przeszkolonych i wykwalifikowanych operatorów, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo na placu budowy. Co więcej, wszystkie maszyny przechodzą regularne przeglądy, które wykonuje profesjonalny zespół serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. To pozwala kontrolować stan żurawi i dbać o ich sprawność i funkcjonalność, a także ogólne bezpieczeństwo.

 

sprzedaż wynajem sprzętu budowlanegofot. BAUKRANE

 

Wysoki standard jakości i niezawodność to również ważne cechy systemów BHP. Pracodawca ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo pracownikom podczas budowy, a dostarczenie najlepszych rozwiązań należy do firmy wynajmującej. Elementy BHP oferowane przez BAUKRANE, takie jak zabezpieczenia krawędzi budowli czy zewnętrzne pomosty robocze są proste, stabilne i wytrzymałe, dzięki czemu gwarantują wykonawcom bezpieczeństwo i pełen komfort użytkowania, a tym samym wysoką wydajność pracy i sprawny przebieg budowy.

Nieustanny rozwój i nowe oddziały
To, co pozwoliło BAUKRANE z firmy lokalnej stać się przedsiębiorstwem znanym w całym kraju to ogromny potencjał i nieustanny rozwój. Uważna obserwacja rynku i wdrażanie nowych rozwiązań znacznie usprawniło funkcjonowanie firmy i wpłynęło na rozpoznawalność marki. Jednym z najważniejszych osiągnięć minionego roku było otwarcie dwóch nowych oddziałów, które dają możliwość obsługiwania kolejnych rejonów Polski.

 

sprzedaż wynajem sprzętu budowlanegofot. BAUKRANE

 

Pierwszy powstał oddział we Wrocławiu (uruchomiony w czerwcu 2017). Odpowiada on za obsługę Dolnego Śląska i Polski Zachodniej, gdzie z dnia na dzień rośnie ilość powstających inwestycji budowlanych. Filia mieści się w bardzo dogodnej dla klientów lokalizacji, a jej plac obejmuje obszar ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych. Drugi oddział – w Krakowie obsługuje również rejon Śląska, a także Kielc i Rzeszowa. Jego otwarcie miało miejsce w październiku 2017, ale formalnie oddział rozpoczął funkcjonowanie już z początkiem września. Krakowską siedzibę wyróżnia największa w Polsce zadaszona hala o powierzchni 2,5 tysiąca metrów kwadratowych.

Dzięki otwarciu nowych oddziałów firma BAUKRANE może zapewnić sprawną obsługę logistyczną klienta, krótki czas dostawy sprzętu oraz – w razie potrzeby – wymianę lub powiększenie zakresu sprzętu potrzebnego do budowy. To również inwestycja przeprowadzona z myślą o pracownikach i zapewnieniu kadrze komfortowych warunków pracy. To jednak nie koniec zmian, ponieważ planowane jest otwarcie kolejnych oddziałów BAUKRANE na pozostałych obszarach Polski, co pozwoli na kompleksową obsługę budów na terenie całego kraju i dalszy wzrost popularności marki.

 

sprzedaż wynajem sprzętu budowlanegofot. BAUKRANE

 

Sklep internetowy BAUKRANE – z myślą o klientach
W XXI wieku nie ma mowy o tym, aby przedsiębiorstwo nie było obecne w Internecie i nie posiadało strony www. Firma BAUKRANE poszła o krok dalej i poza stroną internetową uruchomiła również sklep online, gdzie klient może w kilka chwil dokonać zakupu sprzętu budowlanego za pomocą swojego komputera, smartfona czy tableta. Na stronie: www.sklep.baukrane.pl inwestor może zamówić systemy szalunkowe, ogrodzenia i kontenery oraz inne akcesoria budowlane. Koszt dostawy i termin jej realizacji jest wyliczany indywidualnie – ze względu na specyfikację produktów. Klient może również osobiście odebrać zamówienie w głównej siedzibie firmy BAUKRANE w Gdańsku. Wszelkie kwestie można skonsultować z Działem Sprzedaży BAUKRANE, który jest zawsze do dyspozycji klienta.

Sklep internetowy daje firmie duże możliwości i pozwala spełnić oczekiwania współczesnego inwestora – który zwraca uwagę nie tylko na jakość produktów i cenę, ale także ich dostępność i możliwość zakupu przez Internet, bez potrzeby opuszczania siedziby firmy lub placu budowy.  

 

sprzedaż wynajem sprzętu budowlanego sprzedaż wynajem sprzętu budowlanegofot. BAUKRANE

 

Profesjonalizm firmy = zaufanie klienta
Na jakość i prestiż marki składa się wiele czynników. Podstawowym jest oczywiście szeroki asortyment obejmujący produkty najwyższej jakości. Dla twórców BAUKRANE ważna jest również profesjonalna i wykwalifikowana kadra pracownicza. Do każdego zlecenia firma podchodzi indywidualnie, proponując optymalne rozwiązania dla konkretnej inwestycji i potrzeb klienta. Dzięki temu BAUKRANE osiągnęło pozycję lidera na polskim rynku i niezmiennie cieszy się zaufaniem swoich klientów. O sukcesie świadczy również zdobyty w zeszłym roku tytuł „Kreatora Budownictwa” przyznany firmie przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

 

sprzedaż wynajem sprzętu budowlanegofot. BAUKRANE

 

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie: www.baukrane.pl

80-299 Gdańsk, ul. Jana Keplera 36 , woj. pomorskie
tel. 583451177, 510345555,