Modułowe rozwiązanie „room-in-room”

Praca hybrydowa oraz zdalna stały się nową rzeczywistością w świecie biznesu i wiele wskazuje na to, że trend ten na dobre zagości w kulturze organizacyjnej wielu przedsiębiorstw. Niezależnie od tego, czy chodzi o wideokonferencję, czy też o spotkanie hybrydowe, niezbędne są warunki zapewniające komfort, ciszę i poufność. Izolacja akustyczna to istotny aspekt w przypadku pomieszczeń biurowych, w których cisza i koncentracja są kluczowe dla efektywnej pracy. Bene proponuje nowoczesne rozwiązanie: NOOXS Think Tank – budkę akustyczną do biura. Czym jest?

fot. Bene | NOOXS_THINK TANK_BENE

Mobilne przestrzenie akustyczne NOOXS Think Tank to wolnostojące, modułowe rozwiązania, zapewniające komfortowe warunki pracy zespołowej oraz hybrydowej. Modułowość pozwala na łatwą rearanżację i doposażenie przestrzeni. Elementy można dowolnie łączyć, dostosowując je do indywidualnych wymagań projektowych i funkcjonalnych. Można też wybrać kierunek otwierania drzwi, tak aby był idealnie dopasowany do przestrzeni.

fot. Bene | NOOXS_THINK TANK_BENE

Kabina akustyczna do biura NOOXS Think Tank to proste rozwiązanie konstrukcyjne, tworzące optymalną, wyciszoną (izolowaną akustycznie) strefę. Składa się z systemu ścian NOOXS w postaci pełnych oraz przeszklonych elementów. Inwestor może wybrać odpowiednie wymiary budki akustycznej (spośród 34 opcji standardowych).. Opcjonalnie można także dodać zasłony i lamele dla zapewnienia jeszcze większej prywatności. Budka posiada w pełni zintegrowany system oświetlenia LED oraz wentylacji. Można nimi sterować indywidualnie z wnętrza kabiny. Są one też automatycznie aktywowane po wejściu do budki. NOOXS Think Tank zasilany jest elastycznym okablowaniem i złączem zasilania.

fot. Bene | NOOXS_THINK TANK_BENE

Kabina akustyczna do biura – możliwości zastosowania

NOOXS Think Tank wyróżnia się najwyższymi standardami pod względem wyposażenia, kompletną infrastrukturą techniczną, doskonałą redukcją hałasu i krótkim czasem montażu. Możliwości zastosowania są różnorodne – sala wideokonferencyjna, Business Box, pomieszczenie do prowadzenia rozmów telefonicznych czy miejsce do przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych (trudno chyba znaleźć bardziej komfortowy sposób na przeprowadzenie rozmowy zdalnej na terenie biura). W przypadku dużego natężenia hałasu w biurze może też stanowić idealne miejsce do okresowej, samodzielnej pracy, gdy w sposób szczególny potrzebujemy skupienia uwagi. Możliwości zastosowania ogranicza praktycznie tylko wyobraźnia!

fot. Bene | NOOXS_THINK TANK_BENE

Optymalny klimat – optymalna praca

Systemy „room-in room” (pomieszczeń wewnątrz pomieszczeń) NOOXS Think Tank nie służą już tylko do krótkich spotkań. Coraz częściej pełnią rolę pełnoprawnych miejsc pracy, które używane są przez dłuższy czas. To stawia dodatkowe wyzwania w zakresie utrzymania jakości powietrza. Ciepło generowane przez ludzi i sprzęt musi zostać odprowadzone, a dopływ świeżego powietrza zapewniony, w celu utrzymania optymalnego poziomu CO2. W takich przypadkach zwykła wentylacja może nie wystarczyć. Dlatego NOOXS Think Tank oferuje możliwość podłączenia do budynkowej instalacji bądź wyposażenia we własny, niezależny moduł klimatyzacyjny. Jakie są jego główne zalety?

• Bardzo niskie zużycie prądu przy zastosowaniu modułu cyrkulacyjnego
• Łatwość w obsłudze
• Chłodzenie bez efektu kondensacji
• Niemal bezgłośna praca

fot. Bene | NOOXS_THINK TANK_BENE

Moduł kontroli klimatycznej NOOXS Think Tank zapewnia wysoką jakość powietrza, krążącego wewnątrz pomieszczenia, bez uciążliwych przeciągów. Co więcej, konserwacja wszystkich jego komponentów jest bardzo prosta. System może pracować niezależnie lub w połączeniu z dopływem zimnej wody z instalacji budynkowej.

Dzięki zapewnieniu prywatności i niskiego poziomu hałasu kabiny akustyczne do biura umożliwiają pracę w bardziej komfortowych warunkach, co ma wpływ nie tylko na efektywność, ale i na poziom zadowolenia z pracy. Przekłada się to również na motywację pracowników. Kto bowiem chciałby pracować w niekomfortowych warunkach? Budki akustyczne pozwalają też firmom efektywnie zarządzać dostępną przestrzenią biurową, z wykorzystaniem niemal każdego metra kwadratowego.

Więcej informacji na stronach: https://bene.com/en oraz https://www.hwec.pl/

02-583 Warszawa, ul. Wołoska 9A, woj. mazowieckie
tel. 667 999 190,