Aranżacja i projektowanie wnętrz komercyjnych

Przestrzenie komercyjne z prawdziwego zdarzenia

Aranżując miejsca handlowe i usługowe, trzeba skupić się na wielu elementach. Projektowanie wnętrz komercyjnych nie należy do prostych zadań. Odpowiednia ekspozycja towaru, przytulna część konsumpcyjna, właściwie szerokie ciągi komunikacyjne oraz co najważniejsze – zadowolony odbiorca – to główne punkty kreacji nowych sklepów, restauracji, punktów kosmetycznych i innych. Warto pamiętać o tym, że właściwa aranżacja wnętrz komercyjnych oznacza doskonały user experience oraz wpływa na większą sprzedaż i rozpoznawalność na rynku. Jak stworzyć przestrzenie handlowe i usługowe z prawdziwego zdarzenia? Najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom!

Właściwie zaprojektowane wnętrze komercyjne przekłada się na sukces biznesu. Zmieniające się trendy, a także mnogość aspektów, w jakich postrzegamy przestrzeń usługową sprawia, że aranżacja takiego miejsca nie należy do najprostszych. Powinno być ono na tyle neutralne, aby wpasowało się w gusta wszystkich potencjalnych klientów, ale jednocześnie na tyle interesujące, aby wyróżnić się z tłumu. Dodatkowo, liczą się tu trafione schematy rozmieszczenia oraz zagospodarowania powierzchni.

fot. Prownes

– Odpowiednio wykreowane wnętrza stają się wizytówką biznesu oraz pozwalają zdobywać coraz więcej nowych, lojalnych i zadowolonych klientów – mówi Agnieszka Flis z firmy Prownes-Wnętrza, zajmującej się usługami projektowania i aranżacji wnętrz komercyjnych „pod klucz”. – Dla odbiorców liczy się, aby wnętrza komercyjne były atrakcyjne, ergonomiczne oraz wygodne, zarówno dla klientów, jak i personelu.
Firma Prownes-Wnętrza oferuje pełne usługi dla swoich kontrahentów – od projektowania, przez aranżację, produkcję i montaż. Dodatkowo firma daje gwarancje na swoje realizacje oraz świadczy serwis. Odbiorcy cenią sobie wygodę takiej kooperacji, której efektem są ponadczasowe wnętrza komercyjne i chętnie zlecają taką usługę specjaliście.

fot. Prownes

Projektowanie wnętrz komercyjnych – na rynku od ponad 33 lat

Historia firmy Prownes-Wnętrza sięga 1989 roku, kiedy jako jedna z nielicznych dostarczała kompletne systemy sklepowo-wystawiennicze. Na bazie doświadczeń oraz wielu lat działalności powstała firma, która oferuje dziś usługi projektowe i wykonawcze „pod klucz” w zakresie szeroko pojętej aranżacji wnętrz komercyjnych, ale także dla odbiorców indywidualnych.

– Specjalizujemy się w projektowaniu: piekarni, cukierni, kawiarni i restauracji – dodaje Agnieszka Flis. – Posiadamy również bogate doświadczenie w kompleksowym urządzeniu obiektów hotelowych, biur, sali konferencyjnych, sklepów ogólnospożywczych i delikatesowych.

fot. Prownes

Firma projektuje wnętrza komercyjne i tworzy niepowtarzalne koncepty spójne z ideą, misją i lokalizacją miejsca inwestycji. Dzięki bogatemu, ponad 33 letniemu doświadczeniu na rynku krajowym i zagranicznym, przedsiębiorstwo pomaga odbiorcom stworzyć przestrzenie, które będą świetnie spełniały swoje funkcje. Do tej pory firma zrealizowała ponad 77 tysięcy metrów kwadratowych inwestycji komercyjnych oraz pomogła odnieść sukces już wielu przedsiębiorcom.

fot. Prownes

Kompleksowa usługa

Firma przeprowadza prace budowlane i instalacyjne, w tym także dostarcza i montuje wyposażenie lokalu oraz sprzęt, oddając inwestorowi lokal w pełni przygotowany do funkcjonowania.

– Inwestor może poświęcić swój czas w pełni na prowadzeniu biznesu – tłumaczy Agnieszka Flis. – Oczywiście odbiorca jest zaangażowany w proces planowania, ale po zaakceptowaniu projektu może po prostu przyjść po zakończeniu naszych prac i od razu rozpocząć działalność.

fot. Prownes

Aranżacja wnętrz komercyjnych wraz z realizacją

Doświadczeni architekci firmy przygotowują projekty na życzenie klientów.

– W naszej firmie pracuje sześciu doświadczonych projektantów, którzy mogą przenieść ze sfery marzeń do rzeczywistości pomysły, życzenia oraz wizje klientów, służąc przy tym radą i wsparciem – wyjaśnia Agnieszka Flis.

fot. Prownes

Firma posiada własną stolarnię i technologów, którzy odpowiadają za produkcję elementów wyposażenia wnętrz o najwyższej jakości, dzięki czemu wszystkie zaprojektowane wnętrza komercyjne cieszą się doskonałą opinią. Autorskie pomysły, samodzielnie wyprodukowane elementy wystroju wnętrz oraz meble tworzą wyjątkowy projekt, szyty na miarę każdego inwestora.

– W naszych projektach stosujemy sprawdzone materiały wykończeniowe o doskonałej jakości – mówi Agnieszka Flis. – Nasz niezawodny zespół montażystów gwarantuje, że wszystko zostanie zamontowane sprawnie i dokładnie. Z kolei wyspecjalizowany zespół nadzorujący sprawia, że każda inwestycja za zakresu aranżacji wnętrz komercyjnych jest przeprowadzana sprawnie i z zadowoleniem dla obiorcy.

Taka kooperacja pozwala odbiorcom zaoszczędzić czas oraz zyskać gwarancję oraz serwis powykonawczy.

fot. Prownes

Szybko i konkretne

Proces aranżacji idealnego wnętrza komercyjnego zaczyna się od rozpoznania potrzeb.
– Na początku nasi pracownicy definiują potrzeby, oczekiwania i możliwości w zakresie inwestycji. Ważny jest także budżet. Mając takie informacje, możemy rozpocząć dalsze działania – dodaje Agnieszka Flis. – Konsultacje mogą odbyć się w naszej siedzibie lub u klienta. Dokonujemy następnie odpowiednich pomiarów, przeprowadzamy inwentaryzację stanu obecnego i na tej podstawie projektujemy wnętrze komercyjne. Przedstawiamy klientowi spójną propozycję rozwiązań dla danego wnętrza, z podkreśleniem ich cech funkcjonalno-przestrzennych. Dla przyspieszenia prac proponujemy nawet projekt oraz konsultacje online oraz telefoniczne, bowiem wiemy jak ważny w biznesie jest czas. W projektowaniu korzystamy z wizualizacji, rysunków i prototypów, dzięki czemu można łatwiej wyobrazić sobie gotową przestrzeń. Oczywiście nasi klienci dostają od nas dokładny kosztorys, dzięki czemu wszystko jest jasne i klarowne, a inwestor nie musi martwić się nieprzewidzianymi wydatkami.

fot. Prownes

Pomagają w finansowaniu

Firma Prownes-Wnętrza dodatkowo świadczy usługi doradcze dla swoich odbiorców oraz udziela wsparcia w uzyskaniu finansowania na aranżację wnętrz komercyjnych. Przedsiębiorstwo pomaga przejść przez procedury podpisania umowy leasingowej dla danej inwestycji.

fot. Prownes

Zgodne z wymogami i wytycznymi

Bogate doświadczenie i duża znajomość rynku pozwala firmie prowadzić i nadzorować wszelkie realizacje zgodnie z wytycznymi BHP oraz GiS. Firma dostarczamy także pełną dokumentację wielobranżową.

fot. Prownes

Znani na rynku

Prownes-Wnętrza jest rozpoznawalna na naszym rynku. Projekty wnętrz komercyjnych firmy można podziwiać na terenie całej Polski. Designerskie przestrzenie z pracowni Prownes-Wnętrza zaowocowały kilkunastoma nagrodami branżowymi dla firmy.

fot. Prownes

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.prownes.pl

45-071 Opole, ul. Armii Krajowej 36, woj. opolskie
tel. +48 514 547 468 ,


Liczba odwiedzin: 561 | Data publikacji: 2022-03-29

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

MONTAŻ
KABINY
ZA DARMO
Wypełnij dane
i wybierz kabinę prysznicową
  Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś poinformowany, że przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Lider Budowlany i Fancy Glass


  Podobne artykuły


  Jeśli myślisz, że budowa tarasu to czasochłonny...
  19.06.2019 | Oświetlenie
  Nienaganna estetyka i wysoka funkcjonalność – to...
  17.02.2022 | Stolarka otworowa
  Przeszklenia to nowoczesny trend w aranżacji wnętrz....
  Projektowanie wnętrz jest dziś zdecydowanie łatwiejsze niż...
  Dobre opinie klientów o urządzeniach marki Daikin...
  17.08.2020 | Stolarka otworowa
  Jakie kwestie powinniśmy uwzględnić, wybierając drzwi tarasowe...
  25.07.2018 | Systemy budowlane
  Projektowanie wnętrz obiektów komercyjnych bardzo często wymaga...
  Beton architektoniczny to obecnie jeden z najnowocześniejszych...
  31.10.2017 | Pompy
  Instalacja kanalizacyjna w budynkach jest zwykle projektowana...
  Stalowe, plastikowe, z włókna szklanego... jakie donice...
  05.10.2021 | Dywany, wykładziny
  Niesłabnącą popularność stylizacji skandynawskiej w architekturze odnajdujemy...
  14.01.2021 | Oświetlenie
  Wybór odpowiedniego oświetlenia jest niezwykle istotnym momentem...
  19.03.2020 | Beton
  W projektowaniu nowoczesnych wnętrz każdy element ma...
  sufity podwieszane
  20.11.2018 | Systemy budowlane
  Coraz częściej w projektowaniu obiektów komercyjnych wykorzystywane...
  panele-winylowe
  Piękno drewna, wodoodporność płytek, a do tego...
  27.10.2017 | Posadzki przemysłowe
  Czy istnieje nawierzchnia, którą można stosować zarówno...
  Tarasy z deski tarasowej, tarasy z kompozytu,...
  Wraz z modą na styl industrialny przyszedł...
  Projektujesz dom lub przestrzeń biurową i szukasz...
  Współcześni konsumenci są bardzo wymagający jeśli chodzi...
  23.02.2022 | Meble
  Ogromna ilość czasopism i blogów wnętrzarskich sprawia,...
  Japońska jakość wraz ze światowym wzornictwem. Wśród...

  Firmy z tej branży


  Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
  woj. śląskie
  woj. małopolskie
  woj. dolnośląskie
  woj. opolskie
  woj. dolnośląskie
  woj. wielkopolskie
  woj. kujawsko-pomorskie
  woj. małopolskie
  woj. śląskie
  woj. wielkopolskie
  woj. lubuskie
  woj. śląskie

  Słowa kluczowe: aranżacja i projektowanie wnętrz komercyjnych, projektowanie wnętrz komercyjnych, aranżacja wnętrz komercyjnych, zaprojektowane wnętrze komercyjne, aranżacji wnętrz komercyjnych,projektowanie wnętrz komercyjnych, aranżacji wnętrz komercyjnych, projektuje wnętrza komercyjne, aranżacja wnętrz komercyjnych, zaprojektowane wnętrza komercyjne, aranżacji wnętrz komercyjnych, projektujemy wnętrze komercyjne, aranżację wnętrz komercyjnych, projekty wnętrz komercyjnych, Prownes Wnętrza, wykonywanie przestrzeni komercyjnych, wykonawstwo pod klucz, projektowanie, wykańczanie, finansowanie, wykonywanie mebli, doradztwo, doradztwo na każdym kroku, projektowanie i aranżacja wnętrz komercyjnych,
  porozmawiaj
  z ekspertem
  Chcesz porozmawiać z ekspertem?
  Zostaw swój numer a oddzwonimy