Architekt Lublin, projektant wnętrz

Przestrzeń dobrze urządzona

Projektowanie wnętrz jest dziś zdecydowanie łatwiejsze niż za poprzedniego ustroju, bo do dyspozycji mamy mnogość materiałów wykończeniowych oraz inspirujących blogów i czasopism. Nikt jednak nie zaaranżuje przestrzeni lepiej niż architekt. Lublin to miasto, w którym powstała i działa pracownia projektowa Fresko, która może poszczycić się rozbudowanym portfolio. Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych, dopasowując każdorazowo aranżację do potrzeb konkretnej inwestycji.

Architekt – Lublin

Działający w Lublinie projektanci wnętrz, którzy zatrudnieni są w firmie Fresko, nie ograniczają zasięgu swojego działania tylko do tego miasta i województwa, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów również z innych regionów kraju. Oprócz aranżowania wnętrz prywatnych i komercyjnych, firma wykonuje również projekty budynków i elewacji, a także projekty mebli na zamówienie.

fot. Fresko

Projektowanie wnętrz

Jednym z najważniejszych obszarów działania architektów z Lublina jest aranżowanie wnętrz domów i mieszkań. Kluczowe znaczenie ma tu trafne rozpoznanie potrzeb klientów i zaprojektowanie przestrzeni tak, aby była funkcjonalna i odpowiadała gustom domowników. Projektanci wnętrz z firmy Fresko biorą pod uwagę wiele czynników, począwszy od kwestii praktycznych, poprzez dobór kolorystyki, oświetlenia, stosowanych w aranżacji faktur, kształtów, materiałów. Właściwy dobór wszystkich elementów wyposażenia i ich umiejętne rozmieszczenie pozwoli wizualnie powiększyć niewielkie pomieszczenia lub rozjaśnić przestrzeń, w której jest ograniczony dostęp do światła dziennego.

fot. Fresko

Na swoim koncie Fresko ma m.in. wnętrza w surowym stylu minimalistycznym, popularne aranżacje skandynawskie, jak i przestrzenie urządzone w duchu eklektycznym, który odważnie łamie schematy, zestawiając ze sobą elementy tylko z pozoru niepasujące.

Klienci, którzy zlecają aranżację wnętrza architektom z Lublina, mają też gwarancję stałego nadzoru prac i kontroli ich zgodności z ustaloną wraz z klientem koncepcją. Ciągłe monitorowanie przebiegu pracy daje ponadto możliwość konsultacji ze specjalistami i pozwala na wniesienie na czas ewentualnych poprawek.

Aranżacje wnętrz biur i lokali

Pracownia Fresko wychodzi też naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy muszą zaaranżować biuro, lokal usługowy, salon sprzedaży, gabinet lekarski czy stomatologiczny. W takich przestrzeniach, które są wizytówką firmy, funkcjonalne i estetyczne rozmieszczenie poszczególnych elementów jest niezwykle istotne, bo decyduje o tym, czy klient pozostanie w lokalu, zapozna się z jego ofertą i ostatecznie – czy dokona zakupu lub skorzysta z usługi.

fot. Fresko

Projektowanie wnętrz takich obiektów wymaga umiejętnego połączenia doskonałego designu z funkcjonalnością. Doświadczenie architektów z Lublina pozwala im znaleźć idealny balans pomiędzy tymi elementami, a zarazem dopasować aranżację do wizerunku firmy, kolorów i znaków graficznych, jakimi posługuje się w celu identyfikacji marki. Firma ma też w swoim portfolio aranżacje gabinetów stomatologicznych i lekarskich, które przed projektantami wnętrz stawiają szczególne wyzwania i wymagają uwzględnienia wielu kwestii: komfortu pacjenta, jego bezpieczeństwa, a także aspektów takich jak walory praktyczne i nienaganna estetyka.

fot. Fresko

Projektowanie budynków i elewacji

Pracownia Fresko specjalizuje się ponadto w kompleksowym wykonawstwie projektów fasad i architektury zewnętrznej, a efekty pracy architektów można zobaczyć nie tylko w Lublinie. Są to nowoczesne obiekty, w których innowacyjne technologie łączą się z kreatywnym podejściem do architektury. Wszystkie zaprojektowane zostały z naciskiem na zapewnienie użytkownikom bezpieczeństwa, co nie oznacza jednak najmniejszych ustępstw na rzecz designu. Fresko oferuje projekty nowoczesnych elewacji z wykorzystaniem różnorodnych materiałów wykończeniowych, funkcjonalnych budynków biurowo-usługowych, małej architektury wokół nich (baseny, altany, ogrodzenia, kina ogrodowe), a także domów weselnych i rekreacyjnych.

fot. Fresko

Meble szyte na miarę

Dla klientów poszukujących wyjątkowych rozwiązań skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb zatrudnieni w pracowni w Lublinie architekci mogą też przygotować projekt dowolnego mebla, który będzie dopasowany do stylu wnętrza zarówno pod kątem praktycznym, jak estetycznym. Mogą to być meble kuchenne, łazienkowe, jak również meble do pokoju dziecięcego czy sypialni. To świetna propozycja dla osób, które szukają wyrobów niestandardowych, których nie kupi się w sklepie. Meble zaprojektowane i wykonane na wymiar sprawdzają się też doskonale w nietypowych czy trudnych do zaaranżowania przestrzeniach, między innymi na bardzo małych powierzchniach czy takich, w których zachodzi potrzeba kreatywnego oddzielenia od siebie różnych stref z wyeliminowaniem konieczności budowy ścian.

Meble projektowane na wymiar doskonale sprawdzają się też w biurach. Zaprojektowane przez architekta będą współgrać z otoczeniem oraz zapewnią pracownikom wygodę i komfort pracy.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.fresko.pl

20-301 Lublin, ul. Fabryczna 2, woj. lubelskie
tel. 602 687 242,


Liczba odwiedzin: 592 | Data publikacji: 2020-06-09

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


16.02.2021 | Stolarka otworowa
Jeszcze do niedawna wybór był potencjalnie prosty...
16.02.2021 | Stolarka otworowa
Okna – ich wielkość, rozmieszczenie i funkcjonalność,...
11.01.2021 | Piece, kotły
Nowy kocioł na pellet 10 kW-30kW o...
Jeszcze do niedawna ogrodzenia betonowe kojarzyły się...
Jak przełamać nudę w aranżacji łazienki? Odpowiedzią...
05.03.2020 | Stolarka otworowa
Idzie wiosna, ruszają prace budowlane, najwyższy czas...
13.02.2020 | Piece, kotły
Na co zwracamy dziś uwagę wybierając kotły...
21.02.2019 | Piece, kotły
Kwestia smogu i niewłaściwej emisji produktów spalania...
27.07.2018 | Meble
Projektując domy i mieszkania, ludzie coraz częściej...
Klinkier zachwyca inwestorów i projektantów swoim ponadczasowym...
Na pomysł zastosowania betonowych płyt większość inwestorów...
05.04.2017 | Posadzki przemysłowe
Posadzki mikrocementowe to nowy trend, który miał...
Obserwując współczesne trendy w aranżacjach wnętrz trudno...
Montujesz panele fotowoltaiczne? Instalujesz systemy rekuperacji? Budujesz...
Współczesne globalne zagrożenia obecnymi w powietrzu wirusami,...
15.07.2021 | Altany, pergole
Ogrodzenia sztachetowe metalowe to funkcjonalne i estetyczne...
07.07.2021 | Oświetlenie
Światło jest jednym z najlepszych narzędzi do...
Lato sprzyja pracom w ogrodzie, który w...
Panele samoprzylepne na podłogę z winylu to...
Ogradzanie nieruchomości to często jeden z pierwszych...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. lubuskie
woj. małopolskie
woj. śląskie

Słowa kluczowe: fresko, fresco, design, projektowanie, studio projektowe, biuro projektowe, projektowanie mebli, projektowanie i architektura, architektura budynków, elewacje, projektowanie wnętrz, projektowanie lokali, projektowanie mieszkań, projektowanie domów, architekt Lublin,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy