GEPETTOAdres firmy:
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski,
ul. Elizy Orzeszkowej 8,
woj. świętokrzyskie


Kontakt:
tel. kom. 606 305 720
Email: [email protected]
WWW: betonowedrewno.eu

GEPETTO

O firmie


Gepetto – zaufany producent desek z drewna betonowego

Firma Gepetto od ponad dekady jest cenionym producentem betonowych imitacji drewna ogrodowego. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie zatrudnionych w przedsiębiorstwie specjalistów umożliwia tworzenie innowacyjnych technologicznie rozwiązań, również niestandardowych, „szytych na miarę” indywidualnych potrzeb.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje szeroką gamę kompozytów z drewna betonowego z podziałem na jego przeznaczenie. Spośród 70 różnych rozmiarów i wzorów uwidaczniają się szerokie możliwości zastosowania betonowego drewna. Firma prowadzi dystrybucję towaru na terenie całego kraju i poza jego granicami. Współpraca z klientem polega na wspólnym doborze materiału, kwestiach doradczych i projektowych.

Betonowe drewno – wiele odsłon, jedno rozwiązanie

Deski z drewna betonowego dostępne w rozbudowanym asortymencie firmy Gepetto charakteryzuje autentyczność wykonania, bo każdy produkt jest doskonałym odwzorowaniem naturalnego drewna. Tym, co wyróżnia na krajowym rynku tę firmę jest fakt, że beton w procesie produkcji barwiony jest w masie, a następnie nakładane są odpowiednie kolory, później dwukrotnie jest lakierowany, by deska betonowa jak najwierniej przypominała prawdziwą deskę. Najwyższa jakość oraz wyjątkowe walory wizualne desek z drewna betonowego, uzyskiwane w indywidualnym procesie tworzenia (wyrób rękodzielniczy) sprawiają, że są one doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym, cenionym z uwagi na odporność eksploatacyjną, jak i niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Możliwość dopasowania oferowanego wyrobu pod względem kolorystyki (kolor starego drewna, odcienie brązu lub opalone drewno) oraz odpowiednich wymiarów (dostępnych w różnych grubościach – standardowej 4,5 cm oraz innych pokazanych w katalogu produktów) dostosowanych do najróżniejszych potrzeb i wymogów sprawia, że zastosowanie desek z drewna betonowego o naturalnym i głębokim odwzorowaniu słojów, pęknięć czy sęków pozwala na wykreowanie wymarzonego efektu wizualnego. Wychodząc w stronę potrzeb klienta firma przygotowała także deski o wygładzonej strukturze podobnej do naturalnej deski parkietowej w stylu modern.
Oferowane deski z betonu wyróżnia szybki i bezproblemowy montaż oraz możliwość dowolnego docięcia i wkomponowania ich w otoczenie. Dzięki temu ułożenie elementów z betonowych odlewów na dowolnej powierzchni jest niezwykle łatwe – nawet jeśli nie posiadamy doświadczenia w pracach brukarskich czy murarskich.
Duże możliwości indywidualnego kształtowania estetyki przestrzeni ułatwione są też dzięki propozycjom producenta w tym zakresie. Na przykład efekt nieregularnej powierzchni można uzyskać wybierając jeden z oferowanych przez Gepetto modułów, obejmujących zestawione ze sobą deski o różnej długości. Producent oferuje także kolekcję aż 28 różnych odcisków imitujących plastry pociętego bala drewnianego, które są pogrupowane w cztery rozmiary.

Specjalna formuła betonu uniemożliwia negatywne oddziaływanie wody bądź warunków pogodowych, skutecznie zapobiegając niszczeniu struktury betonowego drewna. Betonowe odlewy wykonywane przez Gepetto urozmaicą przeróżne powierzchnie – zarówno większe, jak tarasy, ścieżki ogrodowe, podjazdy, którym nadadzą niepowtarzalnego klimatu, jak i mniejsze, w których staną się efektownym zwieńczeniem całości (np. krawężniki, ławki, plastry pnia).

Deski wykonane z betonowych odlewów świetnie sprawdzą się jako wysokiej jakości budulec schodów zewnętrznych, będąc doskonałym uzupełnieniem tarasu z drewna betonowego bądź ozdobnym detalem na elewacji. Wyroby oferowane przez Gepetto doskonale sprawdzą się też podczas tworzenia ścieżek ogrodowych, krawężników, podjazdów czy elementów małej architektury, jak ławki, donice lub kwietniki. W asortymencie producenta znajduje się także szeroki wybór schodów drewnianych oraz beton architektoniczny najwyższej jakości w postaci nowoczesnych płyt ściennych.

Więcej szczegółów dotyczących oferty na www.betonowedrewno.eu

Produkty i Usługi


  • Betonowe drewno
  • Warzywniaki i kwietniki z betonowego drewna
  • Beton architektoniczny (płyty o wymiarach 50 x 100cm oraz 60 x 120cm)
  • Schody drewniane (wolnostojące i okładziny na beton)

Artykuły o tej firmie


Wydawać by się mogło, że betonowe ogrodzenia...
Świeża marchewka, pełne aromatów zioła i soczyście...
Drewno to materiał nieśmiertelny, jednak tylko w...
Produktem, który w ostatnich latach bezkonkurencyjnie podbił...

Słowa kluczowe: betonowe drewno, beton, beton architektoniczny, schody drewniane, Gepetto, Andrzej Kutera, drewno betonowe,