Wewnętrzne przeszklenia to doskonały sposób na podział dużego pomieszczenia na mniejsze. Takie szklane drzwi i ściany pomogą wygospodarować biura, poczekalnie, gabinety oraz ekspozycje. Szkło zapewnia duży dostęp naturalnego światła, co sprawia, że jest to rozwiązanie oszczędzające energię.

fot. LEKKO

Poszukując drzwi wewnętrznych szklanych przesuwnych oraz ścian stworzonych ze szkła, warto nawiązać współpracę ze specjalistą, który ma doświadczenie w tej dziedzinie. Warszawska firma LEKKO specjalizuje się w przeszkleniach dla przestrzeni komercyjnych, a także prywatnych.

fot. LEKKO

– Najważniejsze jest indywidualne i profesjonalne podejście do każdego projektu – mówi Katarzyna Sambor z zespołu firmy LEKKO. – Poszczególne wnętrza wymagają różnego podejścia projektowego. Realizując wiele zleceń komercyjnych oraz prywatnych, nauczyliśmy się odpowiednio doradzać naszym odbiorcom, w zależności od rodzaju wnętrza. Inne przeszklenie sprawdzi się w apartamentowcu, banku, biurze oraz restauracji. Dokładnie słuchamy potrzeb naszych klientów, a następnie doradzamy im, najlepiej jak potrafimy, na bazie naszych doświadczeń. Pomagamy naszym klientom wydobyć potencjał ich wnętrz. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, w tym doświadczeni architekci oraz konstruktorzy, których wspomaga doświadczony dział produkcji i sztab montażystów.

fot. LEKKO

Drzwi wewnętrzne szklane przesuwne oraz ściana ze szkła na zamówienie

Pomieszczenia, wymagania odbiorców, a także ich koncepcje aranżacyjne i plany biznesowe nigdy nie są takie same. Dlatego opłaca się postawić na indywidualną realizację, która zapewni pełną satysfakcję.

fot. LEKKO

– Szklane drzwi i ściany wykonujemy na podstawie indywidualnych zamówień – wyjaśnia Katarzyna Sambor. – Nasza firma zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem szklanych drzwi wewnętrznych przesuwnych, szklanych ścian. Dysponujemy szeroką gamą materiałów i akcesoriów, co pozwala nam reagować na zmieniające się potrzeby rynku oraz naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby stosowane komponenty odznaczały się wysoką jakością oraz bezpieczeństwem. Odbiorcy mogą wybierać pomiędzy różnymi rodzajami szkła, np. transparentnym, matowym, barwionym i lustrem. Alternatywnie, możemy zastosować panele stalowe, ażurowe, drewniane i cegłę. Klient może wybrać kolor malowania proszkowego dla metalowych konstrukcji.

fot. LEKKO

Czysty montaż

Firma LEKKO stawia na terminowość oraz jakość swoich realizacji. Firma obsługuje kilkudziesięciu klientów miesięcznie, zapewniając wysoką kulturę pracy od etapu projektowania po montaż.

fot. LEKKO

– Coraz więcej naszych klientów decyduje się na nasze przeszklenia wraz z usługą montażu – dodaje Katarzyna Sambor. – Jesteśmy elastyczni i oferujemy montaż zarówno w trakcie remontu, jak też po zakończeniu wszystkich prac. Co bardzo ważne, szklane ściany i szklane drzwi wewnętrzne przesuwne montuje się bez ingerencji w przestrzeń, dlatego można to wykonać w dowolnym momencie inwestycji.

fot. LEKKO

Szeroka oferta

Bogate doświadczenie rynkowe sprawia, że LEKKO dysponuje szeroką ofertą podstawową oraz projektami na indywidualne zamówienie. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in. drzwi wewnętrzne szklane przesuwne, standardowe, okna przesuwne, witryny i inne.

fot. LEKKO

– Dużą popularnością cieszą się ściany stalowo-szklane – mówi Katarzyna Sambor. – Pozwalają one tworzyć interesujące podziały w pomieszczeniach, możemy tu dodatkowo zastosować drzwi na zawiasach lub przesuwne. Często otrzymujemy zlecenia z zakresu stolarki architektonicznej oraz wielkoformatowej. W tym zakresie oferujemy indywidualne projekty szklanych ścian, okien przesuwnych i podnoszono-przesuwnych, a także mega witryn. Naszą ofertę uzupełniają metalowe i szklane balustrady wewnętrzne i zewnętrzne. Ciekawą propozycją są też ściany całoszklane w systemie GSW, które dodatkowo charakteryzują się doskonałą szczelnością i podwyższonymi parametrami izolacji akustycznej. W naszej ofercie znajdują się także drzwi aluminiowo-szklane oraz zewnętrzne szklane daszki.

fot. LEKKO