Drzwi Interdoor, drzwi wewnętrzne Asilo

Z miłości do piękna

Firma DOMO Ewelina Górecka z Słupska oferuje najwyższej jakości artykuły wyposażenia wnętrz. W ofercie firmy znajdziemy popularne wewnętrzne drzwi Interdoor oraz cenione drzwi Asilo, a także szeroką ofertę podłóg, tynków dekoracyjnych, betonu architektonicznego, tapet czy wykładzin Skąd taka różnorodność i jednocześnie same najlepsze marki u słupskiego dostawcy? O korzeniach oraz celach firmy DOMO opowiada właścicielka, Ewelina Górecka.

Inspiracje z branży nieruchomości

Słupska firma DOMO powstała trzy lata temu na bazie szerokiej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia w sektorze nieruchomości.

– Dziesięcioletnie doświadczenie oraz wykształcenie w dziedzinie wyceny nieruchomości pomogły mi zrozumieć współczesne potrzeby w zakresie funkcjonalnego oraz przyjaznego domu – mówi Ewelina Górecka, założycielka firmy DOMO. – W połączeniu z uwielbieniem pięknych wnętrz zrodził się projekt mojej firmy, która już od trzech lat zajmuje się kompleksowym wyposażaniem mieszkań i domów w produkty znanych marek oraz wyroby najwyższej jakości. Moim celem jest pomoc ludziom w stworzeniu ich wymarzonego domu i odpowiednim zaaranżowaniu tej, niezwykle dla nas wszystkich ważnej, przestrzeni.

fot. dOMO Słupsk

W ofercie DOMO znajdują się różnorodne produkty, w zakresie ich przeznaczenia oraz ceny. Drzwi Interdoor i Asilo, podłogi winylowe i drewniane marek Wincaders, Łąccy, Boen, Jawor, Dąbex, a także tynki dekoracyjne Fox Dekorator, Nova Colour, Valpaint, klamki TUPAI i APRILLE, listwy przypodłogowe marek Creativa oraz Orac to tylko początek długiej listy oferowanych wyrobów. Do tego warto wspomnieć o nowoczesnym oświetleniu firm AQUAFORM, Schilo, Azzardo, Chours, Ideal Lux, Argon,Mistic, profilach ledowych Lumines, tapetach amerykańskich i polskich producentów (m.in. Muraspec), włoskich i hiszpańskich płytkach ściennych i podłogowych (m.in. Azteca, Aparici, Equipe, Vives). Dużą popularnością cieszy się także oferowany beton architektoniczny firmy VHCT oraz panele gipsowe Loft system i farby, dostarczane na zamówienie – Tikkurila, Beckers i Jedynka.

fot. dOMO Słupsk

Aranżowanie wnętrz bez pośpiechu

– W celu jak najlepszej obsługi naszych klientów ściśle współpracujemy z wieloma architektami, stolarzem, ślusarzem, a także wykonawcami sufitów napinanych, mikrobetonów oraz wykończeniowcami – wyjaśnia Ewelina Górecka. – Moim celem było stworzenie miejsca, gdzie klienci mogą zaopatrywać się w materiały wysokiej jakości do wykończenia wnętrz, a jednocześnie mają możliwość na spokojnie spotkać się z architektami, napić się dobrej kawy i bez pośpiechu omówić projekty, otrzymać kompetentną poradę produktową, zobaczyć próbki oraz gotowe produkty, np. porównać drzwi Interdoor oraz drzwi wewnętrzne Asilo, podłogi poszczególnych producentów, a także z bliska i bez pośpiechu przyjrzeć się wszystkim oferowanym wyrobom.

Kompleksowa i kompetentna obsługa

DOMO to nie jest zwykły sklep. To nowoczesny showroom – bogata biblioteka inspiracji oraz źródło dla nowych pomysłów. Osoby remontujące dom, a także firmy i przedsiębiorstwa zainteresowane zmianą designu swoich pomieszczeń, mogą w jednym miejscu znaleźć wszystkie próbniki oraz obejrzeć gotowe wyroby. Ale to nie wszystko!

– Dla mnie liczy się prawdziwa kompleksowa obsługa – mówi Ewelina Górecka. – Oznacza to, że poza produktem, moi klienci mogą być pewni, że znajdą u mnie pomoc w zakresie usługi montażu. Współpracuję bezpośrednio z montażystami z wieloletnim stażem, którzy posiadają akredytacje od poszczególnych producentów. Jeśli odbiorca potrzebuje, może zamówić u mnie nie tylko najnowsze modele drzwi wewnętrznych Interdoor i drzwi Asilo, ale może być pewien, że drzwi zostaną odpowiednio zamontowane przez prawdziwych profesjonalistów i będą służyć latami, bez najmniejszych problemów.
Poza montażem drzwi, firma DOMO oferuje tę usługę także dla podłóg i listew przypodłogowych.

– Zależy mi na tym, aby wykazać się zaangażowaniem i kompetencją – dodaje Ewelina Górecka. – Moje motto zawodowe mówi “Obsłuż klienta tak, jak sama chciałabyś być obsłużona”. Ta myśl towarzyszy mi w pracy każdego dnia i za każdym razem staram się służyć radą, pomocą oraz inspiracją.

fot. dOMO Słupsk

Marki z sektora premium

Znakiem rozpoznawczym słupskiej firmy DOMO jest szeroka gama wyrobów doskonałej jakości, z sektora premium.
– Stawiamy wyłącznie na sprawdzone i polecane przez architektów rozwiązania – wyjaśnia Ewelina Górecka. – Prezentujemy wyroby o najwyższej jakości oraz nowoczesnym designie. Nasi klienci są bardzo zadowoleni i wracają do nas po kolejne produkty do aranżacji ich wnętrz. Nasza siedziba znajduje się w Słupsku przy ulicy Portowej 16D. Odwiedzają nas zarówno klienci indywidualni, jak też zaopatrujemy coraz więcej firm z naszego regionu, które zmieniają aranżacje swoich hoteli, gabinetów dentystycznych czy lekarskich.

Drzwi wewnętrzne – drewniane, szklane i przesuwne

– Drzwi wewnętrzne Interdoor oraz drzwi wewnętrzne Asilo to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych produktów z naszej oferty – mówi Ewelina Górecka. – Z grupy produktów marki Interdoor oferujemy m.in.: drzwi drewniane, szklane, a nawet przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Interdoor to marka wytrzymałych drzwi, o specjalnie opracowanej konstrukcji, które dodatkowo cechują się odpowiednimi właściwościami akustycznymi. Ich produkcja podlega licznym kontrolom i audytom, dlatego wiemy, że jest to produkt doskonałej jakości. Jeśli odbiorca poszukuje doskonale wykonanych skrzydeł, które dodatkowo charakteryzuje niebagatelny design, to zdecydowanie polecamy drzwi Interdoor. Cena tych precyzyjnie wykonanych drzwi jest ich dodatkowym atutem.

Kolejną grupą popularnych skrzydeł wewnętrznych w ofercie DOMO są drzwi Asilo. Cena tego produktu jest także kusząca, a ich jakość została doceniona przez klientów, architektów, projektantów wnętrz oraz kapituły branżowych konkursów.

– Drzwi wewnętrzne Asilo to solidne i ciekawe skrzydła drzwiowe, które powstają w oparciu o obserwacje nowych trendów w stolarce otworowej na całym świecie – mówi Ewelina Górecka. – Te produkty zaskakują ciekawymi formami wzorniczymi oraz zastosowanymi w ich produkcji materiałami. Atrakcyjna cena drzwi Interdoor i Asilo, przy tak szerokim wyborze wzorów i doskonałej jakości, to zdecydowanie ich dodatkowa zaleta.

fot. dOMO Słupsk

Podłogi winylowe i drewniane

Popularne drzwi wewnętrzne Interdoor oraz drzwi Asilo, które zaprezentowane są w słupskim salonie DOMO, pozwalają jednocześnie łatwo i szybko dobrać właściwą i pasującą do nich podłogę.

– W przypadku podłóg mamy naprawdę szeroki wybór – mówi Ewelina Górecka. – Jeśli mowa o podłogach winylowych to warto wspomnieć Hydrocork marki Wicanders, czyli wielowarstwową podłogę z wierzchnią warstwą z winylu i rdzeniem z kompozytu korkowego. Winyl zapewnia podłodze trwałość, która jest potwierdzona wieloletnią gwarancją producenta. Z kolei naturalny korek oznacza ciepło i praktycznie brak odgłosu stawianych kroków. Oba materiały, winyl i korek, dają podłodze elastyczność i sprężystość, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Podłoga jest w pełni wodoodporna, jeden wzór można ułożyć we wszystkich pomieszczeniach, łącznie z łazienkami. Kolekcja obejmuje 27 atrakcyjnych wzorów. Wielu klientów ceni także podłogi winylowe Schnell, które występują w formie paneli i mają wszechstronne zastosowanie zarówno w przestrzeni pomieszczeń publicznych gdzie niezbędna jest wysoka trwałość, jak i w gospodarstwach domowych. Te odporne na działanie wody podłogi cechują się szybkim i łatwym montażem oraz sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie materiałów o bezkompromisowej jakości oraz najwyższej odporności, oraz gdzie doskonałe właściwości użytkowe decydują o szerokim wachlarzu zastosowań.

W przypadku podłóg drewnianych DOMO mamy do wyboru popularny i atrakcyjny cenowo dąb olejowany i bielony od Wicanders, naturalnie piękne i produkowane już od ponad 50 lat podłogi debowe Dąbex, certyfikowane dębowe podłogi produkowane w nowoczesnej technologii przez firmę Łąccy oraz powstałe z połączenia pasji, ekologii i jakości eleganckie podłogi Jawor-Parkiet.

Z pełną ofertą drzwi Interdoor, drzwi Asilo oraz pozostałych produktów oferowanych przez DOMO można zapoznać się w słupskim salonie, przy ulicy Portowej 16D. Więcej informacji na stronie: www.domoslupsk.pl

76-200 Słupsk, ul. Portowa 16D, woj. pomorskie
tel. +48 505 075 645,


Liczba odwiedzin: 770 | Data publikacji: 2020-09-30

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


Inwestorzy nowobudowanych domów mieszkalnych oraz przeprowadzający remonty...
26.07.2021 | Uzdatnianie wody
Przydomowe oczyszczalnie ścieków doskonale sprawdzają się na...
09.06.2021 | Uzdatnianie wody
Brak dostępu do kanalizacji nie zmusza już...
07.04.2021 | Domy prefabrykowane
Miedziński Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. opracowała...
26.11.2020 | Uzdatnianie wody
Jeszcze do niedawna jedynym rozwiązaniem problemu braku...
Na terenach mieszkalnych nieprzyłączonych do sieci kanalizacyjnej...
29.05.2020 | Kontenery
Dynamika naszych czasów i szybkie tempo życia...
22.05.2020 | Uzdatnianie wody
Przydomowa oczyszczalnia ścieków to szansa na niezależność...
Klimatyzator domowy ścienny jeszcze do niedawna można...
02.04.2020 | Domy ekologiczne
„Dom skandynawski” to hasło, które elektryzuje każdego...
Katalogi z projektami domów obejrzane, rozmowy przy...
Jeszcze do niedawna zaprojektowanie własnego domu z...
05.03.2020 | Domy drewniane
Budowa domów energooszczędnych to dziś hasło, pod...
25.02.2020 | Baseny, fontanny
Czy baseny kąpielowe ogrodowe to wciąż synonim...
Kiedy już zapadnie decyzja o wybudowaniu własnego...
15.01.2020 | Domy prefabrykowane
Budowa domów drewnianych szkieletowych, choć jest technologią...
Przydomowe przepompownie ścieków mają za zadanie transportowanie...
Reduktory gazu LPG oraz instalacje butlowe to...
24.09.2019 | Domy drewniane
Przyjazne środowisku naturalnemu oraz bezpieczne i oszczędne...
06.09.2019 | Automatyka domowa
Długoletnie doświadczenie firmy Laskomex w projektowaniu i...
Dlaczego klimatyzator domowy Etherea jest wielokrotnym laureatem...
12.03.2019 | Domy drewniane
Może się wydawać, że całoroczne domy drewniane...
farby w sprayu
Samodzielne dekorowanie wnętrz daje możliwość stworzenia jedynych...
Zniewalające aranżacje w stylu glamour, okazałe, reprezentacyjne...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. dolnośląskie
woj. opolskie
woj. pomorskie
woj. lubelskie
woj. podkarpackie
woj. wielkopolskie
woj. pomorskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie
woj. podlaskie

Słowa kluczowe: drzwi interdoor, drzwi asilo, asilo wewnętrzne, drzwi interdoor cena, drzwi interdoor wewnętrzne, domo, domo słupsk, wnętrza domo, kuchnie domo, produkty wyposażenia wnętrz, wyposażenie wnętrz, produkty do wnętrz, akcesoria do wnętrz, drzwi, klamki, tynki dekoracyjne, farby, mikrobeton, tapety, płyty ścienne, płytki z cegły, listwy sufitowe, listwy przypodłogowe, kuchnie, garderoby, kafelki,
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy