fot. Krzysztof Bernardyn

Kluczowym aspektem projektowania jest zrównoważone podejście, które uwzględnia zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. Architekci starają się wykorzystać naturalne światło, przemyślane rozmieszczenie mebli i odpowiednie kolory, aby stworzyć przyjazne i komfortowe miejsce do życia.

Świat architektury wnętrz jest dynamiczny – trendy wciąż ewoluują. W ostatnich latach można zauważyć rosnące zainteresowanie zrównoważonym projektowaniem, używaniem naturalnych materiałów i minimalizmem. Nowoczesne projekty łączą funkcjonalność z estetyką, tworząc przestrzenie, które są zarówno nowoczesne, jak i praktyczne. Ważnym trendem jest również integracja technologii. Inteligentne domy, systemy automatyki, a także nowoczesne rozwiązania oświetleniowe stanowią integralną część nowoczesnych projektów wnętrz, zapewniając użytkownikom wygodę i efektywność. Jakich kosztów można się spodziewać? Cennik uzależniony jest m.in. od opracowywanej powierzchni. Jeśli poszukujesz dobrego i doświadczonego architekta wnętrz w Gdańsku, sprawdź, co oferuje firma PBiT Szymański.

fot. Krzysztof Bernardyn

Autorskie, kompleksowe projekty – oferta architekta wnętrz PBiT Szymański

Firma Prace Budowlane i Towarzyszące Marian Szymański z Gdańska oferuje szereg usług budowlanych, takich jak: prace remontowe, szpachlowanie i malowanie, usługi hydrauliczne, elektryczne i glazurnicze. Ale to nie wszystko. We współpracy z doświadczoną architektką, Joanną Gostkowską, realizuje również projekty wnętrz. Gwarantuje to kompleksowość usługi. Jeśli bowiem na projekcie nie chcemy poprzestać, możemy skorzystać z oferty prac wykończeniowych.

Możemy liczyć na autorskie, kompleksowe projekty oraz realizację wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Niezależnie od tego, czy zgłaszamy się z gotową wizją, czy też oczekujemy projektu „od zera” – architekt wnętrz z firmy PBiT Szymański z Gdańska dokładnie wsłucha się w nasze potrzeby, tak aby stworzyć miejsce, które będzie najbardziej odpowiadać naszym oczekiwaniom.

Architekt wnętrz, współpracująca z firmą PBiT Szymański z Gdańska, mgr inż. arch. Joanna Gostkowska, od 15 lat zajmuje się projektowaniem i realizacją wnętrz prywatnych i komercyjnych. Wykształcenie techniczne połączone z artystyczną i estetyczną wrażliwością oraz twórczym potencjałem pozwala na tworzenie niebanalnych projektów, z dbałością o każdy detal. W projektowaniu na pierwszym miejscu stawia funkcjonalność. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. Z pełnym zaangażowaniem prowadzi inwestorów przez proces realizacji projektu – od koncepcji, poprzez kompleksowy projekt wykonawczy, aż po nadzór autorski na budowie. Co więcej, od 2016 r. regularnie występuje w roli eksperta z zakresu architektury wnętrz na antenie Radio Gdańsk, w ramach audycji „Dobrze mieszkaj”.

fot. Maciej Marszłakowicz

Architekt wnętrz, Gdańsk – cennik

Jakich kosztów możemy się spodziewać, korzystając a usług architekta wnętrz w Gdańsku? Zależą one m.in. od powierzchni, którą chcemy zaaranżować. Cennik usługi zwykle zawiera koszt za metr kwadratowy. Jak wygląda to w przypadku firmy PBiT Szymański?

Pierwsze spotkanie w celu omówienia tematu i zakresu projektu (często obejmujące wizytę na miejscu budowy) kosztuje około 300 zł. Jeśli klient zdecyduje się na współpracę, opłata ta zostanie potrącona od całkowitej ceny projektu. Nadzór autorski firmy może być rozliczany według ceny projektu za metr kwadratowy lub za godziny pracy. Koszty samego projektu różnią się, w zależności od jego zakresu, który może obejmować jedynie koncepcję lub pełny projekt wykonawczy. Najlepsze rezultaty osiąga się przy wyborze kompleksowego projektu wykonawczego, zwłaszcza w połączeniu z nadzorem autorskim na miejscu budowy. Ceny kształtują się w przedziale od około 150 zł/m2 do 400 zł/m2. Dodatkowo, w przypadku, gdy klient skorzysta z usług architekta, obejmujących projekt z nadzorem i wybierając wykonawcę poleconego przez architekta, nadzór autorski jest świadczony bez dodatkowych kosztów.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://www.szymanskiwnetrza.pl/ oraz na profilu: https://www.facebook.com/archJoannaGostkowska

80-299 Gdańsk, ul. Jednorożca 56, woj. pomorskie
tel. (58) 554 54 22, 501 791 229,